Raudonais Momidzi Klevų Lapais Nudažyta Rudeninė Japonija

+ skrydis nuo 600 €. Su skrydžiu nuo 3 349 €

Kelionės programa

1 diena VILNIUS/RYGA – TOKIJAS

Skrydis iš Vilniaus/Rygos į Tokiją su persėdimu.

2 diena TOKIJAS

Atvykimas į Tokiją, Naritos tarptautinį oro uostą. Atvykimo salėje susitiksite su rusakalbiu gidu. Kartu su grupe būsite nugabenti į viešbutį, esantį Tokijuje (kelionės trukmė apie 90 min.) Registracija viešbutyje po 15 val. Laisvas vakaras. Nakvynė viešbutyje Tokijuje.

3 diena  TOKIJAS (pusryčiai, pietūs)

Pusryčiai viešbutyje. Apžvalginė ekskursija po Tokiją, senosios samurajų istorijos ir naujausių technologijų, keičiančių pasaulį, miestą.Pamatysite unikalias sakuras, kurios žydi žiemą. Ilgus šimtmečius šios sakuros buvo paslėptos nuo paprastų žmonių akių už imperatorių rūmų sienų, jomis grožėjosi tik išrinktieji ir kilmingieji. Senovinėse graviūrose galima išvysti kaip imperatoriaus dvariškiai mėgaujasi gležnais sakuros žiedais tarp rudeniškai nusidažiusių klevų. Tai ne dailininko fantazija sumaišiusi metų laikus, o ypatinga sakurų veislė, auginta ir puoselėta imperatoriaus dvare.

Susipažinsite su itin moderniu Tokijo veidu apsilankę Šindžiuku rajone. Būtent čia prasidėjo Japonijos dangoraižių statybos istorija. Čia rasite gubernatoriaus rezidenciją, kuri laikoma vienu iš sostinės simboliu. Nuo apžvalgos aikštelės, esančios 205 m aukštyje, prieš akis jums atsivers visas miestas. Esant geram orui netgi išvysite Fudži kalno viršūnę. 2008 metais pastatytas kokono formos dangoraižis Cocoon Tower, esantis 204 m aukščio, tapo tarptautinio konkurso laureatu kaip originaliausias pasaulio statinys.

Pabuvosite šintoistų šventykloje Meiji Jingu, kuri buvo pastatyta imperatoriaus Meiji, laikomam šiuolaikinės Japonijos įkūrėju, garbei. Šios unikalios architektūros šventyklos link keliausite plačiu žvyru užpiltu keliu, kuriame stovi ištaigingi vartai. Šventykla įkurta parko centre, kuriame yra daugiau kaip 100 tūkst. krūmų ir medžių, suveštų iš visos šalies.

Turėsite laiko pasigrožėti sakuromis, augančiomis šiame parke. Šis kiekvienam japonui privalomas ritualas vadinamas Chanami, kas reiškia – grožėjimasis gėlėmis. Kiekvieną rudenį čia vyksta chrizantemų paroda. Tai gėlė, jau daugelį metų esanti imperatoriškųjų namų emblema. Chrizantemos piešinys puošia ir japonų kelionių paso viršelį. Toliau ekskursijos programoje numatytas pasivaikščiojimas po jaunimo rajoną Harajuku. Ko gero, daugeliui jūsų ekscentriškas Japonijos jaunimas, kurį čia sutiksite, jau bus pažįstamas iš kažkada matytų nuotraukų. Tik šįkart jūs patys gyvai galėsite stebėti drąsias Tolimųjų Rytų jaunimo madas, mat savaitgaliais Harajuku rajone renkasi jaunuoliai, stebinantys praeivius savo neįprastomis šukuosenomis, originaliais apdarais, su kuriais jie panašėja į animacinio filmo personažus.

Vėliau keliausite į Imperatoriškųjų rūmų teritoriją, kurioje auga daugiau kaip 2000 japoniškų pušų Macu, kurios šalyje laikomos ilgaamžiškumo simboliu. Pamatysite arkos formos akmeninį tiltą Indziubasi, dar vadinamą dvigubu, kuris buvo skirtas saugoti Imperatoriškojo dvaro ramybę. Dvigubu šis tiltas buvo pavadintas dėl jo atspindžio Imperatoriškųjų rūmų kanalo vandenyse. Nuo šio tilto atsiveria nuostabi Tokijo centro panorama ir dvaro kiemas.

Vyksite į centrinį Tokijo kvartalą Ginzą, kuriame galima pajusti vieno pagrindinių pasaulio prekybos centrų dvasią. Ginzos širdis – 1894 m. pastatyta universalinė parduotuvė su bokštu ir laikrodžiu, kuris kas valandą griaudi ir praneša apie pasikeitusį laiką. Netoliese esantis nacionalinis Kabuki teatras, džiugina akį tradicine japoniška architektūra.

Odaibos saloje jausitės tarsi persikėlę laiko mašina į ateitį. Tai didelė dirbtinė sala Tokijo įlankoje į kurią veda vaizdingas Vaivorykštės tiltas. Būtent čia bus vykdomos naujų sporto kompleksų statybos, skirtos 2020 m. Tokijo vasaros olimpinėms žaidynėms. Japonai čia atvyksta pakvėpuoti jūros oru, o turistai – pasigėrėti įspūdingais dangoraižiais.

 

Odaiboje susitiksite su svečiu iš ateities – gigantišku robotu Gundamu. Tai 18 metrų aukščio populiaraus animacinio serialo herojus, japoniškas „žvaigždžių karys“, vakarais rengiantis įspūdingą šou su lazeriais ir kitais efektais. Lankysitės Edo komplekse su terminiais šaltiniais. Komplekse atkurtas Edo kvartalas, kaip iki 19 a. vadinosi pats Tokijas. Patarnautojai aprengti istoriniais rūbais, o lankytojams duodami lengvi vasariniai kimono – yukata. Kimono galėsite išsirinkti tokio atspalvio, kuris jums labiausiai patiks.  Edo kvartale galėsite pasivaikščioti ir nusipirkti suvenyrų, suvalgyti suši, nusifotografuoti su nindze ir sužinoti savo ateitį, kurią jums atskleis aiškairegys. Jūsų lauks pažintis su japoniška virtuve, kurią puikiai papildo įvairių rūšių japoniškas alus. Prieš neriant į terminius šaltinius dar galėsite pasimėgauti japonišku masažu shiatsu*. Shiatsu masažas (išvertus į lietuvių kalbą pirštų spaudimo masažas) – tai tradicinis japonų viso kūno masažas, subalansuojantis energinių kanalų (meridianų) veiklą. Sugrįžimas į viešbutį. Vakare pageidaujantiems pasiūlysime ekskursiją į geišų ir samurajų pasirodymą.* Būtina išankstinė registracija ir apmokėjimas. Nakvynė viešbutyje Tokijuje.

 

4 dienaFUDZIJAMA (pusryčiai, pietūs)

Pusryčiai viešbutyje. Kelionė prie Fudzijamos kalno. 2013 metais Fudzijamos kalnas buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio Paveldo Sąrašą. Ekskursijos metu per pietų pertrauką pasistiprinsite japoniškos virtuvės patiekalais, kurie gaminti naudojamas švariausių šaltinių, kuriais garsėja Fudzijamos papėdė, vanduo.

Atvykę prie Fudzijamos autobusu kilsite į 5-ąją kalno pakopą (kilimo trukmė apie 40 min., kilimas numatomas esant geroms oro sąlygoms). Iki 5-osios kalno stotelės veda vingiuotas kalnų kelias Subaru Lain, kurio ilgis 30 km. Keliaujantieji šiuo keliu turi unikalę galimybę stebėti egzotišką peizažą: sustingusios lavos versmes, išsibarsčiusį žvyrą ir bazalto luitus.

Pro autobuso langą stebėsite Vaiduoklių mišką. Kalbama, kad tarp kreivų šio tamsaus miško medžių kamienų, slapstosi vėlės tų, kurie baigė savo gyvenimą Fudzijamos kalno šlaituose. Tai vieną iš šiurpiausių vietų žemėje, todėl čia veržiasi aštrių pojūčių mėgėjai. Fudzijamos papėdė nenusileidžia kalno viršūnei, mat čia galima pamatyti istorinius samurajų namų kompleksus ir susipažinti su Japonijos viduramžių žmogaus buitimi. Čia galima pamatyti samurajų ginklus, šilko kokonus, įvairius vietinių dirbinius, senovinius vaikų žaislus, kurie primena rusiškas matrioškas. Taip pat čia galima pamaloninti gomurį senovės Japonijos patiekalais ir įsiamžinti egzotiškoje aplinkoje. 18 namų šiaudiniais stogais Fudzijamos papėdėje sukuria kone autentišką senovės Japonijos vaizdą. Persirengus samurajų rūbais arba kimono šioje senovinėje terpėje galėsite pasijusti tarsi patys būtumėt šios vietos dalimi ir nusifotografuoti atminčiai*, kad patirtus įspūdžius visad primintų įspūdingos nuotraukos (persirengimas tautiniais rūbais vyksta kelis kartus per dieną už papildomą mokestį). Jei oras sutrukdys palikti iki 5-osios Fudzijamos stotelės, pabuvosite ledo-lavos oloje, esančioje apie 200 m po Fudzijamos kalnu. Lediniai stalaktitai šioje oloje nedingsta net karštą vasarą. Ši ola, kaip ir daugelis kitų, susiformavo daugkartinių ugnikalnio išsiveržimų metu 864 metais. Apsilankysite Fudzi muziejų kuriame pamatysite įdomių eksponatų ir net susipažinsite su senaisiais šių vietų gyventojais dinozaurais. Taip pat aplankysite vynynę, kurioje degustuosite vyną, atkeliavusį iš Fudzijamos apylinkėse esančių vynuogynų. Grįžimas ir nakvynė Tokijuje.

5 diena  KAMAKURA – JOKOHAMA (pusryčiai, pietūs)

Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija į senąją samurajų sostinę – Kamakuros miestą. Ekskursijos metu – pietūs japoniškame restorane. Kamakuroje susilieja istorinių šventyklų paveldas ir Ramiojo vandenyno pakrantės kurorto grožis. Čia įsikūrusi Japonijos Imperatoriaus vasaros rezidencija, savo vilas turi daug žymių politikų bei kultūros ir meno veikėjų.

Apsilankome prie svarbiausios Kamakuros Tsurugaoka Hachimangu šventyklos, nuo kurios terasos laiptų tiesiai žvelgiant matosi keli torii vartai, už jų esanti alėja, nusidriekusi per visą centrą iki pat krantinės. Šventykla skirta karių dievui, į ją veda Amžino gyvenimo tiltas, permestas per lotosų pilną tvenkinį. Šalia šventyklos senovės kariai treniruodavosi šaudyti iš lankų, lėkdami ant šuoliuojančio žirgo. Balandį ir rugsėjį čia vyksta šventės, kurių metu galima pamatyti šį reginį.

Toliau pasieksite sieną Maiden, prie kurios, manoma, tuokėsi pirmasis šiongūnas. Dabar tai itin populiari ir viena brangiausių šalyje sutuoktuvių ceremonijų vietą, kurią reikia rezervuotis prieš metus ar daugiau. Šintoistų šventyklos Dzeni Arai Benten teritorijoje apsilankysite oloje, kurioje teka „pinigų“ šaltinis. Tikima, kad jame išplovus savo pinigus, dievai visad saugos, kad jūsų piniginė niekad neliktų tuščia. Toliau vyksite į Jokohamą per 860 m ilgio kabantį tiltą Bay Bridge. Tai vienas ilgiausių pasaulio tiltų, kuris išsiskiria kerinčia Tokijo įlankos panorama.

Pirmiausia jūs apsilankysite Sankei-en soduose, išvysite XVI a. pastatytą trijų aukštų pagodą, buvusią didiko vilą, 1649 m. šiongūno Tokugavo įsakymu Ki pusiasalyje pastatytą namą bei arbatos gėrimo namelį.  Su paprastų žmonių buitimi pažindina iš Gifu prefektūros atgabentas viduramžius menantis namas. Žiemą parką puošia slyvų žiedai, pavasarį – sakuros ir azalijos, vasarą – žydintys irisai, o rudenį parką nuspalvina japoniškų klevų raudonis ir chrizantemų žiedai. Vakare jūsų pageidavimu galėsite leistis į kruizą su vakariene po Tokijo įlanką komfortabiliu laivu* (kruizo laikas 19.00-21.30 val.). Būtina išankstinė registracija ir apmokėjimas. Nakvynė viešbutyje.

6 diena NIKO (pusryčiai, pietūs)

Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija į Niko nacionalinį draustinį, kurios metu pietausite japoniškame restorane. Ragausite patiekalus, susijusius su Didžiuoju Tokugavos šiogūnatu. Nuo to laiko, kai XVII a. buvo pastatytas šventyklų kompleksas su šiogūnato Tokugavo Iejasu mauzoliejumi, žodis Niko šalyje tapo kone grožio sinonimu.

Jūs pasivaikščiosite raudonuoju Šinkjo tiltu, apsilankysite šventyklos Rinodzi trijų Budų salėje, kurioje rasite unikalią kompoziciją iš trijų trimetrinių statulų – Budos Amitaba, Maloningosios deivės Kannon su arklio galva ir Kannon su tūkstančiu rankų. Šioje ypatingoje šventykloje galėjo tarnauti tik imperatoriškosios šeimos vyrai. Iš karto už šventyklos išvysite bronzinį pasaulio stulpą, kuriame įmūryta 1 000 budistinių sūtrų. Netrukus prieisite sodą Šioen, kuris suprojektuotas taip, kad gamtos grožis malonintų lankytojų akis visus keturis metų laikus.

XVII a. pasodinta japoninių kedrų alėja veda iki granitinių vartų, kurie įleidžia į Tošiogu šventyklą. Toliau lankysitės šventojoje arklidėje, kurią puošia visame pasaulyje garsus trijų beždžionių bareljefas, bei dainuojančio drakono šventykloje Chondzido. Netrukus prieisite Iomeimono vartus, kuriuos puošia subtilūs ir prabangūs inkrustuoti raižiniai, saugantys nuo piktų dvasių. Lankysitės pagrindinėje šventyklos salėje Chonden, kurioje ilsisi dievais tapusios trijų didžių Japonijos šiongūnų sielos. Jūsų pageidavimu galėsite pabandyti įveikti 200 akmeninių laiptelių, vedančių iki bronzinės pagodos Chodo.

Vakare siūlome papildomai apsilankyti japoniškame restorane, siūlančiame patiekalus su garsiąja fugu žuvimi. Restoranas turi specialią licenciją apdoroti žuvį ir naudoti ją patiekaluose. Papildomas mokestis nuo 90 dolerių, įskaitant grupinį nuvežimą su rusakalbiu gidu. Būtina išankstinė registracija ir apmokėjimas.

7 diena KIOTAS – NARA – UDŽIS - KIOTAS (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių keliausite į geležinkelio stotį, iš kurios greituoju traukiniu vyksite į Kiotą (2,5 val.). Kiote gidas jus pasitiks prie traukinio vagono. Išvyka į Narą – japonų kultūros ir politikos lopšį, klestėjusį 710 – 794 metais. Šis senovinis miestas su savo miškingomis kalvomis, šventyklų parkais, vienais seniausių pasaulyje mediniais pastatais ir dabar išlieka ramybės simboliu.

Dauguma miesto įžymybių yra 660 hektarų plotą užimančiame Naros, vadinamajame Elnių, parke. Čia ganosi apie 1200 prijaukintų elnių, Kasuga šventyklos saugotojų. Į ryškiai raudona spalva lakuotą Kasuga šventyklą kelią nušviečia daugybė žibintų. 

Garsiausia Naros Todaiji šventykla garsėja milžiniškais vartais ir didžiausia Japonijoje bronzine Budos statula.

Senovinis miestas Udžis mus pasitiks geriausiomis japoniškos rabatos rūšimis. Čia 1156 metais buvo įvykdyta pirmoji ritualinė savižudybė charakiri. Taip Minamoto klano siogunas išvengė nelaisvės ir apsaugojo savo šeimą nuo gėdos po pralaimėto mūšio. Ekskursijos metu sudalyvausmie arbatos gaminimo ceremonijoje, pasivaiksčiosime centrinėje gatvėje, kur galima nusipirkti ne tik arbatos, bet ir įvairausių kitų produktų kurių gamybai buvo panaudota arbata: makaronai, sausainiai, žėlė, ledai ir net sriuba. Grįžimas į Kiotą. Nakvynė viešbutyje.

8 diena KIOTAS (pusryčiai)

Laisva diena. Papildomai galima užsisakyti ekskursiją į perlų salą - Mikimoto*. Ekskursijos metu Jūsų lauks kruizas po nuostabią Tobą įlanką, kurios metu galėsite pamatyti daugybę perlų fermų. Taip pat aplankysite garsųjį perlų muziejų ir turėsite progą stebėti garsių Ama – perlų nardytojų darbą. Idzu pusiasalis tai pat garsus savo jūros gėrybėmis, o ypatingai Ise – Ebi lobsteriais.

9 diena KIOTAS (pusryčiai)

Laisva diena. Papildomai galima užsisakyti ekskrsiją į Osaką* (ne mažiau 6 valandų) pažintį su Osaka ir joje esančia samurajų pilimi. Miestas, kurio vietoje šiandieną yra šiuolaikinė Osaka, buvo įkurtas gerokai prieš atsirandant Kiotui ir Tokijui. IV a. pabaigoje imperatorius Odzin šioje vietoje pastatė pirmąjį miestą visoje šalyje. Miesto centre stūksojo didingi imperatoriaus rūmai. Nuo XV a. miestas vadinamas Osaka.

Jo žydėjimo metas laikomas vadovavus šiogūnui Tojotomi Hidejoši, kuris žinomas kaip legendinis XVI a. karvedys. Jis sugebėjo padėti tašką feodaliniam šalies susiskaldymui bei sugebėjo pavergti kariaujančius klanus šalyje.

1582 m. tapęs visos Japonijos galva šiogūnas nusprendė padaryti Osaką savo rezidencija ir jau kitais metais metais mieste prasidėjo pilies statybos. Kone vien iš akmenų pastatyta pilis pirmasis tokio dydžio akmeninis statinys Japonijoje. Šiose grandiozinėse statybose dalyvavo daugiau kaip 30 tūkst. žmonių. Pilies mūrus sudaro 100 tonų sveriantys akmenys. Stambiausias iš jų sveria net 140 tonų. Iš viso pilyje penki aukštai ir dar trys glūdi požeme.  Nakvynė viešbutyje Kiote.

10 diena KIOTAS (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių keliausite į geležinkelio stotį, iš kurios greituoju traukiniu vyksite į Kiotą (2,5 val.). Atvykus prasidės apžvalginė ekskursija po Kiotą – miestą, kuris ilgus amžius buvo imperatorių rezidencija.  Ekskursijos metu laukia originalūs japoniški pietūs paslaptingame restorane „Nindzia“.

Nuo pirmų minučių restorane jūs pradėsite pažintį su šia paslaptinga Japonijos viduramžių specialybe. Netrukus pažintį tęsite ragaudami atitinkamus patiekalus, kurių daugelis vaizduoja nindzės atributus. Popietų aplankysite auksinį paviljoną Kinkakudzi, pastatytą 1397 m. Jis įkurdintas prūdo krantinėje, todėl atsispindi jo vandenyse, sudarydamas įspūdį tarsi kiltų virš žemės lyg vaiduoklis. Paviljonas apsuptas besivingiuojančiomis japoniškomis pušimis, sukurdamas unikalų, tik Japonijai būdingą peizažą.

Pasivaikščiosite po Rioandzi drakono šventyklos akmenų sodą. 15 balto žvyro akmenų, plūduriuojantys vandenyno bangose, sudėlioti tokiu būdu, kad jų nematyti iš jokios vietos. Dzenbudistų filosofai tame įžvelgė gilią mintį, esą žmogui nelemta pažinti visų pasaulio paslapčių. Akmenų sodas tapo šios minties simboliu. Vakare išvykimas greituoju traukiniu atgal į Tokijo. Pasitikimas stotyje ir pervežimas į viešbutį oro uosto rajone. Atsisveikinimas su gidu.

Šiandieną jūsų dar laukia įspūdingas kimono šou-pristatymas. Eisite pasivaikščioti po geišų rajoną, kuriame vakarais galima išvysti į savo arbatos namelius skubančias geišas ir jų mokines maiko, apsirengusias ypatingais kimono ilgomis rankovėmis. Sakurų žydėjimu grožėsitės geišų kvartale.

11 diena TOKIJAS – VILNIUS (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Savarankiškai autobusu „Shuttle Bus“ vyksite į tarptautinį oro uostą. Kelionės trukmė apie 10 min. Skrydis namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • vietinio rusakalbio gido paslaugos;
 • nakvynės 3* viešbučiuose;
 • programoje nurodytas maitinimas
 • visi pervežimai turo metu pagal programą;
 • įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus;
 • japoniškos arbatos ir vyno degustacijos.    

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 600 EUR
 • tarptautiniai skrydžiai Vilnius - Tokijas – Vilnius (kaina nuo 600 EUR);
 • medicinių išlaidų draudimas užsienyje;
 • papildomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *:
 • kruizas laivu su vakariene po Tokijo įlanką nuo 130USD/asm;
 • dalyvavimas arbatos ceremonijoje nuo 80USD/asm;
 • Ekskursija į Osaką nuo 250 USD;
 • Ekskursija į Mikimoto nuo 250 USD;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai.

Pastabos

 • Kaina pasirinkus 4* viešbutį 3140 EUR.
 • Vienviečio kambario priemoka 350 EUR.

2017-10-27 – 11-05 vietų yra

NUO 2 749,00 €

2017-10-29 – 11-07 vietų yra

NUO 2 749,00 €

2017-11-01 – 11-11 vietų yra

NUO 2 749,00 €

2017-11-04 – 11-14 vietų yra

NUO 2 749,00 €

2017-11-06 – 11-16 vietų yra

NUO 2 749,00 €

2017-11-08 – 11-18 vietų yra

NUO 2 749,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • vietinio rusakalbio gido paslaugos;
 • nakvynės 3* viešbučiuose;
 • programoje nurodytas maitinimas
 • visi pervežimai turo metu pagal programą;
 • įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus;
 • japoniškos arbatos ir vyno degustacijos.    

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 600 EUR
 • tarptautiniai skrydžiai Vilnius - Tokijas – Vilnius (kaina nuo 600 EUR);
 • medicinių išlaidų draudimas užsienyje;
 • papildomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *:
 • kruizas laivu su vakariene po Tokijo įlanką nuo 130USD/asm;
 • dalyvavimas arbatos ceremonijoje nuo 80USD/asm;
 • Ekskursija į Osaką nuo 250 USD;
 • Ekskursija į Mikimoto nuo 250 USD;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai.

Pastabos

 • Kaina pasirinkus 4* viešbutį 3140 EUR.
 • Vienviečio kambario priemoka 350 EUR.

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą