Reikalinga pagalba?

Gruzija 8 d.

Populiari kelionė!
Plati pažintinė programa!
*Lojaliems klientams taikomos nuolaidos iki 7 %!
Skrydžio kaina nuo: 199 €
Papildoma nuolaida perkant internetu -2 %
2020-05-17 – 05-24 vietų yra
589,00 € -10 % 530,10 € PIRKTI
2020-06-07 – 06-14 vietų yra
589,00 € -10 % 530,10 € PIRKTI
2020-09-20 – 09-27 vietų yra
589,00 € -10 % 530,10 € PIRKTI

Kainos nurodytos be skrydžio.

visos datos ir kainos

  • Aplankysite Gruzijos sostinę Tbilisį ir senąją sostinę Mchetą;
  • Įspūdingų vienuolynų, miesto oloje lankymas;
  • Pamatysite įspūdingus Kaukazo kalnus ir slėniuose žaliuojančius vynuogynus. Maloniai nustebins istorinių kultūros ir architektūros paminklų gausa, archaiškos gyvenvietės;
  • Gruziniškos užstalės metu susipažinsite su kaukazietiškais papročiais, gruzinų vaišingumu, išskirtine virtuve, jų vaišes lydinčiomis ilgesingomis dainomis, ugningais šokiais;
  • Pailsėsite moderniame Batumio kurorte ir aplankysite Botanikos sodą.

Gruzija 8 d.

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Skrydis Vilnius - Kutaisis. Atvykimas į Kutaisį. Vykstame į Prometėjo urvus*, kuriuos 1984 m. atrado Geografijos instituto darbuotojai. Apžiūrėsime gražių uolų darinius, skalaujamus daugybės požeminių upių. Eisime apie 1,5 km. ilgio turistiniu maršrutu, besidriekiančiu per 17 legendomis apipintų salių ir apšviestų įvairiomis spalvomis. Pabaigoje plauksime požeminiu ežeru, klausydamiesi nuostabios muzikos ir regėdami įspūdingus stalaktitus-stalagmitus. Vykstame Tbilisio link. Nakvynė viešbutyje arba svečių namuose Tbilisyje.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Tbilisį. Tbilisis – didžiausias šalies miestas, įkurtas V a. Iberijos karaliaus Vachtango Gorgasalio valdymo metu. Tai – spalvingas, daugiatautis miestas, kuriame pamatysite didingus stačiatikių cerkvių kupolus, žydų sinagogas, į dangų kylančius minaretus. Ekskursijos po Tbilisį metu apžiūrėsime Samebos, dar vadinamą Švč. Trejybės, katedrą – vieną didžiausių stačiatikių šventyklų visame Kaukaze. Aplankysime V a. statytą ir XIII a. perstatytą Švč. Mergelės Marijos bažnyčią. Iš čia atsiveria nuostabus vaizdas į senamiestį. Pereisime Taikos tiltą, vadinamą šiuolaikinio Tbilisio architektūros veidu. Šis tiltas yra antras pagal architektūros sudėtingumą pasaulyje. Tbilisio senamiestyje įrengtas modernus keltuvas*, jungiantis Rike parką su IV a. viduryje pastatyta Nirakalos tvirtove. Tvirtovė pastatyta ant kalno, todėl prieš akis atsiveria vaizdinga miesto panorama. Nusileidę nuo kalno aplankysime sieros vonių ir pirčių rajoną Legvtahevi. Jeigu tikėti legenda, Tbilisio atsiradimas kildinamas nuo karštų sieros šaltinių. Pasivaikščiosime po centrinę senamiesčio aikštę Mejdaną, buvusį miesto prekybos centrą, kuriame šiuo metu įsikūrę jaukios kavinukės ir barai. Pageidaujantiems, vakare, prie vaišėmis padengto stalo vyks tikra gruziniška užstalė*, kurią lydės nacionaliniai muzikos motyvai. Nakvynė viešbutyje arba svečių namuose Tbilisyje.

3 diena. Pusryčiai. Aplankysime Gruzijos Šveicarija vadinamą regioną – Kachetiją, garsėjantį vyndarystės tradicijomis ir žavintį nuostabiais Kaukazo kalnagūbrio vaizdais. Padegustuosime sodraus skonio gruziniškų vynų*. Vykstame į rytinėje šalies dalyje įsikūrusį Bodbe Šv. Ninos vienuolyno kompleksą. Bodbe kompleksas yra pagrindinis piligrimų traukos centras, nes čia saugomos Šv. Ninos relikvijos. Šv. Nina yra Gruzijos šventoji, nes būtent ji IV a. atnešė į Gruziją krikščionybę. Šiuo metu čia veikia moterų vienuolynas. Apsilankę vienuolyne, keliaujame į antram gyvenimui atgimusį Signachio miestelį, į kurį vos įžengus galima žado netekti… Akmenimis grįstos gatvės, iš senovinių plytų ir akmenų dailiai sumūryti namai, kurių stogus dengia raudonos čerpės, akį traukia dailūs balkonėliai. Prieš keletą metų miestelis buvo iš pagrindų rekonstruotas, kad atitiktų XVIII-XIX a. dvasią ir dabar vadinamas meilės miestu. Iš miesto atsiveria puiki panorama: 4 km ilgio „gruziniška Didžioji Kinijos siena“ su 23 bokštais ir žaliasis Alazanijos slėnis, o už jo – atšiaurūs ir rūstūs, bet labai įspūdingi ir gražūs Kaukazo kalnai su net vasarą baltuojančiomis viršūnėmis. Po pietų dalyvausime tradicinių saldumynų, vadinamų čiurčela, gaminimo pamokėlėje*. Klausysimės vietinių šeimininkių pasakojimų ir stebėsime gaminimo procesą, taip pat galėsite patys pasigaminti šį   skanėstą. Nakvynė viešbutyje arba svečių namuose Tbilisyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į senąją Gruzijos sostinę Mchetą. Tai miestas-muziejus, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.  Daugiau nei 800 metų Mcheta buvo Iberijos karalystės sostinė, o dabar šis mažas miestelis laikomas Gruzijos stačiatikių centru. Aplankysime Svetichovelio katedrą. Tai pirmoji Gruzijos cerkvė, pastatyta dar IV a. Kurį laiką buvusi Gruzijos karalių karūnavimo, po to – laidojimo vieta, šiandien tai gražiausia šalies šventykla, kurioje saugoma ypatinga relikvija – iš Jeruzalės atvežta Jėzaus Kristaus apsiausto skiautė. Aplankysime Džvari vienuolyną, kuris ant uolėtos kalvos viršūnės iškilo VI amžiuje. Važiuojame serpantinais vedančiu vienu įspūdingiausių kelių pasaulyje – Gruzijos karo keliu, jungiančiu Tbilisį su Kazbeku. Grožėsimės įspūdingu kraštovaizdžiu su atsiveriančiomis bedugnėmis ir kalnų upių išraižytais kalnais. Tęsiame kelionę, pravažiuodami pro Gudaurio slidinėjimo kurortą, apsuptą kvapą gniaužiančių viršukalnių ir įspūdingų tarpeklių. Vykstame  1700 m aukštyje Kazbeko papėdėje įsikūrusį Stepantsmindos (Kazbegio) miestelį. Nakvynė viešbutyje Kazbegyje.

5 diena. Pusryčiai. Aplankysime 2170 m aukštyje stovinčią Gergeti Švč. Trejybės cerkvę. Tai aukščiausiai esantis statinys visoje Europoje. Pasakiško grožio Kaukazo kalnų panoramos apsuptyje esanti bažnyčia sužavės atviruko vertais vaizdais. Iki jos žygiuosime pėsčiomis arba važiuosime džipais*. Jus nustebins vienas už kitą įspūdingesni vaizdai į užgesusį Kazbeko ugnikalnį (5034 m.). Vykstame į Gorio miestą, garsiausio pasaulio gruzino SSSR diktatoriaus Josifo Stalino gimtinę. Pamatusime namą, kuriame J. Stalinas gimė. Pasigrožėsime virš miesto ant kalvos išlikusiais Goriscichės pilies griuvėsiais. Vykstame į unikalų, olose įkurtą miestą – tvirtovę, įsikūrusį ant aukšto Mtkvari (Kuros) upės šlaito - Upliscichę. Čia senovėje aktyviai virė politinis bei kultūrinis gruzinų gyvenimas, gyventa urvuose išskaptuotuose kambariuose, sienos puoštos iškalbingomis freskomis. Urvų miestas apima net 8 hektarų plotą, jo viršūnėje stūkso bazilika, pastatyta, kaip spėjama X ar XI a. Lipdami plokščiais laiptais aukštyn, apžiūrėsime uoloje išskaptuotas gatveles, namus, bažnyčias, slaptus tunelius, vandens kanalus, vyno saugyklą ir turgų. Archeologinių kasinėjimų metu čia buvo rasta išskirtinių radinių, priklausančių skirtingoms epochoms – nuostabių aukso, sidabro ir bronzos juvelyrikos dirbinių, puikių keramikos ir skulptūros pavyzdžių. Išvykstame link garsaus mineralinių vandenų kurorto - Boržomio. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Pasivaikščiosime kurortiniame Boržomio miestelyje, kuris išsidėstęs išilgai abipus Mtkvari (Kuros) upės. Aplankysime kairiajame krante išsidėsčiusį senamiestį ir miesto parką. Vykstame link Batumio kurorto. Pakeliui aplankysime Martvilio kanjoną*. Tai vienas įspūdingiausių ir gražiausių lankytinų kanjonų šalyje. Kanjone įrengti pėsčiųjų takai bei apžvalginės aikštelės, nuo kurių atsiveria nuostabūs vaizdai į krioklius ir ir lianomis apraizgytas uolas. Esant galimybei, laiveliais plauksime iki įspūdingo 7 m. aukščio krioklio. Vakare atvykstame į vieną iš Juodosios jūros kurortų. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Batumio arba Kobulečio kurorte.

7 diena. Pusryčiai. Diena, skirta pažinčiai su Batumiu. Tai modernus kurortas prie Juodosios jūros su erdviais paplūdimiais, pajūrio promenadomis, subtropine pakrante. Miesto panoramai žavesio suteikia horizonte dunksantys ryškiai žali kalnai. Aplankysime garsųjį Batumio Botanikos sodą*, kur išpuoselėtoje didžiulėje teritorijoje veši maždaug du tūkstančiai rūšių augalų iš viso pasaulio. Ekskursija Batumio centre, kurios metu aplankysime Medeos statulą, „Piazza Batum“ - itališko stiliaus aikštę. Moderni Batumio architektūra nusipelno atskiro pasakojimo. Mieste susilieja jaunatviškas modernas, Gruzijos tradicijos, carinės Rusijos architektūra, sovietinių laikų reliktai ir net Italijos architektūros elementai. Batumis – svarbiausias Gruzijos kurortas, pasižymintis aktyviu naktiniu gyvenimu. Miesto gatvėse ir alėjose šurmuliuoja restoranai, kavinukės, parduotuvės. Laisvas laikas kurorte. Nakvynė viešbutyje Batumio arba Kobulečio kurorte.

8 diena. Pusryčiai. Pervežimas į Kutaisio oro uostą. Skrydis į Vilnių.

PASTABA: Pageidaujantys gali pratęsti kelionę ilsintis, papildomai užsisakius viešbutį 4 arba 7 nakvynėms viename iš Juodosios jūros kurortų – Batumyje, Kobuletyje arba Urekyje. Pasiūlysime viešbučius pagal Jūsų pageidavimus, pasirūpinsime pervežimu į viešbutį, bei išvykimo dieną - į oro uostą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

pervežimai iš/į Kutaisio oro uostą; kelionė komfortabiliu transportu pažintiniu turo metu; 7 nakvynės viešbučiuose arba svečių namuose su pusryčiais; kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; kvalifikuoto vietinio gido rusų kalba paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

skrydžių bilietai Vilnius – Kutaisi – Vilnius (Wizzair); registruoto bagažo gabenimas lėktuvu; (*) bilietai į mokamus objektus ~ 60 EUR; papildomas poilsis kurorte viešbutyje; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu; arbatpinigiai.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės. objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; nurodyta kaina, kai minimali grupė yra 12 keliautojų (nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiui kelionės kaina gali keistis); užsakant kelionę, garantuojame užsakymo metu galiojančią lėktuvo bilieto kainą; vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė.

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys130,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)10,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)16,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)26,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui iki 3 m.16,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, taikoma viena iš nuolaidų – išankstinio pirkimo, specialaus pasiūlymo, fortūnos, paskutinės minutės, lojalaus kliento, studento, senjoro, grupinė, akcijos nuolaida. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Pasirinkite kelionės datą

2020-05-17 – 05-24 vietų yra
589,00 € -10 % 530,10 €
Vaikui iki 12 metų 529,00 € -10 % 476,10 €
2020-06-07 – 06-14 vietų yra
589,00 € -10 % 530,10 €
Vaikui iki 12 metų 529,00 € -10 % 476,10 €
2020-09-20 – 09-27 vietų yra
589,00 € -10 % 530,10 €
Vaikui iki 12 metų 529,00 € -10 % 476,10 €
2020-10-11 – 10-18 vietų yra
589,00 € -10 % 530,10 €
Vaikui iki 12 metų 529,00 € -10 % 476,10 €

Kainos nurodytos be skrydžio.

Į kelionės kainą įskaičiuota

pervežimai iš/į Kutaisio oro uostą; kelionė komfortabiliu transportu pažintiniu turo metu; 7 nakvynės viešbučiuose arba svečių namuose su pusryčiais; kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; kvalifikuoto vietinio gido rusų kalba paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

skrydžių bilietai Vilnius – Kutaisi – Vilnius (Wizzair); registruoto bagažo gabenimas lėktuvu; (*) bilietai į mokamus objektus ~ 60 EUR; papildomas poilsis kurorte viešbutyje; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu; arbatpinigiai.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės. objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; nurodyta kaina, kai minimali grupė yra 12 keliautojų (nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiui kelionės kaina gali keistis); užsakant kelionę, garantuojame užsakymo metu galiojančią lėktuvo bilieto kainą; vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė.

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys130,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)10,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)16,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)26,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui iki 3 m.16,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, taikoma viena iš nuolaidų – išankstinio pirkimo, specialaus pasiūlymo, fortūnos, paskutinės minutės, lojalaus kliento, studento, senjoro, grupinė, akcijos nuolaida. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

3.5/5.0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Aldona

L.geri,super gidė žana

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai

Pasirinkite kelionės datą