Reikalinga pagalba?

Portugalija (poilsinė - pažintinė) - lėktuvu

3 nakvynės viešbutyje prie Atlanto vandenyno!
Kelionės vadovas iš Lietuvos!
* Lojaliems klientams taikomos nuolaidos iki 7%!
Papildoma nuolaida perkant internetu -2 %
  • Aplankysite garsiausius šalies vienuolynus bei įspūdingiausias bažnyčias
  • Susipažinsite su didžiausiais šalies miestais Portu ir Lisabona
  • Grožėsitės mažais jaukiais istoriniais miestukais
  • Aplankysite nuostabius šalies parkus
  • Po kupinos gerų įspūdžių kelionės pailsėsite prie Atlanto vandenyno, nuostabių pakrančių apsuptyje

Portugalija (poilsinė - pažintinė) - lėktuvu

1 diena. Skrydis iš Vilniaus į Madridą. Vykstame link Salamankos, pakeliui užsukant prie  įspūdingų Pilypo II rūmų, pastatytų 16 a. Šv. Lauryno garbei. Rūmų neišdailintas paprastumas įkvėpė naują architektūros stilių, tapusį vienu įtakingiausiu Ispanijoje. Pakeliui važiuodami grožėsimės geriausiai Europoje išsilaikiusia Avilos miesto  viduramžių siena. Miestelis įsikūręs 1131 m. aukštyje virš jūros lygio. Nakvynė viešbutyje prie Salamankos.

2 diena. Pusryčiai. Trumpa Salamankos, didingo universitetinio miesto apžvalga. Išvykstame Portugalijos link. Atvykę į Portugaliją, lankysime Guimaraes miestelį, įtrauktą į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Pirmasis Portugalijos  karalius šį miestelį pasirinko savo sostine, todėl jis dabar vadinamas tautos lopšiu. Lankysime  Bom Jesus kompleksą – įspūdingo dydžio katedrą su dar įspūdingesniais barokiniais laiptais, kuriuose įrengtos 14 Kryžiaus kelio  stočių. Nakvynė viešbutyje Porto arba jo priemiestyje.

3 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Portą, antrąjį pagal dydį Portugalijos miestą. Porto istorinis centras yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Grožėsimės miesto senaisiais tiltais, lankysimės paupio senajame rajone Ribeira. Esant galimybei, lankysime  Palacio da Bolsa* neoklasikinius ištaiginguosius rūmus, kur miesto pirkliai buvo įkūrę biržą. Rūmuose yra daug istorinių vertybių, didžiausia įžymybė – auksu spindinti Arabiškoji salė. Lankysime  garsiąją Šv. Pranciškaus bažnyčią* su žymiuoju XVIII amžiaus barokiniu interjeru. Vien altoriaus puošybai buvo panaudota daugiau nei 200 kg aukso.  Apžiūrėsime įspūdingąją, rūstoką  Porto katedrą, renesansinę Šv. Klaros bažnyčią su prabangiu paauksuotų medžio drožlių interjeru. Užsuksime  į šalia esantį, viduramžiais alsuojanį Baredo kvartalą, Sao Bento geležinkelio stotį, statytą  XX a. pradžioje ankstesnio vienuolyno vietoje. Praeisime Avenida dos Aliados gražiąja alėja, kur išsidėstęs miesto administracinis centras. Grupei pageidaujant, pasiplaukiosime Douro upe**. Kitame Douro upės krante, kur yra įsikūrę 58 vyno rūsiai ir kuriuose kamštinio ąžuolo statinėse  laikomas garsusis Porto vynas, aplankysime  vieną garsiųjų  vyno rūsių, ragausime vyną**. Nakvynė viešbutyje Porto arba priemiestyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Aveirą, vandens kanalais  išvagotą miestelį, kadaise buvusį svarbų jūrų uostą. Aplankysime senąjį  miesto kvartalą, centrinę aikštę, istorinių pastatų ansamblį, geležinkelio stotį su tradicinėmis keramikos plytelėmis puoštu fasadu. Vykstame į Koimbrą,  poetų apdainuotą buvusią šalies sostinę, garsią senuoju universitetu, jo įspūdingu pastatu, garsiąja biblioteka. Tvirtovę primenanti  miesto  katedra laikoma puikiausiu romantinio stiliaus pastatu Portugalijoje.  Vykstame į Fatimą. Fatima – garsi religinė šventovė, prilygstanti Lourdo piligrimystės vietai Prancūzijoje.  Neobarokinė kalkakmenio bazilikos aikštė yra du kartus didesne už Vatikano Šv.Petro aikštę, ir gali sutalpinti iki 300 000 maldininkų. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame link Tomaro – žavingojo istorinio miestelio su senąja architektūra. Miestelio garsenybė -  XII a. Kristaus vienuolyno tvirtovė, pradėta statyti tamplierių apsisaugoti nuo maurų. Lankome Bataliją – garsią vienu įstabiausiu gotikos statiniu Europoje -  Batalijos vienuolynu*, įrašytu į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Vykstame į Alkobasą, įsikūrusią tarp dviejų upių. Čia lankome  didžiausią  Portugalijoje viduramžių bažnyčią, esančią  Švč.Marijos vienuolyne*. Bažnyčioje 1153 m. įkurta abatija yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldą. Vykstame į Obidos miestelį, dailių baltintų namų gyvenvietę, apsuptą XIV a. sienų.  Vakarinis pasivaikščiojimas. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Vykstame link Sintros, pakeliui aplankydami  Mafros miestelį su didžiuliais barokiniais rūmais ir vienuolynu. Atvykstame į Sintrą. Miestelis  įsikūręs įspūdingoje vietoje ant šiaurinių granitinių kalnų šlaitų, tarpmiškingų tarpeklių ir šaltinių. Čia vasarą mėgdavo ilsėtis Portugalijos karaliai. Sintra - dar vienas šalies objektas, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.  Apžiūrėsime Karališkuosius rūmus*, pasivaikščiosime senamiesčio gatvelėmis. Keliaudami link Lisabonos, užsuksime į Cabo da Roca, labiausiai į vakarus nutolusį Europos tašką. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Lisaboną. Aplankysime gražiausias naujojo miesto aikštes – Comercio, Rossio ir Restauradores, užsuksime į Laisvės  gatvę. Grožėsimės senuoju viduramžių kvartalu Alfama. Esant galimybei, aplankysime  miesto įžymybę  - Šventojo Jurgio pilį*, kadaise maurų tvirtovę, pradėtą statyti dar vestgotų laikais V a., nuo kurios sienų atsiveria įspūdingi miesto  vaizdai. Lankysimės  Belemo kvartale, kuriame stovi  garsusis, į tvirtovę panašus, įmantriomis detalėmis dekoruotas, Belemo bokštas, tapęs miesto simboliu. Esant galimybei, apžiūrėsime  Šv. Jeronimo vienuolyną*, liudijantį šlovingą šalies laivininkystės praeitį. Laisvas laikas arba, esant galimybei, praleidžiame vakarą  vietinėje  užeigoje, klausydamiesi ilgesingojo fado **. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Vykstame  į Evorą – sienų apjuostą miestą, svarbiu tapusiu valdant romėnams, suklestėjusiu  viduramžiais kaip mokslo ir menų centras. Miesto senamiesčio architektūra viena turtingiausių Portugalijoje, tad ne veltui  miestas paskelbtas kaip UNESCO saugotinas paveldo paminklas. Aplankysime XII a. Katedrą*, universitetą*, Romos laikus menančią Dianos šventyklą ir unikalią  koplyčią*, kurią pranciškonų vienuolis pastatė iš 5000 mirusių žmonių kaulų. Vakarop atvykstame į Algarvę. Įsikuriame viešbutyje. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Nakvynė.

9 -10 dienos. Pusryčiai. Poilsis Algarvėje. Nakvynės viešbutyje.

Norintiems pratęsti pažintį su Portugalija, siūlome savarankiškai aplankyti Algarvės regiono istorinius miestelius ir gamtos objektus :

Vilamoura prašmatnusis kurortas su didžiausia Portugalijoje jachtų prieplauka. Iš čia galima užsisakyti ekskursiją laivu nuostabiomis uolėtomis Algarvės pakrantėmis. Tokios ekskursijos siūlomos ir iš Albufeiros miestelio. 

Tavira, dailus istorinis  miestelis prie Gilano upės žiočių, suklestėjęs užkariavus maurams. Jame gausu bažnyčių ir balto mūro namų, išlikusi dalis maurų pilies sienų.  

Albufeira, jaukus kurortas, įsikūręs virš smėlėto paplūdimio, turintis gražią senąją  miestelio dalį su išlikusiomis autentiškomis maurų arkomis.

Silves, buvusi maurų sostinė. Miestelyje išlikusi raudonojo smiltainio pilis, dabar įkurdintas Archeologijos muziejus. Lankytina ir XIII a.  miestelio katedra, pastatyta ankstesnės mečetės vietoje, daug  kartų perstatyta.

Praia da Rocha – prie Partimao miesto gausa smėlėtų įlankėlių tarp kyšančių raudonos ir geltonos spalvų uolų. Ant kalno įrengti apžvalgos takai suteikia galimybę grožėtis įstabia pakrante.

Netoli Partimao gražūs istoriniai miestukai Alvor ir Lagos.

11 diena. Pusryčiai. Ryte išvykstame į Faro oro uostą. Skrydis į Vilnių su persėdimu tarpiniame mieste.


Į kelionės kainą įskaičiuota

pervežimai iš/į oro uostus Ispanijoje, Portugalijoje; patogus autobusas pažintinio turo metu; apgyvendinimas 2*- 3* viešbučiuose dviviečiuose kambariuose su pusryčiais; kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Ryanair skrydžių bilietai (nuo 250 EUR su rankiniu bagažu, 1 vnt. asmeniui iki 10 kg, ne didesniu nei 55x40x25cm ir 1 mažu krepšiu ne didesniu nei 35x20x20 cm); registruojamas bagažas (užsakant kelionės rezervavimo metu - 75 EUR; užsakant vėliau kaina nuo 120 EUR) (*) - bilietai į mokamus objektus ~80 EUR; Fado vakaras, vynų degustavimas ir pasiplaukiojimas Douro upe ~70 EUR; vietinių gidų paslaugos apie ~20 EUR; medicininių išlaidų draudimas.

Pastabos

Užsakius kelionę ir sumokėjus avansą yra išperkami Ryanair aviabendrovės lėktuvo bilietai, kurie yra nekeičiami ir negrąžinami. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už skrydžių bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys180,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)13,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)21,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)34,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)9,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)9,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)7,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Nuolaidos nesumuojamos, keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms.

Atmintinė

Kelionės dokumentai

Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys visos kelionės metu.
Rekomenduojama į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos.
Rekomenduojame į kelionę pasiimti asmens dokumento kopiją.

Išvykimas

Skrydžius vykdo bendrovė Ryanair. Skrydžiui iš Portugalijos užsakomi atskirų, ne jungtinių skrydžių bilietai. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už skrydžių bendrovės  skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų.  Rezervavus bilietą, jis nekeičiamas, pinigai negrąžinami.

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio.  Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats.

Ryanair bagažas įskaičiuotas į bilieto kainą

1 bagažo vienetas iki 10 kg, išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm. Nuo 2017 m. sausio 15 d. šis bagažas privalo būti priduotas kaip registruojamas. Neštis jį  į lėktuvo saloną leidžiama tik  nusipirkus papildomą  paslaugą - pirmenybę įlipti  į  lėktuvą (Priority).
Antras mažasis bagažas –  rankinė/mažas krepšys, kuprinė, kurio išmatavimai negali viršyti 35 x 20 x 20 cm. Šį bagažą leidžiama turėti  lėktuvo salone. Taip  pat  su savimi galite  neštis oro uosto parduotuvėse įsigytas prekes.

Ryanair registruotas bagažas

 Už papildomą mokestį galima užsisakyti registruojamo bagažo gabenimo paslaugą. Užsakius ją bilieto pirkimo metu, kaina būtų 75 eurai už 1 vnt registruojamo bagažo iki 20 kg.  Jeigu  ši paslauga užsakoma vėliau, jos kaina  - 120 eurų.  Jei pageidaujama registruojamą bagažą gabenti lėktuvu, rezervuojant  kelionę būtina tai nurodyti pastabose.

Registracija skrydžiui internetu nemokama. Ja pasirūpina kelionių organizatorius, klientui laiku pateikus registracijai atlikti reikiamus asmens duomenis. Registracijos dokumentą kelionės organizatorius klientui  persiunčia el.paštu arba perduoda jam atvykus į biurą. Registracijos dokumentą būtina turėti oro uoste.  Kitu atveju klientas vietoje moka pats už dokumento spausdinimą. Oro uoste registracija yra mokama.

Rankinio bagažo taisyklės: Nuo 2006 m. lapkričio 6 d. visuose ES ir Norvegijos, Islandijos bei Šveicarijos oro uostuose įsigaliojo taisyklės, kuriuose ribojamas pro saugumo patikros vietas įsinešamo skysčio kiekis. Taisyklės taikomos visiems keleiviams, vykstantiems iš ES oro uostų į visus paskirties oro uostus. Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml induose. Šie indai turi būti įdėti į permatomą, užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro maišelį. Išsamią informaciją apie naujas saugumo taisykles rasite Tarptautinio Vilniaus oro uosto svetainėje http://www.vno.lt/Dokumentai/reglamentas.doc . Panašios taisyklės galioja ir kitų užsienio šalių oro uostuose.

Laikas šalyje

Skirtumas nuo Lietuvos laiko - 2 val.

Pervežimai kelionės po Portugaliją metu

Patogus turistinės klasės  autobusas su garso aparatūra, oro vėdinimo sistema.

Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų transporto priemonėse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Apgyvendinimas

Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų klasifikavimo sistemos, todėl, priklausomai nuo šalies, yra taikomi skirtingi vienodų kategorijų viešbučių standartai.

Pažintinių kelionių metu turistai apgyvendinami ekonominės klasės 2*-3* viešbučiuose su pusryčiais. Triviečių ir vienviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas, o kai kurie viešbučiai jų visai neturi. Pastaba: standartiniame dviviečiame kambaryje, priklausomai nuo viešbučio išplanavimo, gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam ar ketvirtam asmeniui, dviviečiame kambaryje pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Portugalijos valiuta: euras (EUR). Portugalijoje: pietūs ~ 15-30 EUR; taurė vyno ar alaus ~3-7 EUR; kava, arbata ~ 1-3 EUR.

Mokami objektai

Porto: Palacio da Bolsa – 7 EUR;   Šv.Pranciškaus bažnyčia – 4 EUR; Porto katedra – 4 EUR;
Plaukimas Douro upe ~ 12 EUR; 
Fado vakaras  ~ 40 EUR (kaina gali būti tikslinama);
Vyno degustacija - ~15 EUR;
Batalijos vienuolynas  – 6 EUR;
Alcobaso vienuolynas - ~6 EUR (bažnyčios lankymas nemokamas);
Sintroje:   Karališkieji rūmai  - 8,5 EUR; Quinta da Regaleir -  6 EUR;
Lisabonoje: Šv.Jurgio tvirtovė – 8,5 EUR,  Šv. Jeronimo vienuolynas  - 7 EUR
(kartu aplankant Betliejaus bokštą -10EUR, kartu aplankant Betliejaus bokštą ir Ajuda rūmus – 13 EUR). Bažnyčia nemokamai.
Evoroje:  Katedra – 1,50 EUR, su vienuolyno lankymu 2,50 EUR;  Universitetas 3 EUR;  Kaulų koplyčia  - 2 EUR. 
Vietinio gido paslaugos ~ 15-20 eurų.

Viešojo transporto bilietai didžiuosiuose miestuose ~ 18 EUR.
Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.

Kelionės metu rekomenduojama turėti:

* patogią avalynę;
* patogius drabužius (lengvus, medvilninius), galvos apdangalą, šiltesnių drabužių;
* higienos priemones: dantų pastą ir šepetėlį, muilą, šampūną, tualetinio popieriaus, drėgnų servetėlių ir kt.;
* maudymosi kostiumą, paplūdimio rankšluostį;
* nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms;
* medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo, apsauginį kremą nuo saulės;
* siūlų, adatą, žirkles;
* plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas.

Kelionės draudimas

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse, arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu.

Mūsų partneris – „Gjensidige Baltic“ (www.gjensidige.lt). Užsisakius mūsų siūlomą draudimą, turistas apdraudžiamas būtinosios medicinos pagalbos draudimu (100 000 EUR) ir repatriacijos išlaidų draudimu (25 000 EUR). Apsidraudusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Draudimo taisyklės: http://www.gjensidige.lt/files/Taisykles/Kompleksinio_kelioniu.pdf

Vykstant į Europos Sąjungos šalis bei į Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną ar Šveicariją rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už gydymą mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Daugiau informacijos: http://ehic.europa.eu

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Neįvykusios kelionės atveju draudikas kompensuoja faktiškai sumokėtą kelionės kainą, o nutrūkusios kelionės atveju – grįžimo į Lietuvą išlaidas arba kitas draudiko patvirtintas kelionės išlaidas.

Mūsų partneris – „Gjensidige Baltic“ (www.gjensidige.lt). Apsidrausti „Gjensidige Baltic“ neįvykusios kelionės draudimu galima iki kelionės likus ne mažiau kaip 7 dienoms.

Draudimo taisyklės: http://www.gjensidige.lt/files/Taisykles/Kompleksinio_kelioniu.pdf

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.

Nacionalinė virtuvė

Portugalų virtuvė labai turtinga, sykiu ir labai paprasta. Gausu puikių  jūros gėrybių patiekalų. Pagrindiniai patiekalai yra keptos, marinuotos sardinės, kepta ant žarijų žuvis ir kt. Ypatinga populiarioji  džiovinta  Atlanto menkė bacalhau, gaminama su įvairiais padažais.  Būtina paragauti troškinio Caldeirada, gaminamo katiliuke , iš 6-9  žuvies rūšių su  daržovėmis.   Sopa de marisco -  vėžiagyvių sriuba pateikiama su vynu -  dar vienas išskirtinis nacionalinis šalies  patiekalas. Portugalija garsi savo vynais, ypač raudonu ir portveinu.  Šalis nemažą dalį vynų eksportuoja  ir Europoje  užima maždaug ketvirtą vietą.  


Kita informacija

Vykstant į Europos šalis skiepai nėra privalomi. Skiepais pasirūpinti ir už juos susimokėti turi pats turistas. Išsamesnės informacijos teiraukitės paskambinę į Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir AIDS centrą, tel. (8 5) 230 0125 arba interneto svetainėje www.ulac.lt.

Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Rekomenduojame nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje. Portugalijoje ypatingai reiktų saugotis ilgapirščių. Patariama automobilyje matomoje vietoje nepalikti jokių daiktų,  gatvėje saugoti rankines, nelaikyti atvirai kišenėse piniginių.  

Lietuvos ambasada Portugalijoje

Adresas: Av. 5 de Outubro, 81 - 1, 1050-050, Lisboa
Telefonas: +351 21799 01 10
El. paštas: amb.pt @ urm.lt
Tinklalapis: pt.mfa.lt

Nelaimingų atsitikimų ar kitais neatidėliotinais atvejais po darbo valandų, poilsio ir švenčių dienomis skambinti į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministeriją tel. +370 5 2362444 arba rašyti el. paštu pilieciai@urm.lt

4.3/5.0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jolanta

Nuostabi šalis, puikus įspūdžiai.

Rita

Kelionė turininga pažintine prasme, visokeriopai geri įspūdžiai. Ačiū kelionės vadovei Irenai- suteiktos istorinės žinios, aplankyti miestai, juose esantys žymūs objektai leido ne tik pažinti, bet ir pamilti Portugaliją. Rekomenduotina kelionė, ypač jei jus lydės vadovė Irena!

Jolanta

Roma

Nuostabūs. Labai patiko.

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai