Reikalinga pagalba?

Slovėnija - Austrija

Organizuojama grupėms pageidaujant.
* Lojaliems klientams taikomos nuolaidos iki 15% !

Slovėnija - Austrija

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Išvykstame į Austriją. Atvykstame į vieną gražiausių ir galingiausių Austrijos pilių – Riegersburg. Pilis pirmą kartą buvo paminėta XII-ame amžiuje ir nuo to laiko nei vienas priešas nepajėgė užimti šio galingo statinio.  Pasikėlimas į kalną*, ant kurio stūkso Riegersburgo pilis. Apsilankymas pilyje*. Vykstame į Slovėniją. Kelionė per Austriją, Slovėniją. Vakarop atvykstame į Slovėnijos sostinę Liublijaną. Aplankysime Šv. Mikalojaus Katedrą, Rotušę, Robba fontaną, simbolizuojantį tris upes – Savą, Krką ir Lliublijanicą, senamiestį ir kitas įžymybes. Vykstame į viešbutį. Nakvynė.

3 diena Pusryčiai. Vykstame į Slovėnijos Alpes. Pasivaikščiojimas Vintgaro tarpekliu*, kuriuo teka Radovnos upė: kabančios uolos ir tiltai, po jais šniokščiantis upės srautas ir kriokliai. Visa tai galėsite stebėti įspūdingoje 1,5 kilometro ilgio atkarpoje. Čia taip pat galėsite pasigrožėti aukščiausia Slovėnijos Alpių viršukalne - Triglav (2864 m). Pasikėlimas keltu* į kalnus, besigrožint nuostabia panorama, gražiausiu ir didžiausiu Slovėnijos ežeru – Bohinji. Vakarop trumpas sustojimas viename iš nuostabiausių Slovėnijos kurortų – Blede. Nepakartojamo grožio kalnai, Bledo ežeras ir ant skardžio stūksanti įspūdinga pilis* – muziejus. Laisvas laikas poilsiui prie ežero. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Išvykstame į Austriją. Vykstame  į Aukštutinio Tauerno nacionalinį parką, prie aukščiausiojo Austrijos kalno Grosgloknerio (3798 m). Kvapą gniaužianti kelionė autobusu, vienu įspūdingiausių Europoje Aukštųjų Alpių panoraminiu keliu* į 2500 m aukštį. Sustojimai apžvalgos aikštelėse, nuo kurių atsiveria vaizdai į aukščiausias Austrijos Alpių viršūnes. Atvykstame į Zell am See apylinkes. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Vykstame į Halštatą - vieną seniausių gyvenviečių Austrijoje, kuri mena druskų kasyklų laikus. Ekskursija po druskų požemius* arba laisvas laikas nuostabiame miestelyje. Romantiniu Dunojaus keliu besigrožint nepakartojamais Dunojaus vingiais, vynuogynais ir nedideliais miesteliais vykstame į Čekiją. Nakvynė viešbutyje.  

6 diena Pusryčiai. Išvykstame į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais arba pensionuose; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus objektus ir vietinių gidų paslaugos ~ 70 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu

Pastabos

kelionės kaina priklauso nuo išvykimo datos ir grupės dydžio; pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys70,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)7,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)12,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)4,00 €

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui-80%
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui-65%
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui-50%
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui-35%
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui-25%
4 asmenų grupei - 4-ajam asmeniui-10%
Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-15%
Keliaujantiems trečią kartą-10%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Nuolaidos nesumuojamos, keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai