Reikalinga pagalba?

Neatrastoji Albanija - paslaptingoji Makedonija

Kelionių gurmanams!
*Lojaliems klientams taikomos nuolaidos iki 15%!
Kelionės metu nuvažiuojama ~6 500 km
Papildoma nuolaida perkant internetu -2 %
  • 5 nakvynės su pusryčiais ir vakarienėmis Albanijoje!
  • Pamatysite Albanijos sostinę Tiraną ir senovinę Krują
  • Galėsite aplankyti Graikijai priklausančią Korfu salą
  • Lankysitės UNESCO saugomame Ochrido mieste

Neatrastoji Albanija - paslaptingoji Makedonija

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje. 

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Vengriją, Serbiją. Atvykstame į Novi Sadą – miestą, vadinamą Serbijos Atėnais. Tai didelis industrinis bei kultūrinis centras ir antras pagal dydį šalies miestas. Išvertus pavadinimą iš serbų kalbos, jis reiškia „Naujasis sodas“. Pažintis su miestu: Petrovaradino tvirtovė, kurioje dabar įkurtas miesto muziejus, Laisvės aikštė, rotušė, Švč. Mergelės bažnyčia, monumentalioji Teatro aikštė, pėsčiųjų Zmaj Jovina ir Dunojaus gatvės, Šv. Jurgio cerkvė, Didžioji sinagoga. Kelionė per Serbiją. Nakvynė viešbutyje Serbijoje.

3 diena. Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Makedoniją. Atvykstame į Makedonijos sostinę Skopjė - Motinos Teresės gimtąjį miestą. Miesto senąją ir naująją dalis jungia akmeninis tiltas per didžiausią Makedonijos upę Vardarą. Trumpa apžvalginė ekskursija: miesto simbolis - Bizantijos laikų tvirtovė, Mustafa Pasha mečetė, senasis turkų laikais statytas miesto kvartalas, miesto centras su Makedonijos praeitį įamžinančiais paminklais. Kelionė per Makedoniją, Kosovą. Ekskursija Prizrene – gražiausiame Kosovo mieste: senasis tiltas, Sinano Pašos mečetė, daugybė musulmonų, katalikų ir stačiatikių maldos namų. Kelionė per Kosovą, Albaniją. Už papildomą mokestį siūloma tradicinė Albaniška vakarienė* nacionaliniame restorane. Nakvynė viešbutyje Albanijoje.

4 diena. Pusryčiai. Ekskursija senovinėje Krujoje su nepakartojama rytietiška viduramžių prekybine gatvele ir puikiu etnografiniu muziejumi* tvirtovėje. Vykstame į Albanijos sostinę ir didžiausią jos miestą Tiraną. Tai šiuolaikinis miestas, savo istoriją skaičiuojantis nuo XVII a. Osmanų imperijos laikotarpio. Pagrindinės miesto istorinės įžymybės susitelkusios aplink gražiąją Skanderbėjaus aikštę. XVIII a. mečetė, vyriausybiniai pastatai, buvusio diktatoriaus E. Hodžos namas, XXI a. stačiatikių cerkvė, katalikų katedra. Vykstame į UNESCO saugomą Girokasterio miestą. Tai miestas-muziejus, išsaugojęs vieną gražiausių ir turtingiausių architektūrų. Įspūdinga akmeninė XIII a. tvirtovė*, kurioje įsikūręs ginklų muziejus, didelis Osmanų imperijos laikų senamiestis su jame vyraujančiais XVI-XIX a. akmeniniais namais, turkų laikų mečetėmis, XVII a. pirtimis, užeigomis, rytietišku turgumi. Vakare atvykstame į Sarandą - populiariausią Albanijos pajūrio kurortą, nuo Graikijos Kerkyros salos nutolusį vos 12 km. Čia puikus švelnus klimatas, kur saulė šviečia maždaug 290 dienų per metus. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Sarandoje.

5 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pusės dienos išvyka į Butrinto nacionalinį parką* ir UNESCO saugomą antikinį graikų Butrinto miestą. Tai archeologinis draustinis: V a. pr. Kr. akropolio kolonų ir jį supusios 5 - 6 metrų aukščio sienos fragmentai, graikų medicinos ir gydymo dievo Asklepijo šventykla, III a. amfiteatras. Dėl istorinių paminklų gausos ir puikios gamtinės aplinkos derinio vietovę turistai pamėgo net XVIII a. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Sarandoje.

6 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems siūlome dienos ekskursiją** keltu į Graikijai priklausančią Korfu (dar vadinamą Kerkyros) salą. Kerkyra – tai miestas, sugėręs skirtingų epochų ir kultūrų palikimą. Prie jo kūrimo prisidėjo bizantiečiai, venecijiečiai, romėnai, anglai ir net prancūzai. Siaurutės gatvelės, šventovės, saugančios stačiatikių relikvijas, nepakartojami peizažai, fone tyvuliuojanti žydra jūra – Kerkyros neįmanoma nepamilti. Aplankysime Senąją tvirtovę, kuri stūkso netoli vienos didžiausių Europoje Spaniados aikštės. Tvirtovė itin mėgstama dėl nuostabaus iš viršaus atsiveriančio vaizdo. Apžiūrėsime Šv. Spiridono bažnyčią, kurios ryškiai raudonas varpinės bokšto kupolas matomas iš toli. Bažnyčioje sidabro karste saugomi Korfu salos globėjo ŠV. Spiridono palaikai.  Laisvas laikas. Vakare keltu grįžtame į Albaniją. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Sarandoje.

7 diena. Pusryčiai. Vykstame į Logaros nacionalinį parką, kuriame saugomi miškai, auga juodosios ir Bosnijos pušys, Bulgarijos eglės. Čia gyvena palšieji grifai, kilnieji ereliai, akmeninės kurapkos, danieliai. Iš apžvalgos aikštelių atsiveria nepakartojami gamtos peizažai. Pageidaujantiems siūlomi pietūs* kalnų restorane. Pakeliui į Logaros parką sustosime maudynėms Himaroje – nepaliestų paplūdimių ir vaizdingos gamtos kurorte. Vakare atvykstame į viešbutį prie Vloros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems siūlome išvyką** į Beratą ir Apoloniją. Beratas - vienas gražiausių ir turtingiausią architektūrą išlaikiusių Albanijos miestų, dėl savo grožio bei unikalaus osmanų architektūrinio ir urbanistinio paveldo, 2005 metais yra įrašytas į UNESCO saugomų pasaulio paveldo objektų sąrašą. Nepaisant 1851 metais miestą sukrėtusio smarkaus žemės drebėjimo, senamiestyje yra išlikę daug XIII-XIX amžiaus pastatų. Dėl tankaus miesto užstatymo ir dideliais langais įstiklintų fasadų miestas vadinamas "tūkstančio langų miestu". Vykstame į Apoloniją, kuriame išlikusios antikinio miesto liekanos, aplankysime Apolonijos archeologinį parką. Šį senovinį miestą įkūrė graikų kolonistai iš Korinto ir Kerkyros VI amžiuje prieš. Kr. Tai buvo turtingas ir svarbus to meto prekybinis miestas – tvirtovė, kuris kaldino savo monetas. Vakare grįžtame į viešbutį prie Vloros. Vakarienė ir nakvynė.

9 diena. Pusryčiai. Kelionė per Albaniją, Makedoniją. Atvykstame į įdomiausią ir gražiausią Makedonijos miestą Ochridą, kuris saugomas UNESCO. Viduramžiais miestas, sako, turėjęs 365 cerkves – kiekvienai metų dienai po vieną. Išlikę I a. romėnų amfiteatro liekanos, ankstyvųjų krikščionių Šv. Erazmo bažnyčia, Šv. Panteleimono vienuolynas – seniausias slavų pasaulyje, Šv. Sofijos cerkvė, kitos XIII-XV a. cerkvės, XV-XVI a. mečetės ir  Bulgarijos caro Samuelio tvirtovė. Kelionė per Makedoniją, Serbiją. Nakvynė viešbutyje Serbijoje. 

10 diena. Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Vengriją. Vykstame į Tiszos ir Maros upių santakoje įsikūrusį Segedą, kuris dar vadinamas „Saulės miestu“. Trumpa pažintis su miestu: Kupolo aikštė, savo dydžiu prilygstanti Venecijos Šv. Morkaus aikštei, Vyskupų rūmai, katedra. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.

11 diena. Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais ir vakarienėmis; 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus ir vietinių gidų paslaugos ~ 120 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas.

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys100,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)13,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)22,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)35,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)9,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)9,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)7,00 €

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui-80%
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui-65%
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui-50%
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui-35%
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui-25%
4 asmenų grupei - 4-ajam asmeniui-10%
Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-15%
Keliaujantiems trečią kartą-10%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Nuolaidos nesumuojamos, keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms.

Atmintinė

IŠVYKIMAS: Iš Kauno, Vilniaus, Alytaus arba Marijampolės, Klaipėdos*, Šiaulių*, Panevėžio*, Kryžkalnio*. Į kelionę iš Vilniaus ir iš Kauno išvykstama anksti ryte, tarp 3:00 ir 6:00 val., iš Klaipėdos*, Šiaulių*, Panevėžio*, Kryžkalnio* – 2-3 val. anksčiau. Informaciją apie tikslų išvykimo į kelionę laiką, vietą ir kelionių organizatoriaus atstovo kontaktinę informaciją (telefono numerį ir elektroninio pašto adresą), kurie turistui padėtų susisiekti su kelionių organizatoriumi nenumatytais atvejais, likus 2-3 dienoms iki kelionės galite rasti mūsų interneto svetainėje (žr. „Išvykimo laikai“) arba sužinoti agentūroje, kurioje užsisakėte kelionę. Likus 1 dienai iki kelionės išvykimo informaciją gausite ir SMS žinute. Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Jeigu turistas neatvyksta nustatytu laiku, už pasekmes atsako jis pats.

* Yra papildomų sąlygų – pervežimų paslaugos teikiamos už papildomą mokestį. Išsamią informaciją apie pervežimų sąlygas ir kainas rasite interneto svetainėje www.guliveriokeliones.lt

AUTOBUSAS: Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra WC, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi! Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 25 kg. Daiktus pakuokite taip, kad būtų patogu kelionės metu, kadangi beveik viską turėsite laikyti autobuso bagažinėje, o su savimi pasiimsite tik pačius būtiniausius reikmenis.

Autobusuose, kuriuose įrengtas karšto vandens aparatas, karštas vanduo tiekiamas tik autobusui sustojus! Karšto vandens kiekis ribotas. 

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Turistai autobuse sodinami eilės tvarka, pagal kelionės sutarties sudarymo datą. Užsakant kelionę savo kelionių agentūroje galite išreikšti pageidavimus dėl vietų autobuse, į kuriuos, esant galimybei, bus atsižvelgta. Vietą autobuse galite sužinoti likus 2-3 dienoms iki kelionės (kreipkitės į kelionių agentūrą, kurioje užsisakėte kelionę).

KELIONĖS EIGA:

Keliaujant autobusu kas 2,5 – 3,5 val. numatyti ~ 20 min. trukmės sustojimai. Pietų metu stojama 45 min. – 1 val. poilsiui.

Keliaujant autobusu į viešbučius nakvynei atvykstama tarp 20:00 ir 24:00 val. Rytais iš viešbučių išvykstama tarp 7:00 ir 9:00 (po pusryčių); jei pusryčiai programoje nenumatyti, galimas ankstesnis išvykimas.

Jei pažintinių-poilsinių kelionių metu dalis nakvynių būna viename viešbutyje, tuomet į ekskursijas išvykstama 7:00–9:00 val. (po pusryčių) ir grįžtama iki 19:00–21:00 val. (vakarienei), priklausomai nuo ekskursinės programos intensyvumo ir trukmės.

APGYVENDINIMAS:

Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų klasifikavimo sistemos, todėl, priklausomai nuo šalies, yra taikomi skirtingi vienodų kategorijų viešbučių standartai.

Kataloge aprašytų kelionių metu turistai apgyvendinami 3*, 2* arba “turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra numatyta daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorijos gali skirtis (t. y. tos pačios kelionės metu galimi skirtingų kategorijų viešbučiai).

„Turistinė klasė“ – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai arba pensionai, kurių patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti kambaryje arba bendri dviem kambariams. Kai kur gali būti balkonas, televizorius, telefonas.

Standartiniame dviviečiame kambaryje, priklausomai nuo viešbučio išplanavimo, gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam ar ketvirtam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Vienviečiai kambariai užsakomi už papildomą mokestį. Jei turistas vyksta vienas ir neužsisako vienviečio kambario, jis, esant galimybei, yra apgyvendinamas su kitais po vieną vykstančiais grupės turistais dviviečiame arba triviečiame kambaryje.

Turistinės klasės viešbučiuose pusryčiai gali būti kontinentiniai arba švediškas stalas. Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio gali būti pateikiamas pusryčių paketas.

KELIONĖS DOKUMENTAI:

Lietuvos Respublikos piliečio pasas, galiojantis ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos.

Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Daugiau informacijos rasite http://keliauk.urm.lt/index.php/titulinis/isvykstantiems

Sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarka Šengeno erdvei nepriklausančių valstybių piliečiams (ne Lietuvos piliečiams) yra kitokia. Daugiau informacijos: www.urm.lt

Nepilnamečiams iki 18 metų, vykstantiems į šią kelionę be tėvų ar su įgaliotais asmenimis, reikalingas vieno iš tėvų raštiškas notaro patvirtintas sutikimas ir jo kopija. Jeigu vykstama su vienu iš tėvų – kito sutikimas nereikalingas. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo jis vyksta pavarde, būtina turėti vaiko gimimo liudijimą.

KELIONĖS DRAUDIMAS:

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse, arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu.

Mūsų partneris – „Gjensidige Baltic“ (www.gjensidige.lt). Užsisakius mūsų siūlomą draudimą, turistas apdraudžiamas būtinosios medicinos pagalbos draudimu (100 000 EUR) ir repatriacijos išlaidų draudimu (25 000 EUR). Apsidraudusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Draudimo taisyklės: http://www.gjensidige.lt/files/Taisykles/Kompleksinio_kelioniu.pdf

Vykstant į Europos Sąjungos šalis bei į Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną ar Šveicariją rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už gydymą mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Daugiau informacijos: http://ehic.europa.eu

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Neįvykusios kelionės atveju draudikas kompensuoja faktiškai sumokėtą kelionės kainą, o nutrūkusios kelionės atveju – grįžimo į Lietuvą išlaidas arba kitas draudiko patvirtintas kelionės išlaidas.

Mūsų partneris – „Gjensidige Baltic“ (www.gjensidige.lt). Apsidrausti „Gjensidige Baltic“ neįvykusios kelionės draudimu galima iki kelionės likus ne mažiau kaip 7 dienoms.

Draudimo taisyklės: http://www.gjensidige.lt/files/Taisykles/Kompleksinio_kelioniu.pdf

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:

* pledą, nedidelę pagalvėlę;
* patogią avalynę (ekskursinės kelionės dalies metu reikės nemažai vaikščioti); kelionei autobusu rekomenduojame turėti šlepetes;
* patogius drabužius (lengvus, medvilninius), galvos apdangalą, šiltesnių drabužių;
* higienos priemones: dantų pastą ir šepetėlį, muilą, šampūną, tualetinio popieriaus, drėgnų servetėlių ir kt.;
* maudymosi kostiumą, paplūdimio rankšluostį, paplūdimio šlepetes;
* nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms;
* medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo, apsauginį kremą nuo saulės;
* siūlų, adatą, žirkles;
* plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
* maisto ir gėrimų kelionės pradžiai.

PINIGAI:

Eurai (EUR) - jais galėsite atsiskaityti arba pasikeisti į reikiamą valiutą visos kelionės metu. Turėkite eurų mažesnės vertės banknotais.

Lenkijos valiuta: Lenkijos zlotas (PLN). 1 EUR ~ 4 PLN. Lenkijos zlotų rekomenduojame įsigyti Lietuvoje arba galėsite išsikeisti Lietuvos-Lenkijos pasienyje. Lenkijoje (pravažiuojant): higienos reikmėms ~ 5 PLN; jei ketinate valgyti Lenkijos pakelės užkandinėse ~ 30-40 PLN.

Slovakijos valiuta: euras (EUR). Slovakijoje: pietūs: ~ 10-15 EUR; taurė vyno ar alaus ~ 2-5 EUR; kava, arbata ~ 2-3 EUR.

Serbijos valiuta: Serbijos dinaras (RSD). 1 EUR ~ 120 RSD. Serbijos dinarų, jei reikės, galėsite įsigyti kelionės metu (išsikeisti iš eurų). Serbijoje: pietūs ~ 800-1200 RSD; taurė vyno ar alaus ~250-600 RSD; kava, arbata ~ 150-300 RSD.

Juodkalnijos valiuta: euras (EUR). Juodkalnijoje: pietūs ~ 7-10 EUR; taurė vyno ar alaus ~2-5 EUR; kava, arbata ~ 1-2 EUR.

Makedonijos valiuta: Makedonijos denaras (MKD). 1 EUR ~ 60 MKD. Makedonijos denarų, jei reikės, galėsite įsigyti kelionės metu (išsikeisti iš eurų).

Albanijos valiuta: lekas (ALL). 1 EUR ~ 140 ALL. Albanijos lekų, jei reikės, galėsite įsigyti kelionės metu (išsikeisti iš eurų). Albanijoje: pietūs ~ 900-1400 ALL; taurė vyno ar alaus ~250-700 ALL; kava, arbata ~ 150-300 ALL.

Vengrijos valiuta: Vengrijos forintas (HUF). 1 EUR ~ 300 HUF. Vengrijos forintų, jei reikės, galėsite įsigyti kelionės metu (išsikeisti iš eurų). Vengrijoje: pietūs ~ 800-1200 HUF; taurė vyno ar alaus ~ 400-600 HUF; kava, arbata ~ 300-500 HUF.

MOKAMI OBJEKTAI:

Mokamiems objektams reikia turėti apie 120 eurų.

Mokamų objektų bilietų kaina gali keistis; nurodytos kainos suaugusiems; vaikams, studentams ir senjorams gali būti taikomos nuolaidos; tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu.

Vietinių gidų paslaugos ~ 40 EUR
Krujos etnografinis muziejus ~ 3 EUR
Nacionalinė vakarienė Krujoje ~ 12 EUR
Girokasterio tvirtovė ~ 2 EUR
Girokasterio etnografinis muziejus ~ 2 EUR
Zekate namas ~ 2 EUR
Nacionaliniai pietūs Logaros parke ~15 EUR
Išvyka į Beratą ir Opoloniją ~ 30 EUR
Butrinto nacionalinis parkas ~ 5 EUR
Išvyka į Kerkyros salą ~ 48 EUR


Samuilo tvirtovė Ochride ~ 1 EUR

Asmeninėms išlaidoms pinigų pasiimkite pagal savo poreikius;

Daugelyje lankomų šalių galima išsigryninti pinigus bankomatuose ir atsiskaityti tarptautinėmis mokėjimo kortelėmis (Visa, Master Card, Euro Card, American Express). Už mokamus objektus ekskursijų metu kortelėmis mokėti

KITA INFORMACIJA:

Rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju dėl profilaktikos priemonių, kelionės metu padėsiančių išvengti virškinamojo trakto negalavimų, susijusių su pasikeitusiu maistu ar mitybos įpročiais. Vykstant į Europos šalis skiepai  nėra privalomi. Skiepais pasirūpinti ir už juos susimokėti turi pats turistas. Išsamesnės informacijos teiraukitės paskambinę į Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir AIDS centrą, tel. (8 5) 230 0125 arba interneto svetainėje www.ulac.lt.

Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Rekomenduojame nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje. Patartina nesivežti trapių ir dūžtančių daiktų.

Linkime gerai pasiruošti kelionei!

4.4/5.0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Vladas

Be galo puikūs. Vairuotojai šaunuoliai ir profesionalai- važiavo geriau negu albanai, gerai orientavosi ką tik nutiestuose keliuose. Paslaugūs, linksmi. Kelionės vadovas puikus, moka daug kalbų, supranta kitas kultūras, greitai susiorientuoja situacijoje, darbštus. Kainos kokybės santykis labai geras. Programa turininga. Po kelionės reikia 2 dienų poilsio, adaptacijos. Nes daug važiuota, dideli atstumai. Tai ne trūkumas, o patarimas kitiems vyksiantiems- pasilikti 2 dienas atostogų po kelionės. Vietiniai gidai puikūs, moka įvairias kalbas, atsako net į nepatogiausius klausimus. Jei domėjomės- viską paaiškino.

Irina

Kelionės įspūdžiai - puikūs. Vadovas - komunikabilus, žingeidus, turintis lyderio savybių, gebantis rasti kontaktą su įvairiais žmonėmis. Sugebantis matyti kylančias problemas ir savalaikiai jas išsprendžiantis. Vairuotojai - savo srities profesionalai, punktualūs, paslaugūs, kiekvieną dieną pasitempę, pedantiškai tvarkingi. Jie gali vežioti ne tik turistus, bet ir Anglijos karalienę.

Rita

Kelionė labai patiko. Albanijoje su dukrele lankėmės pirmą kartą. Be to į kelionės maršrutą buvo įtrauktos ir kitos šalys, kuomet galėjome palyginti skirtumus ir panašumus kas liečia kultūrą, architektūrą,maisto patiekalus , papročius. Turėjome labai nepakartojamą grupės vadovą, kuris visur ir viisada buvo pasirengęs padėti. Labai išsilavinęs ir kompetetingas, geras žmogus. Tikras lietuvis. Albanija, tai šalis , kuri buvo nežinoma ir neatrasta. Likau sužavėta gamtovaizdžiu , architektūra, puikiais draugiškais vietiniais gyventojais. Šalis į kurią norėsiu vėl sugrįžti. Abanija labai turininga ir turtinga istorine ir kultūrine prasme, kurioje susipina labai daug kultūrų ir religijų. Šalis , kurioje skirtingų religijų žmonės gyvena taikiai ir palaiko vieni kitus. Tai tikrai saugi ir įdomi šalis. Dar ir dabar vaizduotėje matau - kalnų masyvus, serpantinus, dyvenvietes. Besikeičiantys vaizdai- kaip kokiam filme. Rekomenduoju visiems šią kelionę, nes be Albanijos aplankėme ir kitas šalis, kaip Slovakiją, Makedoniją, Kosovą, Serbiją... , net ir Graikijos salą Korfu. Labai gerai buvo sudėliotas maršrutas. Autobusas buvo labai patogus ir naujas. Keliaujant nesijautė jokio nuovargio. Visuomet galėjome atsigaivinti kava. Vairuotojai paslaugūs , visuomet paasiruosę padėti. Tikri savo darbo asai.Vairavo labai saugiai serpantinais.

Odeta

Buvo smagi kelionė, daug naujos informacijos geras vadovas

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai