Laukinė Malaizijos Gamta Su Borneo Sala

+ skrydis nuo 670 €. Su skrydžiu nuo 2 037 €

Kelionės programa

1 dienaVILNIUS – KVALA LUMPŪRAS

Skrydis iš Vilniaus į Kvalą Lumpūrą su persėdimu viename Europos miestų.

2 diena KVALA LUMPŪRAS

Nusileidus Malaizijos sostinėjė Kvale Lumpūre Jus pasitiks oro uoste ir perveš į viešbutį, esantį šalia centro. Vakare turėsite laisvo laiko poilsiui. Tačiau tinginiauti nepatariame, nes šis kosmopolitiškas miestas Jūsų jau laukia. Kartais atrodo, kad miestas, kuriame susijungia senoji kolonijinė, tradicinė Azijos, islamiškoji malajų, modernioji ir postmodernioji architektūros saulėje net tviska. Palmėmis apaugusių parkų ir stiklinių dangoraižių pilnas Kvala Lumpūras puikiai susitvarko su megapoliui keliamais iššūkiais ir yra laikomas vienu švariausių pasaulio miestų. Siūlome apžiūrėti jau XX amžiuje Malaizijos simboliu tapusių Petrono bokštų (Petronas Twin Towers) – aukščiausių pastatų-dvynių pasaulyje.

1998 m. iškilusius stiklinius dvynius sukūrė argentiniečių kilmės architektas Cazaras Peli (Cesar Pelli) iš JAV. Iki 2004-ųjų tai buvo didžiausi planetos pastatai, o šiandien jie patenka į aukščiausiųjų dešimtuką ir rungiasi su kitais Azijos gigantais. Svarbu paminėti, kad dangoraižius 41 ir 42 aukšte „sukabinantis“ dviaukštis tiltas vis dar yra aukščiausias pasaulyje. Sakoma, kad šiame postmodernios architektūros kūrinyje atrandama islamo architektūrai būdingų motyvų, tad šiandien jų paieškoti galėsime ir mes. Taip pat rekomenduojame pasivaikščioti po miestą, paragauti tradicinių malajų patiekalų vietinėse užeigose bei pajusti tikrąją šio Azijos didmiesčio dvasią. Nakvynė Kvala Lumpūre.

3 diena KVALA LUMPŪRAS (pusryčiai, vakarienė) 

Šią dieną Jūsų laukia įsimintina išvyka į Batu urvus, esančius apie 1 val. kelio nuo Malaizijos sostinės. Čia Jus užburs Batu urvo galybė bei šalia ir urvo viduje esančių induistų šventyklų dydis, puošnumas bei mistiškumas.

Aplink Batu pilna išdykėlių beždžionėlių, kurios iš turistų gvelbia vandens buteliukus ar maistą. Tačiau jos tokios mielos, kad dauguma ne tik nepyksta, bet ir su mielu noru jas pavalgydina.

Po Batu urvų toliau judėsime per Malaizijos kaimelius, ir viename iš jų aplankysime patį moderniausią alavo gaminimo faktorių, sužinosime visas jo gaminimo paslaptis. Taip pat šio turo metu aplankysime viena didžiausių jonvabalių kolonijų visame pasaulyje, karališkąjį Kota Melawati mauzoliejų ir Bukit Melawati paukščių rezervatą. Nakvynė Kvala Lampūre.

4 diena KVALA LUMPŪRAS – KAMERONO AUKŠTUMOS (pusryčiai) 

Iškart po pusryčių trauksite į šalies šiaurę – prie Kamerono aukštumų, kurios siekia pustranto kilometro ir vilioja savo unikalia aplinka bei įspūdingais vaizdais. Turo metu aplankysite ir keletą bendruomenių, kurių pagrindinis pragyvenimo šaltinis yra iš bambuko pinami krepšiai. Trumpam stabtelėsite prie Lata Iskadar kaskadų. Pasuksite ir prie Titigvaso kalnynų, apsuptų kvapnios arbatos plantacijų. Čia išauginama daugiausia arbatos Malaizijoje! Po pietų grįšite į viešbutį, kur Jūsų lauks laisvas laikas poilsiui. Nakvynė Kamerono aukštumose įsikūrusiame viešbutyje.

5 diena KAMERONO AUKŠTUMOS (pusryčiai) 

Po pusryčių laukia išvyka per Hilo miško pažintinį taką. Kamerono aukštumos savo grožį atskleidžia keliaujant vingiuojančiais pažintiniais takais. Trumpo turo metu pajusite šio krašto gamtos savitumą, aukštumų žavesį ir lygumose įsivyravusią ramybę. Nuo Arkadijos vasarnamio keliausite iki Mardi stoties, esančios didžiausiame Kamerono aukštumų miestelyje Tanah Rata. Apie pietus grįšite į viešbutį trumpam poilsiui po išvykos.

Po to vyksite aplankyti arbatos plantacijų. 1929 m. škotas Džonas Archibaldas Raselas buvo pirmasis asmuo, kuris šiame krašte pradėjo auginti arbatos krūmus. Šiandien jo įkurta kompanija yra viena didžiausių arbatos augintojų Malaizijoje. Ekskursijos metu sužinosite, kaip apdorojama arbata. Vakare Jūsų laukia laisvas laikas poilsiui ir nakvynė viešbutyje Kamerono aukštumose.

6 diena KAMERONO AUKŠTUMOS – PENANGO SALA (pusryčiai) 

Po pusryčių viešbutyje pradėsime kelionę į Penango salą. Vyksime į Džordžtauną, Penango sostinę. Tai - istorinė Penango dalis, kuri pavadinta britų karaliaus Jurgio III garbei.

7 diena PENANGO SALA (pusryčiai) 

Po pusryčių prasidės turas, kurio metu aplankysite Kornvalio fortą, jau kelis amžius tvirtai stovintį šiaurės rytinėje salos pakrantėje. Šią XVIII a. medinę tvirtovę, apsuptą 3 metrų aukščio gynybine siena, atstatė nuteistų kalinių darbo jėga. Dabar čia įkurtas muziejus, kuriame galima išvysti teatralizuotus pasirodymus su kolojinės kariuomenės atributika, įvairiais senoviniais daiktais. Iš praeities išlikusių reliktų pamatysite garsiausiuose pasaulyje Rojalio Selangorio alavo dirbtuvėse. Taip pat ir Chayamangkalaramo šventovę su pašonėje trečiu pagal dydį pasaulyje gulinčiu Buda.

Pamatysime kokia iš tikrųjų spalvinga ši sala pravažiuodami pro Mažosios Indijos ir Kinijos kvartalus. Vienas iš pagrindinių turo tikslų yra aplankyti kolonijinį Penango muziejų. Vos tik įžengę į muziejų galėsite pajausti senąją Penango dvasią, lyg būtume sugrąžinti atgal į praeiti. Po įspūdžių pilno turo grįšite atgal į viešbutį.

8 diena PENANGO SALA (pusryčiai) 

Šią dieną kilsite į Penango kalną, kurį puošia žymioji Kek Lok Si šventove su vienuolynu, įmantria architektūra bei puošyba išsiskiriančiais valdovų rūmais.Ant Penango kalvos pastatyta didžiausia budistų šventykla, pastatyta Gailestingumo deivei. Kek Lok Si šventovė, dar kitaip vadinama Rojaus šventykla, tikrai primena rojų, kuriame pastebima harmonija ir tvyro ramuma.

Šventykloje atsiskleidžia ir puikiai tarpusavyje dera Tailando, Birmos ir Kinijos architektūros stiliai. Dievinantiems aštresnius pojūčius itin patiks Penango kalno funikulieriumi pakilti į 830 m aukštį nuo jūros lygio. Viršukalnėje išvysite nuostabią buvusios sostinės Džordtauno ir Malakos sąsiaurio panoramas.

9 diena PENANGAS - BORNEO SALA (KOTA KINABALU) (pusryčiai) 

Šiandien išsiregistruosite iš viešbučio ir keliausite į oro uostą, kur lauks skrydis į Borneo salą, Kota Kinabalu. Borneo sala yra trečia pagal dydį pasaulyje (po Grenlandijos ir Naujosios Gvinėjos) bei didžiausia Azijoje. Šiandieninė Borneo – vienas gražiausių ir turtingiausių planetos gamtos draustinių, kuriam pavyko išvengti niokojančios žmogaus veiklos įtakos. Neįžengiamos atogrąžų džiunglės, pelkės, upės ir mangrovių brūzgynai sudaro 80 procentų salos teritorijos. 

10 diena KOTA KINABALU (pusryčiai, pietūs) 

Šiandien tyrinėsite Kota Kinabalu apylinkes. Kinabalu parko teritorijoje galėsite aplankyti spalvingą Nabalu turgavietę. Čia rasite visko: vietinių vaisių, daržovių, bei tokių suvenyrų kaip papuošalai, marškinėliai ar net tradicinės gitaros su įvairiais papuošimais.

Laimei nusišypsojus ir paskaidrinus dangų, galėsite pasigrožėti didingu Kinabalu, aukščiausiu Borneo salos kalnu, kuris siekia 4 095 m. Po trumpo apsipirkimo, aplankysite pasaulio paveldą - nacionalinį Kinabalu parką.

Šiame parke yra įspūdinga floros ir faunos biologinė įvairovė. Tai tikras rojaus kampelis gamtos mylėtojams. Po pietų keliausite į karštųjų vandens šaltinių kurortą. Galėsite išmėginti siūlomus baseinus bei karštuosius vandens šaltinius apsupti gamtos ir paukščių čiulbėjimo. Mėgstantys aktyvesnį poilsį galės žygiuoti medžių lajų taku ir pasiekti 37 m aukštį nuo kurio atsiveria nuostabus Borneo salos atogrąžų miškų vaizdas. Nakvynė Kota Kinabalu.

11 diena KOTA BELUD (pusryčiai, pietūs, vakarienė) 

Po pusryčių viešbutyje keliausite į kitą Malaizijos miestą – Kotą Beludą. Tai nedidelis miestelis tačiau kupinas gyvybės. Čia apsigyvensite kartu su vietine šeima ir turėsite galimybę iš arčiau susipažinti su Malaizijos kultūra bei tradicijoms.Ragausite arbatos su čia pagamintais ypatingais tortais, aplankysite rankų darbo parduotuvėlės ir netgi turėsite galimybe išmokti gaminti tradicišką Malaizijos maistą! Nakvynė kartu su vietiniais Nopunggok gyvenvietėje.

12 diena KOTA BELUD – KOTA KINABALU (pusryčiai, pietūs, vakarienė) 

Ši diena bus kiek aktyvesnė ir rytą pradėsite su žygiu į Miroliano akmenų ir Raflezijos gėlių parką, esantį Kg Gansurai džiunglėse. Jei pasiseks, čia galėsite pamatyti įspūdingo dydžio akmenų grupę, Raflezijos gėlę, kuri apibūdinta kaip pati didžiausia gėlė pasaulyje. Tai taip pat yra viena nepaprasčiausių ir rečiausių gėlių visame pasaulyje – ji neturi nei šaknų, nei lapų, nei stiebo.

Pietums grįšite į gyvenvietę, o tuomet judėsite į Padas kaimelio džiungles, kur Jūsų lauks įsimintinas žygis tarp labai tankių ir aukštų medžių. Šiuose miškuose saulės spindulys, kuris retai prasiskverbia tarp medžių viršūnių, atrodo kaip niekad įspūdingas. Pagrindinis žygio tikslas – pasiekti Wasai krioklį. Wasai yra pasislėpęs džiunglių gilumoje, paslaptingas ir retai lankomas krioklys. Tai vieta, visiškai nepaliesta civilizacijos ir modernus gyvenimas čia neegzistuoja. Po žygio grįžtate į stovyklavietę, atsisveikinate su vietiniais ir keliaujate atgal į Kota Kinabalu.

13 diena KOTA KINABALU – SANDAKAN – BILIT (pusryčiai, pietūs) 

Keliausite į Sandakano miestą, kur Jus pasitiks ir nuveš į visame pasaulyje gerai žinomą Sepilok orangutangų centrą. Čia turėsite progą stebėti šiuos žavius gyvūnus jų natūraliose gyvenvietėse.

Sepilok orangutangų centras buvo įkurtas 1964 m. padėti paliktiems mažiems arba kitaip sužeistiems orangutangams. Parkas yra miškuose, kuriuose paprastai gyvena orangutangų šeimos, tad centro darbuotojai stengiasi jog orangutangai pamažu atprastų nuo maitino bananais ir pienu du kart per dieną ir pradėtų savarankišką gyvenimą kartu su kitomis orangutangų grupėmis laisvėje.

Tuomet Kinabatangano upe keliausite į Borneo Natural Sukau Bilit kurortą esantį Bilit atogrąžų miškuose. Čia Jus pasitiks kurorto komanda su gaivinančiais gėrimais ir trumpai pristatys viešbutį bei visas saugumo taisykles. Vėliau Jūsų lauks pasivažinėjimas laukinėje gamtoje, kur galėsite išvysti beždžionėles, orangutangus, makakas, nykštukinius dramblius, paukščius bei kita įvairią gyvūniją. Vakarienė kurorte ir nakvynė Borneo Natural Sukau Bilit kurorte.

14 diena BILIT (pusryčiai, pietūs, vakarienė) 

Rytą pradėsite atsibusdami kartu su laukinės gamtos garsais. Turėsite laiko daugiau patyrinėti atogrąžų miškus, žygiuoti prie senvaginių ežerų ar tiesiog pasisemti geros nuotaikos kartu su vietiniais žaidžiant badmintoną ar futbolą. Po pietų Jūsų lauks dar vienas nuotykis – kruizas upe iš arčiau susipažinti su laukine gamta bei gyvūnija. Nakvynė Borneo Natural Sukau Bilit kurorte.

15 diena BILIT – SANDAKAN - KVALA LUMPŪRAS -  VILNIUS (pusryčiai, pietūs, vakarienė) 

Anksti Jūsų lauks dar vienas kruizas Kinabatangano upe, po kurio grįšite į viešbutį pusryčiams. Pilni gerų įspūdžių ir atsiminimų atsisveikinsite su kurorto personalu ir keliausite į Sandakano oro uostą, iš kurio skrisite į Kvalą Lumpūrą, o jau iš ten jūsų lauks skrydis namo.

16 diena VILNIUS (pusryčiai) 

Grįžimas namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Vietiniai skrydžiai: Penangas - Kota Kinabalu; Kota Kinabalu - Sandakan; Sandakan - Kvala Lumpūras;
 • Pasitikimai ir pervežimai pagal programą;
 • Apgyvendinimas 3-4* viešbučiuose;
 • Pusryčiai visos kelionės metu, 5 pietūs, 4 vakarienės;
 • Nurodytos ekskursijos su anglakalbiu gidu;
 • Bilietai į programoje numatytus turistinius objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 670 EUR
 • Tarptautinis skrydis Vilnius - Kvala Lumpūras - Vilnius (~670 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas (~18 EUR BTA draudimas);
 • Arbatpinigiai;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Programoje nenurodytas maitinimas.

Pastabos

 • Nuo 2017 m. liepos 1 d. viešbučiuose gali būti taikomas kurorto mokestis: 20 RM/nakčiai/už kambarį (~4 EUR) 5* viešbučiuose, 10 RM/nakčiai/už kambarį  (~2 EUR) 4* viešbučiuose, 5 RM/nakčiai/už kambarį  (~1 EUR) 3* viešbučiuose

2017-10-01 – 10-16 vietų yra

NUO 1 367,00 €

2017-10-15 – 10-29 vietų yra

NUO 1 367,00 €

2017-10-29 – 11-12 vietų yra

NUO 1 367,00 €

2017-11-12 – 11-27 vietų yra

NUO 1 367,00 €

2017-11-26 – 12-11 vietų yra

NUO 1 367,00 €

2017-12-10 – 12-25 vietų yra

NUO 1 367,00 €

2017-12-24 – 01-08 vietų yra

NUO 1 367,00 €

2018-01-07 – 01-22 vietų yra

NUO 1 367,00 €

2018-01-21 – 02-05 vietų yra

NUO 1 367,00 €

2018-02-04 – 02-19 vietų yra

NUO 1 367,00 €

2018-02-18 – 03-05 vietų yra

NUO 1 367,00 €

2018-03-04 – 03-19 vietų yra

NUO 1 367,00 €

2018-03-18 – 04-02 vietų yra

NUO 1 367,00 €

2018-04-01 – 04-16 vietų yra

NUO 1 367,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Vietiniai skrydžiai: Penangas - Kota Kinabalu; Kota Kinabalu - Sandakan; Sandakan - Kvala Lumpūras;
 • Pasitikimai ir pervežimai pagal programą;
 • Apgyvendinimas 3-4* viešbučiuose;
 • Pusryčiai visos kelionės metu, 5 pietūs, 4 vakarienės;
 • Nurodytos ekskursijos su anglakalbiu gidu;
 • Bilietai į programoje numatytus turistinius objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 670 EUR
 • Tarptautinis skrydis Vilnius - Kvala Lumpūras - Vilnius (~670 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas (~18 EUR BTA draudimas);
 • Arbatpinigiai;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Programoje nenurodytas maitinimas.

Pastabos

 • Nuo 2017 m. liepos 1 d. viešbučiuose gali būti taikomas kurorto mokestis: 20 RM/nakčiai/už kambarį (~4 EUR) 5* viešbučiuose, 10 RM/nakčiai/už kambarį  (~2 EUR) 4* viešbučiuose, 5 RM/nakčiai/už kambarį  (~1 EUR) 3* viešbučiuose

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą