|
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||
|
Kelionės autobusu
Užsisakykite naujienlaiškį !
Naujienos
Kelionių paieška
Informacija
|
Tailandas (Bankokas - Pataja)Kelionės į Tailandą
Informacija apie šalį: TailandasPanašios kelionės: Kelionės į Tailandas1 diena Išvykstame iš Rygos arba Vilniaus. Skrydis į Bankoką.
2 diena Atvykimas į Bankoką, pasitikimas oro uoste, pervežimas į pasirinktą viešbutį, apgyvendinimas. Laisvas laikas. Siūloma pavakarieniauti tajų restoranėlyje*. Nakvynė viešbutyje. 3 diena Pusryčiai. Visos dienos ekskursija Bankoke.
Bankokas – niekada nemiegantis Azijos metropolis, vadinamasis „Angelų miestas“. Tai kontrastų miestas, kuriame susilieja vakarietiškas modernumas ir rytietiška mistika. Didžiuliai dangoraižiai stovi lūšnynų rajonuose, o praėjusius šimtmečius mena į amžiną ramybę pasinėrusios budistų šventovės. Ekskursijos metu lankome Bankoko įžymybes: Karališkąją šventyklą bei įspūdingą tajų architektūros šedevrą - Karalių rūmus, gražiausią ir svarbiausią Smaragdinio Budos šventyklą su didžiausiu pasaulyje smaragdo monolitu, Auksinio Budos, 46 metrų ilgio Gulinčio Budos šventyklas. Ekskursija miesto kanalais, kurie seniau buvo vienintelėmis susisiekimo Tailando sostinėje trasomis. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
4 diena Po pusryčių vykstame į Patają. Poilsis prie jūros Patajoje.
Pataja – Tailando Rivjera, vienas garsiausių Azijos kurortų, įsikūręs 147 km į pietryčius nuo Bankoko, prie Thai įlankos. Šiame kurorte susitinka Rytai ir vakarai, skirtingos tradicijos ir papročiai. Kurorte yra puikios galimybės ilsėtis tiek šeimoms, poroms, tiek pavieniams keliautojams, garsėja aktyviu naktiniu gyvenimu, pramogų įvairove. Pataja siūlo puikius teniso ir golfo aikštynus, nardymą, žvejybą, plaukiojimą burlentėmis ir vandens slidėmis, daugybę kitų pramogų aktyvaus poilsio mėgėjams. Laivu stikliniu dugnu galima išplaukti į koralų salas* ar pusei dienos nuvykti į dramblių fermą*, išjoti drambliu* į džiungles. Teminiai parkai ir vešlūs botanikos sodai sudomins daugelį poilsiautojų. Nong Nooch kaimelyje galim pasižiūrėti budistų vienuolių įšventinimo ar tradicinių tailandietiškų vestuvių ceremonijas, folklorinius šokius, dramblių kautynes ir kt. 5-14 diena Pusryčiai. Laisvas laikas arba ekskursija į Krokodilų fermą ir Milijono metų akmenų parką. Milijono metų akmenų parkas - nauja žymi turistų lankoma vieta. Kurta daugiau kaip 20 metų , ji parodo, kokių gražių dalykų mums gali pateikti gamta. Tai nėra tiktai nuostabaus grožio draustinis - muziejus, tai taip pat ir didžiulis zoologijos sodas. Ši vieta jums gali palikti neišdildomus įspūdžius, pažiūrėjus krokodilų dresuotojų pasirodymus.Nakvynė viesbutyje. 15 diena Pusryčiai. Vykstame į Bankoko oro uostą. Skrydis į Rygą arba Vilnių.
Priemokos:
Į kelionės kainą įskaičiuota:lėktuvo bilietai; 13 nakvynių 3* viešbučiuose su pusryčiais : 2 nakvynės viešbutyje Bankoke; 11 nakvynių viešbutyje Patajoje; programoje nurodytas maitinimas:13 pusryčių – švediškas stalas, programoje nurodyta ekskursinė programa; angliškai arba rusiškai kalbančio vietinio gido paslaugos kelionės metu; pervežimai pagal programą.Į kainą neįskaičiuota:Tailando viza – 110 Lt; oro uosto mokesčiai - 790 Lt; medicininės pagalbos užsienyje; draudimas ~ 56 Lt asmeninės išlaidos; arbatpinigiai; gėrimai pietų ir vakarienės metu.Pastabos:Keičiantis lėktuvų bilietų, paslaugų Tailande kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina gali keistis. |
Kontaktai
Svarbi informacija!
"Fortūna" kaina
"Paskutinė minutė"
Specialūs pasiūlymai
|
|||||||||||
| Tailandas (Bankokas - Pataja) | Kelionės į Tailandą |
|||||||||||||
| © 2004-2011 UAB "Guliverio kelionės". Visos teisės saugomos. Sprendimas: GSS |
|||||||||||||