Auksinis Indijos trikampis ir poilsis Goa 15 d.

Kelionė su organizuota grupe

Auksinis Indijos trikampis ir poilsis Goa 15 d.

1 diena Skrydis Ryga (Vilnius) - Stambulas - Delis.

2 diena Atskridimas į Delį. Vykstame į viešbutį. Trumpas laikas poilsiui, įsikūrimui viešbutyje.  Delis – milijoninis Šiaurės Indijos miestas, kuriame jau daugiau kaip 3000 metų gyvena skirtingų kultūrų tautos, čia vienas greta kito gyvuoja nesuvokiamas skurdas ir prašmatni prabanga. Tai miestas pribloškiantis savo dydžiu, gyventojų skaičiumi, transporto judėjimu.  Ekskursijos metu Jūs pamatysite Senąjį Delį. Senasis Delis - chaotiška miesto dalis, su siauromis gatvelėmis, turgavietėmis ir Mughal epochos architektūriniais paminklais.  Trumpas sustojimas prie Raudonojo forto, buvusios imperatoriaus Shah Jahan rezidencijos. Dabartinį ansamblį sudaro  rūmai, mečetė, parkas, minaretas. Apsilankymas didžiausioje Indijos mečetėje – Džama Masdžid, kuri pastatyta 17a., vienu metu čia gali melstis apie 5000 tikinčiųjų, Radž Ghata – Indijos patriarcho Mahatmos Gandžio ir Indiros Gandi  kremacijos vieta. Norintiems vakarinė programa Akshardam šventykloje* už papildomą mokestį.  Nakvynė viešbutyje. Vakarienė - už papildomą mokestį.

3 diena Pusryčiai. Ekskursiją tęsiame  po visiškai kitokį Naująjį Delį, kur plačios gatvės jungia tris atskirus rajonus prekybinį, gyvenamąjį ir vyriausybinį. Indijos Vartai (karo memorialo arka žuvusiems Indijos kariams I Pasauliniame kare), Parlamento pastatas, Prezidento rūmai, įstabi Lotoso šventykla bei didžiulis šventyklų kompleksas Lakšmi Narajan. Apie pietus išvykimas iš Delio į  rožinį Indijos miestą Džaipūrą. Vakarienė ( už papildomą mokestį) ir nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Išvykstame į Amber fortą, senąją Rajasthan valstijos sostinę. Amber fortas -  XVI amžiaus induistinės ir islamiškos architektūros statinys, iškilęs gražioje vietoje ant kalvos. Esant galimybei jojimas drambliais iki forto. Apsilankymas didingame radžų sukurtame komplekse:  veidrodinė Pergalės salė Šiš Mahal, haremas, deivės Kali šventykla.  Sugrįžimas į Džaipurą.  Pažintis su Rajasthan sostine, įkurta didžiojo kario ir astronomo maharadžos Jai Singh II prieš 260 metų. Apsilankymas miesto rūmuose, maharadžų rezidencijoje. Šiame komplekse, kurio dalis skirta turistams, įrengtas muziejus, jame eksponuojami reti rankraščiai, meno kūriniai, maharadžų papuošalai, ginklai, rūbai. Kitoje rūmų dalyje gyvena maharadžos.  Vėliau apsilankymas karališkoje observatorijoje Jantar Mantar – didžiausia akmeninė observatorija pasaulyje, kuri vis dar tiksliai rodo laiką, miesto simbolis -  Hawa Mahal, arba dar vadinami Vėjų Rūmai . Nakvynė viešbutyje. Vakarienė – už papildomą mokestį.

5 diena Pusryčiai. Išvykimas į Agrą. Pakeliui aplankomas unikalus musulmonų  architektūros pavyzdys, Mughal dvasią išlaikęs  miestas – Fatehpur Sikri.  Miestas pastatytas imperatoriaus Akbaro 1569 m, po 15 metų buvo apleistas dėl vandens stokos. Aplankome juvelyrinių dirbinių muziejų-parduotuvę Kohinoor Atvykimas į Agrą. Nakvynė viešbutyje. Vakarienė – už papildomą mokestį.

6 diena  Pusryčiai.  Apsilankymas Tadž Mahale – garsiajame architektūros šedevre, žinomame visame pasaulyje. Šį nuostabų paminklą 1630 metais  pastatė Mughal imperatorius Šachas Džehanas, savo mylimai žmonai Mumtaz Mahal.  Ansamblio statyba truko 17 metų, o statybinė medžiaga (marmuras, brangieji akmenys ir kt.) buvo gabenami iš viso pasaulio. Tadž Mahalas – meilės paminklas, vienas lankomiausių architektūrinių objektų visoje Indijoje. Atvykstame į Agrą. Po pietų  apsilankymas žymiajam Agros forte. Tai didingas architektūrinis ansamblis su Perlų mečete, priėmimų salėmis, įspūdingomis 22 metrų aukščio sienomis, vizirio Itmad-ud-Daullah kapavietė. Norintiems už papildomą mokestį organizuojamas apsilankymas ‚ Mohabbat – the – Taj“ šou . Nakvynė viešbutyje. Vakarienė – už papildomą mokestį.

7 diena Pusryčiai. Pervežimas iš Agros į Delį. Skrydis Delis – Goa. Atskridimas į Goa, vieną iš  populiariausių Indijos kurortų, vakariniame krante,  prie Arabijos jūros. Pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje. Vakarienė – už papildomą mokestį.

8-13  dienos   Pusryčiai. Poilsis Goa. Laisvas laikas.Nakvynė viešbutyje.Vakarienė – už papildomą mokestį.

14 diena Pusryčiai. Laisvas laikas. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Goa - Delis. Nakvynė viešbutyje Delyje.

15 diena Ankstyvas pervežimas į oro uostą. Skrydis Delis - Ryga (Vilnius).


Į kelionės kainą įskaičiuota

visi pervežimai pagal programą; 6 nakvynės su pusryčiai 3 * viešbučiuose - Delyje, Džaipure, Agroje; 7 nakvynės 3*+ viešbutyje Nanu Beach Resort su pusryčiais Goa; rusiškai kalbantis gidas pažintinio turo metu; pasikėlimas drambliais iki Agros forto (gali būti pakeista į pervežimą džipais).


Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Ryga (Vilnius)-Delis- Ryga(Vilnius); lėktuvo bilietai Delis – Goa- Delis ( nuo 250 EUR); oro uosto mokesčiai – 65 EUR; Indijos viza ~ 100 EUR ( tvarkoma apie 4 savaites); medicininių išlaidų draudimas kelionės metu; leidimai fotografuoti ir filmuoti lakomuose objektuose; įėjimo bilietai į mokamus objektus~ 64 EUR; nešikų paslaugos ir arbatpinigiai apie 65 EUR; vakarinė programa Akshardam šventykloje ~ 25 EUR; šou „ Mohabbat – the - Taj“ ~ 30 EUR; ekskursijos Goa; asmeninės išlaidos.


Pastabos

objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; skrydžių laikų ir tikslių bilietų kainų teirautis agentūroje.


Kelionės priemokos

Indijos viza100,00 €
Lėktuvo bilietai Delis-Goa-Delis (privaloma)250,00 €
Oro uosto mokesčiai (privaloma)65,00 €
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai