Reikalinga pagalba?

Poilsis Turkijoje - Marmaris

Kaina nuo 335 €

Dažnai Marmaris vadinamas pačiu gražiausiu Turkijos pietvakarių pakrantės miestu. Jis įsikūręs dviejų jūrų – Egėjo ir Viduržemio – sankirtoje, tad čia turėsite galimybę grožėtis ilgais auksiniais paplūdimiais, žydra jūra, nuostabaus grožio gamtos peizažais. Kurorte gausu tiek nedidelių jaunimui skirtų viešbučių, tiek ir prabangių aukščiausios klasės viešbučių, kurie išsiskiria nepriekaištingu aptarnavimu, paslaugų gausa. Šiuo metu Marmaris laikomas viena prestižiškiausių poilsio vietų Turkijoje.

Kviečiame užsakyti kelionę į Marmario kurortą ir mėgautis artėjančių atostogų laukimu!
Galimos kelionės trukmės - nuo 3 iki 14 ir daugiau nakvynių, įvairūs maitinimo tipai - be maitinimo, pusryčiai, pusryčiai ir vakarienės, viskas įskaičiuota, kt.
Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į  Marmarį (Dalaman oro uostą) vykdomi nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 28 d. 
Platus kelionės datų ir viešbučių pasirinkimas, degantys paskutinės minutės pasiūlymai!

Kelionių organizatoriaus Novaturas kelionių pasiūlymai: spauskite čia.
Novaturo saugaus keliavimo informacija

Kelionių organizatoriaus Tez Tour pasiūlymai: spauskite čia.
Tez Tour informacija: saugumo reikalavimai keliaujantiems į Turkiją

Užsisakykite kelionę internetu arba kreipkitės į mūsų darbuotojus elektroniniu paštu ar telefonu: mūsų kontaktai.

Dėl nuolat besikeičiančios pandeminės situacijos skirtingose pasaulio valstybėse taikomi skirtingi saugumo reikalavimai. Prieš prieš kelionę pasidomėkite, kokie ribojimai ir saugumo reikalavimai taikomi šalyje, į kurią keliaujate. Kreipkitės į mus dėl tikslios informacijos ir konsultacijų.

Degantys paskutinės minutės pasiūlymai mūsų Facebook paskyroje  facebook.com/GuliverioKeliones Prisijunkite!

Poilsis Turkijoje - Marmaris

Atsisiųsti kelionės programą

Išvykimo dieną - skrydis Vilnius - Dalamanas. Atvykus grupinis pervežimas: Dalamano oro uostas - pasirinktas viešbutis. Nuo tarptautinio Dalamano oro uosto iki Marmario kurorto pervežimas autobusu užtruks apie pusantros valandos. Įsikūrimas viešbutyje, maitinimas - pagal užsakytą maitinimo programą.

Poilsis Marmaryje. Marmaris yra puiki vieta poilsiui, čia susipina senovės istorijos ir šiuolaikiško miesto kontrastai.

Marmario senamiestyje grožėsitės senovę menančiais nameliais, jaukiomis gatvelėmis, botique stiliaus parduotuvėlėmis, restoranais. Mėgstantiems naktinį gyvenimą ir pramogas, siūlome apsilankyti garsiojoje naktinių klubų „Bar Street“ gatvėje.  Marmaris garsėja savo pėsčiųjų promeda ir jachtų prieplauka, kurioje grožėsitės nuostabiais saulėlydžiais. Kadangi kurorto pakrantės puikiai tinka buriavimui ir kitoms vandens sporto pramogoms, tai traukia poilsiautojus iš viso pasaulio.

Dauguma Marmario paplūdimių akmenuoti, gana siauri, tačiau yra ir smėlio paplūdimių.

Iš Marmario galima nuvykti į Kleopatros salą, kurioje yra balto smėlio paplūdimys, o greituoju kateriu per kelias valandas nukeliausite iki Rodo salos. Vos už 20 km nuo Marmario serpantininiu keliuku galima nuvykti į ramų žvejų kaimelį – Turunčą.

Išvykimo dieną viešbutyje nurodytu laiku išsiregistruojate iš viešbučio. Grupinis pervežimas į Dalamano oro uostą. Skrydis Dalamanas - Vilnius.

SKRYDŽIŲ TVARKARAŠČIAI:
Kelionių organizatorius NOVATURAS organizuoja skrydžius į  Marmarį (Dalamano oro uostą) nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 28 d.
Kelionių organizatorius TEZ TOUR organizuoja skrydžius Marmarį (Dalamano oro uostą) nuo liepos 6 d. iki rugsėjo 28 d.

SVARBI INFORMACIJA: prieš kelionę į Turkiją ir grįžtant į Lietuvą atidžiai susipažinkite su saugaus keliavimo reikalavimais, pasirūpinkite reikiamais dokumentais, užpildykite Turkijos ir Lietuvos sveikatos apsaugos institucijų reikalaujamas anketas, atlikite privalomus Covid-19 tyrimus, laikykitės šalyje įvestų saugumo reikalavimų, susijusių su pandemija.

Novaturo informacijasaugaus keliavimo reikalavimai

Kelionių organizatoriaus Tez Tour informacija: saugumo reikalavimai keliaujantiems į Turkiją.

Aktuali informacija atvykstantiems ir grįžtantiems į Lietuvą nurodyta Sveikatos apsaugos ministerijos internetinėje svetainėje: spauskite ČIA

Prieš įsigyjant kelionę pasikonsultuokite su mūsų darbuotojais. Suteiksime profesionalias konsultacijas, supažindinsime su saugumo reikalavimais, padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį viešbutį.

Su kelionių organizatoriaus "Guliverio kelionės" darbuotojais galite susisiekti telefonu ir elektroniniu paštu:

Vilniuje: +370 618 07728, +370 640 38134, +370 640 50804, el.p. vilnius@guliveriokeliones.lt 
Kaune: +370 616 50900, +370 687 34638, +370 686 87329, el.p. kaunas@guliveriokeliones.lt 
Klaipėdoje: +370 689 61252, el.p. klaipeda@guliveriokeliones.lt 
Šiauliuose: +370 685 44755, el.p. siauliai@guliveriokeliones.lt 
Utenoje: +370 614 21255, el.p. utena@guliveriokeliones.lt 

Daugiau informacijos: https://www.guliveriokeliones.lt/kontaktai


Į kelionės kainą įskaičiuota

Skrydžiai Vilnius - Marmaris (Dalaman oro uostas) - Vilnius; pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas; pasirinktos trukmės poilsis pasirinktame viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų kelionės metu draudimas; privalomi Covid-19 tyrimai ir tyrimo sertifikatai apie neigiamą rezultatą arba taikomas išimtis pagrindžiantys dokumentai apie persirgimą Covid-19 liga arba skiepijimą pagal pilną skiepų nuo Covid-19 programą (visi dokumentai pateikiami anglų kalba); ekskursijos ir pramogos; asmeninės išlaidos.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai