Nikaragva – Kosta Rika – Panama

+ skrydis nuo 930 €. Su skrydžiu nuo 3 127 €

Kelionės programa

1 diena Managva (Nikaragva)

Sutikimas Managvos oro uoste. Apžvalginė ekskursija Managvos mieste, kuris nuo 1857 metų yra Nikaragvos sostinė. Jūs aplankysite istorinį miesto centrą, Kultūros rūmus ir Tiscapa apžvalgos aikštelę. Po to atvykimas į Leoną, apgyvendinimas viešbutyje Hotel Azul. (Be maitinimo).

 

2 diena Leonas – Masaja – Granada, Nikaragva

Po pusryčių ekskursija Leono mieste, kuris iki 1857 metų buvo Nikaragvos sostinė. Šis miestas laikomas liberaliausiu ir intelektualiausiu šalies centru. Miesto architektūroje dominuoja revoliucijos paminklai ir drąsios sandinistinės freskos. Po pusryčių ekskursijos mieste metu Jūs aplankysite Soborą, pamatysite nuostabias kolonijines cerkves (18 įvairiausių stilių cerkvių) ir ispaniškojo stiliaus senus pastatus, kurių sienos tradiciškai baltos, raudonų čerpių stogai, storos medinės durys ir vėsūs vidiniai kiemeliai. Po to Jūs keliausite į Masajos ugnikalnio nacionalinį parką, pavadintą ugnikalnio vardu. Ugnikalnis vis dar veikia, iš jo reguliariai išsiveržia lava ir pelenai. Pats ugnikalnis yra mažesnių ugnikalnių ir terminių šaltinių apsupty. Lagendos byloja, jog indėnai mesdavo jaunas moteris į degančią lavą, kad nuramintų ugnies deivę Čakitikę, gyvenančią šiose fumarolėse.

Ispanai teigė, kad tai buvo įėjimas į požemio karalystę – pragarą. Po to aplankysite Masajos namudininkų turgų, kuris laikomas geriausia vieta, kur galima įsigyti žymių vietos hamakų, krėslų-sūpynių, tradicinių indėnų drabužių ir apavo. Atvykimas į Granados miestą, apgyvendinimas viešbutyje Hotel Colonial. (Pusryčiai).

 

3 diena Granada, Nikaragva – Arenalio ugnikalnis, Kosta Rika

Po pusryčių Jūs pasivaikščiosite pėsčiomis po Granados miestą, aplankysite Soborą, San Francisco ir La Casa de los 3 Mudos vienuolyną. Po to arkliais kinkytu ekipažu nuvažiuosite iki Granados uosto, kur persėsite į valtį ir pakeliausite po nuostabias Islet saleles. Išvykos pabaigoje atvykimas prie Kosta Rikos sienos, kontrolės punkto perėjimas ir važiavimas prie Arenalio ugnikalnio papėdės. Apgyvendinimas viešbutyje Hotel Arenal Paraiso/ Standard Room. Vakarą galėsite praleisti šiltuose viešbučio baseinuose su terminiu vendeniu gėrėdamiesi nuostabiais ugnikalnio vaizdais. (Pusryčiai).

 

4 diena Rio Negro draustinis, Kosta Rika

Šiandien Jūsų laukia išvyka į Rio Negro draustinį, pasiplaukiojimas valtimi Rio Frio upe, kur Jūs galėsite pamatyti daugybę gyvūnų ir paukščių (kaimanų, beždžionių, paukščių-žuvėdrų, garnių ir kt.). Į šią išvyką įskaičiuoti pietūs. Sugrįžimas į viešbutį Hotel Arenal Paraiso/Standard Room. (Pusryčiai/ pietūs).

5 diena Arenalio ugnikalnis, Kosta Rika

Ryte siūlome nuostabų apsilankymą parke „Nuotykių pasaulis“, kuris įsikūręs netoli Arenalio ugnikalnio. Jums siūlomas pasijodinėjimas arkliais į Pino Blanko krioklio apžvalgos aikštelę, po to nusileisite prie La Fortūna krioklio, kur Jūs galėsite išsimaudyti krištolo skaidrumo vandenyje, nusifotografuoti ir pailsėti.

Grįždami sustosite susipažinti su šioje teritorijoje seniausių gyventojų indėnų Maleku genties kultūra. Apgyvendinimas viešbutyje Hotel Arenal Paraiso/ Standard Room. (Pusryčiai).

6 diena Monteverde draustinis, Kosta Rika

Po pusryčių Jūs keliausite į žymų Monteverde kaimą, įsikūrusį Kosta Rikos kontinentinės vandenskyros kalnagūbrio viršūnėje, iš kur atsiveria nuostabus pakrantės kaimelių ir Nikojos įlankos vaizdai. Tai „debesų apgaubtas miškas“ su įvairia flora ir fauna bei kavos plantacijomis. Pakeliui aplankysite Heliconia rančą, kur galėsite sužinoti, kaip Kosta Rikoje auginamos šios nuostabios pupelės, išgerti puodelį kvapnios Kosta Rikos kavos ir paskanauti namimnio sūrio, kurį šiame regione gamina namudiniu būdu. Apgyvendinimas viešbutyje Hotel Zlaro de Luna/ Standard Roo. (Pusryčiai).

7 diena Kabantys tiltai – Manuel Antonijo, Kosta Rika

Po pusryčių Jūsų laukia ekskusija „Kabantys Selva turo tiltai“, kurie yra inžinierių ir konstruktorių meistriškumo pavyzdys, besąlygiškai paisant saugumo normų. Maršrutas apima 8 tiltus, kurie yra skirtingo ilgio: nuo 62 iki 146 m. Visas maršrutas – apie 3 km.

Toliau Jūs pratęsite kelionę į turistinį Kepos miestelį, įsilūrusį šalia Manuel Antonijo nacionalinio parko, kuris laikomas Kosta Rikos perlu. Apgyvendinimas viešbutyje Hotel Karahe/ Standard Room. (Pusryčiai).

8 diena Manuel Antonijo nacionalinis parkas, Kosta Rika

Po pusryčių aplankysite Manuel Antonijo nacionalinį parką, įsikūrusį drėgno tropinio miško zonoje. Šiame parke išsaugota ilgaamžė drėgnų tropinių miškų augmenija, mangrovių sąžalynai, o taip pat pakrantės pliažo zonos koraliniai rifai.

Čia galima rasti beveik visų rūšių Kosta Rikos džiunglių gyvūnų: 109 rūšys žinduolių (barsukų, dvipirščių ir tripirščių tinginių, beždžionių kapucinų, rėksnių, jaguarų) ir 184 paukščių rūšių. Iš paukščių Jūs galite pamatyti: tukaną, pelikaną, žaliąjį žuvininkėlį, vanagą-putpelių medžiotoją, jūros gaidį. Taip pat daugybę vabzdžių, gyvačių ir driežų. Apgyvendinimas Hotel Karahe/ Standard Room. (Pusryčiai).

9 diena San Chose, Kosta Rika

Šiandien Jūs grįžtate iš pliažo į Kosta Rikos sostinę, kur Jūsų laukia apžvalginė miesto ekskursija. Jos metu susipažinsite su Kosta Rikos istorija, aplankysite San Chose centrą, gausite informacijos apie įdomiausias miesto vietas, pasivaikščiosite po suvenyrų parduotuvėles. Apgyvendinimas viešbutyje Hotel Palma Real. (Pusryčiai).

10 diena Bokas del Toro, Panama

Po pusryčių išvykimas į Karibų pakrantę link Bokas del Toro salyno. Sienos į Siksaolą perėjimas. Po to Jūsų laukia plaukimas kateriu į Kolono salą. Apgyvendinimas viešbutyje Hotel Posada Los Delfines. (Pusryčiai).

11 dienaBokas del Toro, Panama

Šios dienos programoje yra kelionė į delfinų įlanką, kur Jūsų laukia povandeninis plaukiojimas ir poilsis Bastimentos salos sniego baltumo pliaže Playa Rana Roja. Sugrįžimas į Hotel Posada Los Delfines. (Pusryčiai).

12 dienaBokas del Toro, Panama

Laisva poilsio diena. (Pusryčiai).

13 dienaPanama City, Panama

Po pusryčių pervežimasį vietinį oro uostą ir skrydis į Panama City. Atskridus prasidės ekskursija po miestą. Panama City – pati šiuolaikiškiausia Centrinės Amerikos sostinė. Svaiginantys dangoraižiai ir kolonijinės vilos, spalvingi miesto turgūs ir šiuolaikiniai prekybos centrai, 5-ių amžių senumo griuvėsiai ir prabangiausi Centrinės Amerikos viešbučiai – Panama kontrastų miestas, miestas, kuris, be jokios abejonės, Jus nustebins. Ekskursijos metu Jūs būtinai aplankysite pačią svarbiausią Panamos įžymybę – Panamos Kanalą.

Kanalas – panamiečių pasididžiavimas, Panamos suvereniteto ir ekonomikos pagrindas. Nepakanka pasakyti – „Aštuntas pasaulio stebuklas“ arba išvardinti visus inžinierių pritaikytus technikos pasiekimus ir inovacijas, paminėti išlaidų ir pajamų skaičius. Panamos Kanalas – tai daugiau nei istorija – tai „Panamos epopėja“, žmogaus jėgos, proto, fizinių galimybių liudijimas. Apgyvendinimas viešbutyje Hotel Avila. (Pusryčiai).

14 diena Panama City, Panama

Laisva poilsio diena, galima apsipirkti ar dalyvauti papildomose ekskursijose. (Pusryčiai).

15 diena Oro uostas

Išvykimas į oro uostą ir skrydis Jūsų reisu.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • visi pervežimai pagal programą;
 • apgyvendinimas;
 • programoje nurodytas maitinimas;
 • gido paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 930 EUR
 • tarptautinis skrydis (Vilnius/Ryga - Managva; San Chose - Vilnius/Ryga);
 • sienos perėjimo mokestis;
 • programoje nenurodytas maitinimas;
 • papildomos ekskursijos;
 • asmeninės išlaidos;
 • draudimas.

Pastabos

 • Kelionė vykdoma susirinkus 6 asmenų grupei. 

2017-10-25 – 11-07 vietų yra

NUO 2 197,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • visi pervežimai pagal programą;
 • apgyvendinimas;
 • programoje nurodytas maitinimas;
 • gido paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 930 EUR
 • tarptautinis skrydis (Vilnius/Ryga - Managva; San Chose - Vilnius/Ryga);
 • sienos perėjimo mokestis;
 • programoje nenurodytas maitinimas;
 • papildomos ekskursijos;
 • asmeninės išlaidos;
 • draudimas.

Pastabos

 • Kelionė vykdoma susirinkus 6 asmenų grupei. 

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą