Reikalinga pagalba?

Pietų Ispanija 8 d. (lėktuvu)

Naujiena!
*Lojaliems klientams taikomos nuolaidos iki 7 %!
Papildoma nuolaida perkant internetu -2 %

Pietų Ispanija 8 d. (lėktuvu)

1 diena. Skrydis Vilnius-Madridas. Trumpa vakarinė apžvalginė ekskursija autobusu po Madridą, Ispanijos sostinę, įspūdingą savo Karališkaisiais rūmais, nuostabių parkų gausa, ištaigingomis aikštėmis ir   fontanais, garsią savo muziejais, meno galerijomis. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursija pėsčiomis ir autobusu po Madridą. Aplankome senąjį miestą, jo garsiąsias aikštes Plaza de la Villa, Plaza Mayor ir Espana, Plaza de Cibeles, Burbonų rūmus Palacio Real* ir jo sodus, Retiro parką, pasivaikščiosime  Paseo del Prado alėja. Laisvas laikas savarankiškai pasimėgauti Madridu. Pageidaujantys galės aplankyti vienus garsiausių pasaulyje meno muziejus -   Prado**, Thyssen-Bornemisza**, Reina Sofia**.  Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Anksti ryte išvykstame į Kordobą, Andalūzijos regionui priklausantį miestą, įtrauktą į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Daugiau kaip prieš tūkstantmetį buvusi islamiškosios Ispanijos sostine ir vienas didžiausių ir puikiausių vakarų pasaulio miestų. Užsukti į Kordobą verta jau vien dėl garsiosios maurų mečetės, kuri yra laikoma vienu įspūdingiausių Islamo statinių pasaulyje, musulmoniškos kultūros paminklu Vakaruose. XIII a. užėmus Kordobą krikščionims, mečetė buvo pašventinta ir naudojama melstis krikščionims. XVI a., negriaunant mečetės pastato, viduje buvo pastatyta katedra.   Apžvalginės ekskursijos metu apžiūrėsime garsųjį įstabųjį statinį, lankysimės žydų kvartale, kuriame ir yra dauguma žymiausių miesto vietų. Išvykstame link Sevilijos. Nakvynė viešbutyje. 

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Seviliją - Andalūzijos regiono sostinę, kurioje yra didingiausi Ispanijos maurų monumentai, saugomi UNESCO. Lankysime gotikinę miesto katedrą* su mauriška  varpine La Giralda, grožėsimes karališkaisiais Alkasaro rūmais ir vešliais jų sodais*. Pasivaikščiosime senojo žydų kvartalo siauromis gatvelėmis. Laisvas laikas. Vakare, esant  galimybei ir  grupei pageidaujant, apsilankysime  nacionalinių šokių flamenko šou**. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Paliekame Seviliją ir leidžiamės įspūdingu kalnų keliu pasigrožėti Pueblos Blancos - baltaisiais Ispanijos perliukais -  miesteliais - tvirtovėmis, įsikūrusiais aukštai kalnuose ir pagal maurų tradicijas išbalintais kalkėmis namais. Pirmąjį privažiuojame Zahara de la Sierra miestuką, iš tolo pastebimą savo pilimi, stovinčia ant aukštos uolos viršūnės. Pats miestelis  įsikūręs tarp uolos ir turkio žydrumo ežero. Esant galimybei, įmerkiame kojas ežeran ir keliaujame į kitą "baltąjį miestą" Setenil. Reginys neapsakomas, miestelis pastatytas kadais upės išgraužtuose tarpekliuose. Pasivaikštome siauromis gatvelėmis, aplankome žymiausias vietas ir sukame prie Ronda miesto, įsikūrusio vienoje vaizdingiausių Ispanijos vietų. Aukštai kalnuose sunkiai pasiekiamas miestas buvo vienas paskutiniųjų maurų bastionų. Senojoje miesto dalyje išlikusi tipiška mauriška architektūra - akinamai  balti namai su langų grotelėmis, siauros akmenimis grįstos gatvelės. Senąjį ir naująjį miestą per 100 metrų gylio tarpeklį jungia įspūdingas ir tuo garsus Nuevo tiltas. Pavaikštinėję po miestą, vykstame link Kosta del Solio pakrantės. Įsikuriame viešbutyje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Vykstame į Granadą, garsiąją Alhambros rūmais* ir Generalife, Nasridų karalių užmiesčio dvaru ir sodais*. Šis maurų valdovų architektūrinis šedevras, saugomas UNESCO, traukia turistus iš viso pasaulio. Aplankius šiuos įstabius paminklus, pavaikštinėjame siauromis senamiesčio gatvelėmis, gerėdamiesi miesto katedra, barokinėmis ir renesanso stiliaus bažnyčiomis. Užsukame į Albaicin stačių vingiuotų gatvelių kvartalą. Nakvynė viešbutyje. 

7 diena. Pusryčiai. Išvykstame į Toledo - nuostabųjį viduramžių miestą, saugomą UNESCO. Miestas - buvusi senosios Ispanijos karalystės sostinė, vadinamas šalies širdimi ir siela. Viduramžiais mieste klestėjusios krikščionių, žydų ir musulmonų kultūros sukūrė nuostabius statinius - galingąją miesto  katedrą*, didingas bažnyčias, vienuolynus, tvirtoves, sinagogas ir mečetes. XVI amžiuje Tolede gyveno garsusis graikų kilmės tapytojas El Greco, todėl miesto vienuolynuose ir bažnyčiose galima rasti daug jo darbų. Vieną jų pamatysime ir Šv.Tomo bažnyčioje*. Nakvynė viešbutyje prie Madrido.

8 diena. Pusryčiai (arba pusryčių paketai). Ankstyvas skrydis Madridas - Vilnius. 


Į kelionės kainą įskaičiuota

pervežimai iš/ į oro uostą Ispanijoje; kelionė autobusu pažintinio turo metu; 7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius – Madridas – Vilnius (Ryanair); registruoto bagažo gabenimas lėktuvu; (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~100 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); kurorto rinkliava; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

Užsakius kelionę ir sumokėjus avansą yra išperkami lėktuvo bilietai, kurie yra nekeičiami ir negrąžinami; kelionių organizatorius neatsako už skrydžių bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą; pirkdami kelialapį reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bilietus į Alhambros rūmus būtina užsakyti perkant kelionę; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys150,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)10,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)16,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)26,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui iki 3 m.16,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Nuolaidos nesumuojamos, keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai