Reikalinga pagalba?

Bavarijos grožis

Atnaujinta programa!
* Lojaliems klientams taikomos nuolaidos iki 15% !
Papildoma nuolaida perkant internetu -2 %
  • Kelionė į alumi ir įspūdingomis pilimis garsėjantį regioną - Vokietijos Bavariją
  • Žavaus ir didingo Bavarijos miesto Regensburgo aplankymas
  • Pažintis su Bavarijos sostine Miunchenu, dar vadinamu "Vokietijos Florencija": įsimintina eskursija senamiestyje ir apsilankymas seniausioje karališkoje alaus daryloje "Hofbrauhaus"
  • Garsiosios Noišvanšteino pilies, dar vadinamos "Baltąja Gulbe", aplankymas
  • Plaukimas laivu į Kimzė ežero salas, kur aplankysime Liudviko II rūmus ir Benediktinių vienuolyną
  • Puiki galimybė pabuvoti Bamberge, mieste, besididžiuojančiame puikiai išsilaikiusiu senamiesčiu ir skaniu net 9 gamyklose verdamu alumi

Bavarijos grožis

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vakare atvykstame į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.

2 diena Pusryčiai. Vykstame į Regensburgą – ketvirtą pagal dydį Bavarijos miestą, kurio viduramžių laikus menantis senamiestis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Ekskursijos metu pamatysime: 310 m ilgio tiltą – puikų viduramžių inžinerijos pavyzdį, nuo kuriuo atsiveria gražiausia miesto panorama, seniausią dešrelių restoraną „Wurstkuche“, rotušę, Šv. Petro katedrą, senąją koplyčią „Alte Kapelle“, kunigaikščių Turnų ir Taksių rūmų kompleksą, skoningai įterptą tarp vienuolyno ir bažnyčios pastatų, Baumburgo bokštą. Vėliau vykstame į vieną svarbiausių pietų Vokietijos miestų - Bavarijos sostinę Miuncheną. Apžvalginės ekskursijos metu apžiūrėsime „Terezės pieva” vadinamą didžiulę aikštę, kur vyksta garsioji kasmetinė alaus šventė „Oktoberfest“, Olimpinį miestelį, modernų BMW muziejaus pastatą. Ekskursija pėsčiomis Miuncheno senamiestyje. Pamatysime Švč. Mergelės Marijos aikštę ir naująją ornamentuotą rotušę, kurios fasadus puošia Bavarijos legendų personažai ir istorinės asmenybės, Dievo Motinos Frauenkirche“, Šv. Mykolo ir Šv. Jono Nepamuko, kitaip žinomą, kaip Asamų bažnyčią, Karlo vartus, senąją rotušę. Pageidaujantiems siūlome apsilankyti seniausioje ir populiariausioje karališkoje alaus darykloje „Hofbrauhaus“**, kurioje telpa apie 1300 lankytojų. Čia galėsite paskanauti tikrojo bavariško alaus, tradicinių patiekalų ir pajausti tikrąją bavarišką atmosferą. Nakvynė viešbutyje prie Miuncheno.

3 diena Pusryčiai. Vykstame į įspūdingiausią Vokietijos pilį – Noišvanšteiną*, dar vadinamą „Baltąja Gulbe”. Ją projektavo Bavarijos karalius Liudvikas II, įkvėptas padavimų ir Richardo Vagnerio operų. Mirus Liudvikui II, pilis taip ir nebuvo iki galo užbaigta pagal pirminį projektą. Algau kalno viršūnėje stūksanti tvirtovė kiekvienais metais pritraukia milijonus lankytojų ir žavi ne tik išskirtiniu eksterjeru - smailiais bokštais, bokšteliais, Marijos tilteliu virš bedugnės, bet ir turtingu interjeru - puošniomis salėmis bei menėmis. Vykstame į Bavarijos Alpes. Keltuvu* pasikelsime į aukščiausią Vokietijos viršukalnę Cūgšpicę (2952 m). Pasigrožėsime nuostabia kalnų panorama, atsiveriančia į 400 viršukalnių, esančių Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje bei Italijoje. Vykstame prie įspūdingo ilgiausio Tibeto stiliumi pastatyto kabančio pėsčiųjų tilto* pasaulyje. Tiltas yra 406 m ilgio, 114 m aukštyje ir jungia dviejų tvirtovių liekanas: bokštuotos gotikinės Erenbergo pilies ir Klaudijos Forto. Pereiname unikaliu tiltu, grožėdamiesi puikia panorama. Nakvynė viešbutyje Rosenheimo apylinkėse.

4 diena Pusryčiai. Vykstame prie Kimzė ežero, vadinamo Bavarijos jūra ir turinčio dvi dideles salas - Vyrų ir Moterų. Vyrų saloje yra XIX a. karaliaus Liudviko II pastatyti ekstravagantiški Versalio stiliaus rūmai. Moterų saloje yra moterų benediktinių vienuolynas, pastatytas dar VIII a. Plauksime laivu* į salas. Apsilankysime Vyrų saloje esančiuose Liudviko II rūmuose*, kur apžiūrėsime įspūdingo grožio menes, išpuoštas prabangiais baldais ir šviestuvais. Rūmai garsėja didžiule veidrodžių sale su nuostabiu vaizdu į sodą. Pageidaujantys galės apsilankyti Liudviko II muziejuje arba pasivaikščioti išpuoselėtame sode. Nuplaukę į Moterų salą pasigrožėsime Benediktinių vienuolynu*. Grįžtame į Prien Kimzė miestelį. Laisvas laikas. Po pietų vykstame į Erdingo miestelį. Apsilankymas garsioje alaus darykloje*, kurioje sužinosime alaus gamybos paslaptis bei padegustuosime tradicinio Bavarijos kvietinio alaus su užkandžiais. Pageidaujantiems apsilankymas Erdingo terminiuose baseinuose** (vietoj apsilankymo alaus darykloje): maudynės banguojančioje jūroje palmių apsuptyje, 26 įvairaus sudėtingumo vandens kalneliai, tropikų SPA zona su stikliniu pakeliamu kupolu, kuris yra didžiausias Europoje. Esant šiltam orui, kupolas pakeliamas, taip suteikiant galimybę mėgautis saulės voniomis. Nakvynė viešbutyje prie Erdingo.

5 diena Pusryčiai. Vykstame į Bambergą. Miestas, kaip ir senovės Roma, yra įsikūręs ant septynių kalvų ir didžiuojasi puikiai išlikusiu senamiesčiu, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Ekskursiją pradėsime vienoje gražiausių Vokietijoje Katedros aikštėje, kurioje yra didinga katedra ir senieji vyskupų rūmai. Pasivaikščiosime „Mažojoje Venecijoje“ – žvejų namelių kvartale, apžiūrėsime senąją ir naująją rotušes, Šv. Mykolo ir Šv. Jokūbo bažnyčias bei barokinę Šv. Martyno bažnyčią. Laisvas laikas. Vienoje iš senamiesčio užeigų norintieji galės paragauti rūkyto vokiško alaus**, gaminamo tik šiame mieste. Vakarop išvykstame. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

6 diena Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžtame į Lietuvą. 


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 120 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys80,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)8,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)13,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)21,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)4,00 €

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui-80%
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui-65%
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui-50%
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui-35%
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui-25%
4 asmenų grupei - 4-ajam asmeniui-10%
Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-15%
Keliaujantiems trečią kartą-10%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Nuolaidos nesumuojamos, keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms.

Atmintinė

 

IŠVYKIMAS: Iš Kauno, Vilniaus, Alytaus arba Marijampolės (priklausomai iš kurio miesto susirenka daugiau keliautojų), Klaipėdos*, Šiaulių*, Panevėžio*, Kryžkalnio*. Į kelionę iš Vilniaus ir iš Kauno išvykstama anksti ryte, tarp 3:00 ir 6:00 val., iš Klaipėdos*, Šiaulių*, Panevėžio*, Kryžkalnio* – 2-3 val. anksčiau. Informaciją apie tikslų išvykimo į kelionę laiką, vietą ir kelionių organizatoriaus atstovo kontaktinę informaciją (telefono numerį ir elektroninio pašto adresą), kurie turistui padėtų susisiekti su kelionių organizatoriumi nenumatytais atvejais, likus 2-3 dienoms iki kelionės galite rasti mūsų interneto svetainėje (žr. „Išvykimo laikai“) arba sužinoti agentūroje, kurioje užsisakėte kelionę. Likus 1 dienai iki kelionės išvykimo informaciją gausite ir SMS žinute.

Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti.

Jeigu turistas neatvyksta nustatytu laiku, už pasekmes atsako jis pats.

* Yra papildomų sąlygų – pervežimų paslaugos teikiamos už papildomą mokestį. Išsamią informaciją apie pervežimų sąlygas ir kainas rasite interneto svetainėje www.guliveriokeliones.lt

AUTOBUSAS: Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra WC, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi! Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 25 kg. Daiktus pakuokite taip, kad būtų patogu kelionės metu, kadangi beveik viską turėsite laikyti autobuso bagažinėje, o su savimi pasiimsite tik pačius būtiniausius reikmenis.

Autobusuose, kuriuose įrengtas karšto vandens aparatas, karštas vanduo tiekiamas tik autobusui sustojus! ​Karšto vandens kiekis ribotas. 

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Turistai  gali pasirinkti preliminarią vietą autobuse užsakymo metu. Tikslią vietą autobuse pagal konkretaus autobuso planą galite sužinoti likus 2-3 dienoms iki kelionės (kreipkitės į kelionių agentūrą, kurioje užsisakėte kelionę).

KELIONĖS EIGA:

Keliaujant autobusu kas 2,5 – 3,5 val. numatyti ~ 20 min. trukmės sustojimai. Pietų metu stojama 45 min. – 1 val. poilsiui.

Keliaujant autobusu į viešbučius nakvynei atvykstama tarp 20:00 ir 24:00 val. Rytais iš viešbučių išvykstama tarp 7:00 ir 9:00 (po pusryčių); jei pusryčiai programoje nenumatyti, galimas ankstesnis išvykimas.

APGYVENDINIMAS:

Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų klasifikavimo sistemos, todėl, priklausomai nuo šalies, yra taikomi skirtingi vienodų kategorijų viešbučių standartai.

Kataloge aprašytų kelionių metu turistai apgyvendinami 3*, 2* arba “turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra numatyta daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorijos gali skirtis (t. y. tos pačios kelionės metu galimi skirtingų kategorijų viešbučiai).

„Turistinė klasė“ – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai arba pensionai, kurių patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti kambaryje arba bendri dviem kambariams. Kai kur gali būti balkonas, televizorius, telefonas.

Standartiniame dviviečiame kambaryje, priklausomai nuo viešbučio išplanavimo, gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam ar ketvirtam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Vienviečiai kambariai užsakomi už papildomą mokestį. Jei turistas vyksta vienas ir neužsisako vienviečio kambario, jis, esant galimybei, yra apgyvendinamas su kitais po vieną vykstančiais grupės turistais dviviečiame arba triviečiame kambaryje.

Turistinės klasės viešbučiuose pusryčiai gali būti kontinentiniai arba švediškas stalas. Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio gali būti pateikiamas pusryčių paketas.

KELIONĖS DOKUMENTAI:

Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys visos kelionės metu. Rekomenduojama į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos.

Rekomenduojame į kelionę pasiimti asmens dokumento kopiją.

Daugiau informacijos rasite http://keliauk.urm.lt/index.php/titulinis/isvykstantiems

Sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarka Šengeno erdvei nepriklausančių valstybių piliečiams (ne Lietuvos piliečiams) yra kitokia.

Daugiau informacijos: www.urm.lt

Nepilnamečiams iki 18 metų, keliaujantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško tėvų sutikimo nereikia, jeigu vaikas vyksta į Šengeno erdvei priklausančią valstybę.

KELIONĖS DRAUDIMAS:

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse, arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu.

Mūsų partneris – ADB „Gjensidige“ (www.gjensidige.lt). Užsisakius mūsų siūlomą draudimą, turistas apdraudžiamas būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Apsidraudusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Draudimo taisyklės: https://sales.gjensidige.lt/public_uploads/T061Rules20160101.pdf

Vykstant į Europos Sąjungos šalis bei į Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną ar Šveicariją rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Daugiau informacijos: http://ehic.europa.eu

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Neįvykusios kelionės atveju draudikas kompensuoja faktiškai sumokėtą kelionės kainą, o nutrūkusios kelionės atveju – grįžimo į Lietuvą išlaidas arba kitas draudiko patvirtintas kelionės išlaidas.

Mūsų partneris – ADB „Gjensidige“ (www.gjensidige.lt) Apsidrausti ADB „Gjensidige“ neįvykusios kelionės draudimu galima:

  • Likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios;
  • Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis turi būti pasirašyta tuo pat metu (tą pačią dieną) kaip ir kelionės pirkimo (rezervavimo) sutartis.

Draudimo taisyklės: https://sales.gjensidige.lt/public_uploads/T061Rules20160101.pdf

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:

* pledą, nedidelę pagalvėlę (poilsiui autobuse);

* maudymosi kostiumėlį, rankšluostį, šlepetes baseinui;

* patogią avalynę (ekskursinės kelionės dalies metu reikės nemažai vaikščioti); kelionei autobusu rekomenduojame turėti šlepetes;

* patogius drabužius (lengvus, medvilninius), galvos apdangalą, šiltesnių drabužių;

* higienos priemones: dantų pastą ir šepetėlį, muilą, šampūną, tualetinio popieriaus, drėgnų servetėlių ir kt.;

* nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms;

* medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo, apsauginį kremą nuo saulės;

* siūlų, adatą, žirkles;

* plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;

* maisto ir gėrimų kelionės pradžiai.

PINIGAI:

Eurai (EUR) - jais galėsite atsiskaityti arba pasikeisti į reikiamą valiutą visos kelionės metu. Turėkite eurų mažesnės vertės banknotais.

Lenkijos valiuta: Lenkijos zlotas (PLN). 1 EUR ~ 4 PLN. Lenkijos zlotų rekomenduojame įsigyti Lietuvoje arba galėsite išsikeisti Lietuvos-Lenkijos pasienyje. Lenkijoje (pravažiuojant): higienos reikmėms ~ 5 PLN; jei ketinate valgyti Lenkijos pakelės užkandinėse ~ 30-40 PLN. Lenkijoje: pietūs ~ 30-40 PLN; taurė vyno ar alaus ~ 6-10 PLN; kava, arbata ~ 4-8 PLN.

Čekijos valiuta: Čekijos krona (CZK); 1 EUR ~ 25 CZK. Čekijos kronų galite įsigyti Lietuvoje arba kelionės metu išsikeisti iš eurų. Čekijoje: pietūs ~ 200-300 CZK; taurė vyno ar alaus ~ 30-50 CZK; kava, arbata ~ 25–50 CZK.

Vokietijos valiuta: euras (EUR) Vokietijoje: pietūs ~ 10-15 EUR; taurė vyno ar alaus ~ 3-5 EUR; kava, arbata ~ 2-4 EUR.

MOKAMI OBJEKTAI:

Mokamiems objektams reikia turėti apie 120 eurų.

Pasirenkamoms ekskursijoms ir pramogoms reikia turėti apie 30 eurų papildomai.

Mokamų objektų bilietų kaina gali keistis; nurodytos kainos suaugusiems; vaikams ir senjorams gali būti taikomos nuolaidos; tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu.

Vietinių gidų paslaugos: ~ 10 EUR. Vietinių gidų paslaugų kaina priklauso nuo grupės dydžio.

Noišvanštaino pilis: suaugusiems ~ 13 EUR; vaikams iki 18 m. – nemokamai.

Keltuvas į Cūgšpicės viršukalnę: suaugusiems ~ 52 EUR; vaikams 6-15 m. ~ 31 EUR, jaunimui 16-18 m. ~ 38 EUR.

Kabantis pėsčiųjų tiltas: suaugusiems ~ 8 EUR, vaikams nuo 4 iki 14 m., ~ 5 EUR.

Ekskursija laivu į Kimzė ežero salas: suaugusiems ~ 10 EUR, vaikams nuo 6 iki 15 m. ~ 4,50 EUR.

Liudviko II rūmai Vyrų saloje: suaugusiems ~ 8 EUR, vaikams iki 18 m. – nemokamai.

Benediktinių vienuolynas Kimzė ežero moterų saloje: ~ 3 EUR

Erdingo alaus darykla: suaugusiems ~ 22 EUR, studentams, jaunimui nuo 14 iki 17 m. ~ 10 EUR, vaikams iki 14 m. - nemokamai

 

PAPILDOMOS PASIRENKAMOS EKSKURSIJOS IR PRAMOGOS

 

Hofbrauhaus alaus darykla: suaugusiems ~5 - 9 EUR.

Erdingo terminiai baseinai (2 val): suaugusiems ~ 18 EUR

Rūkytas alus: suaugusiems ~5 - 7 EUR.

Asmeninėms išlaidoms pinigų pasiimkite pagal savo poreikius.

Daugelyje lankomų šalių galima išsigryninti pinigus bankomatuose ir atsiskaityti tarptautinėmis mokėjimo kortelėmis (Visa, Master Card, Euro Card, American Express).

Už mokamus objektus ekskursijų metu kortelėmis mokėti negalima.

KITA INFORMACIJA:

Rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju dėl profilaktikos priemonių, kelionės metu padėsiančių išvengti virškinamojo trakto negalavimų, susijusių su pasikeitusiu maistu ar mitybos įpročiais. Vykstant į Europos šalis skiepai  nėra privalomi. Skiepais pasirūpinti ir už juos susimokėti turi pats turistas. Išsamesnės informacijos teiraukitės paskambinę į Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir AIDS centrą, tel. (8 5) 230 0125 arba interneto svetainėje www.ulac.lt.

Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Rekomenduojame nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje. Patartina nesivežti trapių ir dūžtančių daiktų.

 

Linkime gerai pasiruošti kelionei!

 

4.4/5.0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Renata

Kelionė buvo įdomi, patiko.

Nijolė

Man labai patiko. Puiki gidė, geras maršruras,viešbučiai, vairuotojai

Danutė

Tikrai nesitikėjau, kad Bavarija bus tokia graži! Kaimuose ir miesteliuose visur pristatyta nepaprasto grožio namelių baltomis sienomis, raudonais stogais, gėlėtais balkonais. Alpių kalnų panorama taipogi nenuvylė. Ir Neuschwansteino pilis buvo tokia kaip ir tikėjausi – graži, didelė, prabangi. Labai patiko nakvoti Bavarijos kaime pavadinimu Wald – viešbučio savininkai buvo labai malonūs ir svetingi, o aplinka ir gamtos kvapai ten fantastiški – pakliuvome tarsi pasakon, iš kurios nebenorėjome išvykti. Tikrai mielai dar kartą ten nuvykčiau ir pabūčiau ilgėliau. Labai ačiū gidei, kuri išklausė keliautojų norus ir davė laisvo laiko, kiek tik leido galimybės, taip pat mielai atsakė į visus iškilusius klausimus. Tiesa, buvo ir šiek tiek nemalonių akimirkų, kai teko be galo greitai skubėti į tam tikras vietas, tačiau tai visiškai suprantama, kadangi labai sunku numatyti, kiek kelyje pasitaikys kamščių ar remontuojamų kelių ar avarijų keliuose. Todėl tokiose kelionėse gali tekti kur nors pavėluoti ir kur nors skubėti – tik reikia būti tam nusiteikus!

Birutė

Kelionė buvo nuostabi.

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai