Auksinis Trikampis Ir Didieji Himalajai - Dalai Lamos Buveinė

+ skrydis nuo 570 €. Su skrydžiu nuo 1 502 €

Kelionės programa

1 diena Vilnius/Ryga/Varšuva - Delis

Skrydis Vilnius/Ryga/Varšuva - Delis.

2 diena Delis

Nusileisite tarptautiniame Delio oro uoste, iš kurio būsite palydėti iki viešbučio, kur galėsite įsikurti ir pailsėti po skrydžio. Šiandien Jūsų laukia pilna įspūdžių diena Delyje – seniausiame Indijos mieste, skaičiuojančiame trečią tūkstantmetį. Šalies sostinė pakvies neregėtiems kontrastams ir nesibaigiantiems nuotykiams. Aplankysite modernią Lotoso šventyklą, kuri laikoma vienu reikšmingiausių pastatų Indijoje. Kuo ji ypatinga? Miesto garbingiausi asmenys tikina, kad ši šventykla, Bahajų maldos namai, – būdas pasiekti milijonus širdžių visame pasaulyje. Lotoso žiedus atkartojantis įspūdingas pastatas yra vienas lankomiausių architektūros stebuklų ne tik Indijoje, bet ir visame pasaulyje. Taip pat aplankysite didžiausią Indijoje Džama Masžid mečetę, išdabintą įspūdingomis margaspalvėmis freskomis.

Kita stotelė – ne ką mažiau įspūdingas Kutub Minaras ir jo kompleksas. Tai pasaulyje aukščiausias (72,5 m) plytų mūro minaretas su įvairių epochų istoriniais pastatais. Taip pat visai šalia išvysite reikšmingą nacionalinį paminklą, vadinamuosius Indijos vartus, bei ištaigingus Prezidento rūmus. Šiandien mūsų taip pats lauks ypatinga pramoga – pasivažinėjimas rikša chaotiškomis Čandni Čouk (Chandni Chowk market) turgaus gatvelėmis. Jos įtrauks į įprastą kasdienį Indijos ritmą. Pro akis nepraslys vakariečiams neįprasti vaizdai: Indijoje sparčiai nykstančios profesijos – skalbėjų – skrupulingas ir sunkus darbas. Tykštantis vanduo, besiveržiantys muilo purslai ir ilga spalvotų sudžiautų skalbinių linija sudomins ne vieną šalies svečią ir pasiliks atmintyje. 

Spalvomis, vietinių klegesiu pasitiks ir daržovių turgus, kuriame sužinosite nemažai Indijos virtuvės paslapčių. Vakare – paslaptingais ritualais viliojantis deivės Kali garbinimas. Pasirodyme išvysite, kaip dievybės garbinimo rituale jungiamos priešybės: gyvenimas ir mirtis, motiniškas rūpesnis ir destrukcija, grožis ir bjaurastis, ir kaip tai padeda įveikti neišmanymo tamsą ir atrasti dieviškąją šviesą. Šiandien apsistosime vietinei indų šeimai priklausančiuose svečių namuose, kur Jus pasitiks pats jaunasis šeimininkas. Sutikimo vakarienė ir nakvynė svečių namuose – viešbutyje.

3 diena Delis – Adžmeras – Puškaras

Prieš akis – viena žymiausių hinduistų piligrimų vietų – Puškaro miestas, skaičiuojantis daugiau nei 400 šventyklų. Šis miestas didžiuojasi ir vienintele šventykla, skirta Viešpačiui Brahmai, kitaip dar vadinamu Kūrėju. Dieną praleisite tyrinėdami šventyklas.

Įspūdingas vaizdinys – saulės ir smėlio kopų liepsnojantis šokis keliaujant kupranugariais Taro dykuma. Po įspūdingos kelionės aplankysite vietinį turgų. Nakvynė viešbutyje Puškare.

4 diena Puškaras – Džaipuras

Iš ankstaus ryto ryžtingai kopti į Ratanagirį kalvą bus tikrai verta dėl Viešpaties Brahmos žmonai skirtos šventyklos. Čia akis glostys rytinį miestą tolimoje skandinantys saulės spinduliai, palydimi skambių giesmių ir kvapnios vietinės arbatos aromato. Šis lengvas poilsis suteiks jėgų visai dienai – priešaky laukia dar daugiau nuotykių! Kita stotelė – rožiniu miestu vadinamas Džaipuras. Jis išsiskiria savo spalvomis ir ne vieną šimtmetį skaičiuojantis miesto išplanavimas. Aplankysite Miesto rūmų muziejų, seniausią akmeninę Džantar Mantar observatoriją, sustosite prie miesto simbolio - Vėjų rūmų. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Džaipuras – Agra

Iš ryto laukia Amber fortas, į kurį keliausite ant dramblių. Forto įėjimą puošia įspūdingai dekoruotas interjeras, sienų piešiniai, stiklo ir veidrodžių dirbiniai. Pakeliui į Agros miestą užsuksite į Abhaneri kaimelį, kuriame rasite unikalų, vieną didžiausių ir giliausių laiptuotų šulinių Indijoje. Jis buvo naudojamas vietinių kaip vėsi vieta kaitros metu arba baseinas prieš ritualinį apsiprausimą užeinant į šventyklą.  Tęsite kelionę į Agros miestą – mogolų imperijos, gyvavusios XVI–XVII a., sostinę. Atvyksite vakare, apsistosite viešbutyje.

6 diena Agra – Patankotas (naktiniu traukiniu), Patankotas – Makleodgandžas

Šiandien iš pat ryto, saulei kylant, vyksite į Tadž Mahalį, pastatytą imperatoriaus savo mylimos karalienės atminimui. Todėl pro akis nepraslys šio statinio subtilumas – dieną ant pastatą dengiančio marmuro galima įžvelgti rožinių ir auksinių atspalvių mirguliavimą. Šis pastatas pasižymi nenusakomu grožiu, jau daugelį šimtmečių pavergiančiu čia atvykstančių žmonių širdis. Savo grožiu sužavės ir Agros fortas, po kurio lauks kelionė traukiniu. Jos metu atrasite tikrąją, kvapą gniaužiančią Indiją. Naktis traukinyje.

7 diena Makleodgandžas

Ryte atvyksite į Chaki bank traukinių stotį, iš kurios vyksite į Makleodgandžą, kuriame įsikūrusi Dalai Lamos rezidencija ir Tibeto vyriausybės būstinė.

Pakeliui pravažiuosite Dharamšalos miestą, žinomą kaip Mažoji Lusa, kuriame kurį laiką gyveno ir rašė lietuvių rašytoja Jurga Ivanauskaitė. Aplankysite Tsuglagkhango kompleksąNamgyal Gompos vienuolyną. Užsuksite ir į Tibeto muziejaus lobynus. Vakarą praleisite vaikštinėdami po tibetietišką turgelį. Nakvynė viešbutyje.  

8 diena Makleodgandžas

Ši diena – lyg kelionė sielai: išmoksite, kaip nuraminti savo mintis, pasikrauti teigiamos energijos. Praktikuotis mokysitės Tušita meditacijos centre. Vėliau aplankysite įspūdingą Bhagsu krioklį su šventykla. Dėl gaivaus vandens, kuris saugomas rezervuaruose, vietinių ši vieta labai mėgiama. Užsuksite į Dip-Tse-Cho-Ling vienuolyną. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje. PASIRINKTINAI: vietoje minėtos programos galima rinktis vienos dienos lengvą žygį (8-10 km). Triundo kalnas yra apie 2875 m aukščio. Sunkiausi paskutiniai du kilometrai iki viršūnės, nuo kurios matosi Kangros slėnis ir snieguota Dhauladharo kalnų grandinė. Kelias eina per rododendrų ir kedrų miškus.

9 diena Makleondgandžas – Palampuras

Ryte apsilankysite Norbulingka institute, domėsitės tibetietiško meno paslaptimis. Institutas, pastatytas laikantis Tibeto tradicijų, lankytojus žavi įspūdingais sodais su vingiuotais takeliais, besipuikuojantis trykštančiais fontanais, kriokliais, tyvuliuojančiais tvenkiniais. Puiki vieta atsipalaiduoti ir pasimėgauti čia sukurta ypatinga atmosfera. Akis paganyti galėsite po įvairius rankų darbo dirbinius, tapybos darbus, siuvinius. Vėliau per serino arbatos sodus vyksite į Palampurą. Pakeliui stabtelėsite pasigėrėti didžiausiu ir seniausiu Indijoje Kangra fortu, pastatytu Himalajuose. Turėsite progą apsilankyti arbatos gaminimo ceremonijoje ir arbatos fabrike. O pasivaikščioję ir pasigrožėję vietos vaizdais būsite pakviesti pasigardžiuoti kvapnia ir šviežia arbata. Nakvynė viešbutyje.

10 diena Palampuras – Bir – Nagaras

Į Nagarą – per didingą pušyną, į Himačal Pradešą, nusidriekusį Didžiuosiuose Himalajuose. Pakeliui  užsuksite į Šerabling vienuolyną Bir kaimelyje. Netoliese pasieksite ir seniausią, net Sanskrito raštuose minimą Kullu slėnį, kitaip dar vadinamą Dievų slėniu. Nakvynė Nagare, kurį supa debesis siekiantys kalnai ir sraunios upės.

11 diena Nagaras – Salong Manali

Ekskursija po Nikolo Rericho galeriją. Čia rasite žymaus rusų menininko, dvasinio mokytojo ir mistiko palikti tapybos, literatūros, archeologinių tyrinėjimų darbus. Nikolas Rerichas su savo žmona skleidė agni jogos idėjas ir filosofiją. Per savo gyvenimą jis nutapė apie 7 000 piešinių, parašė 30 literatūrinių darbų, inicijavo meninių, istorinių, kultūrinių vertybių apsaugą, buvo kelis kartus nominuotas Nobelio premijai. Įdomu tai, kad su Lietuva jis irgi turi sąsajų. Menininkas jautė susidomėjimą ir Lietuva. 1903 m. savotiškos povestuvinės kelionės metu Rerichas kartu su žmona Jelena lankėsi Lietuvoje, plaukė Nemunu. Po vizito galerijoje keliausite į Naggaro pilį, kurioje grožėsitės niekur nematytomis akmenų ir medienos interjero detalėmis. Tai puikiai atspindi vietos architektūros braižą. Pilyje įkurtame restorane atsiveria nuostabi kalnų kaimelių panorama. Dienos įspūdžius vainikuos apsilankymas pakeliui esančioje Džagatipat šventykloje, kuri lankytojus suintriguoja išlikusiais įspūdingais medžio raižiniais. Naktis viešbutyje.

12 diena Solangas – Manali – Delis

Rytą išsiruošite į žygį per bundančius kaimelius ir visą gamtą, pajusite piemenų verdančios arbatos aromatą. Jūsų lauks terminiai Vašišt vandenys. Pasimėgausite vandens sveikatinimo procedūromis, turinčiomis gydomųjų galių ir itin teigiamai veikiančiomis sveikatą. Po procedūrų būsite pakviesti pavaikštinėti po Senojo Manali gatveles ir pajusti čia tvyrančią ramybę, atsigaivinti tradiciniu Himačalo gėrimu. Imbierine mėtų skonio arbata vaišinsitės jaukioje kepyklėlėje. Pailsėję ir pasimėgauję aromatinga arbata paganysite akis po miestelį. Popiet iš Manali miestelio autobusu pernakt keliausite atgal į šalies sostinę – Delį.

13 diena Delis

Atvykus į Delį iš karto vyksite poilsiui į viešbutį. Šįkart Indijos sostinę išvysite kitokią nei pirmąją kelionės dieną. Pasiruoškite nematytai Indijos pusei: Hauz Khas rajone jus nustebins moderni architektūra, ištaigingos galerijos, prabangios parduotuvės ir restoranai. Čia pat turėsite laisvo laiko papietauti ar atsipūsti greta esančiame parke. O atgavę jėgas galėsite pasidairyti lauktuvių artimiesiems. Dilli Haat turgelyje neabejotinai rasite tai, kuo nustebinti artimuosius, laukiančius jūsų grįžtant iš įspūdingos kelionės. Paskutinė nakvynė viešbutyje.

14 diena Skrydis į Vilnių/Rygą/Varšuvą

Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.  

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Pasitikimas oro uoste ir visi vietiniai pervežimai;
 • Pažintinės ekskursijos su vietiniais anglakalbiais gidais;
 • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose / svečių namuose dviviečiuose kambariuose su pusryčiais, 1 nakvynė traukinyje;
 • Sutikimo vakarienė Delyje;
 • Jojimas drambliais Džaipure;
 • Važiavimas rikša Čandni Čouk turguje;
 • Jojimas kupranugariais Puškare;
 • Naktinio traukinio bilietai maršrutu Agra – Patankotas;
 • Traukinio bilietai maršrutu Delis – Adžmeras;
 • Autobuso bilietai Manalis  Delis.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 570 EUR
 • Lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga/Varšuva–Delis–Vilnius/Ryga/Varšuva su 1 persėdimu (padedame įsigyti bilietus), kaina nuo 570 EUR;
 • Bilietai į lankytinus objektus pagal programą (apie 45 EUR);
 • Indijos viza (75 EUR);
 • Arbatpinigiai gidui, vairuotojui, nešikams;
 • Draudimas (apie 26 EUR);
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Lankomų objektų eiliškumas gali keistis, kelionių organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti kelionės programą;
 • Keičiantis valiutos kursų ir paslaugų Indijoje kainoms, kėlionės kaina gali kisti.

2017-08-21 – 09-03 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-08-22 – 09-04 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-08-23 – 09-05 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-08-24 – 09-06 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-08-25 – 09-07 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-08-26 – 09-08 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-08-27 – 09-09 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-08-28 – 09-10 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-08-29 – 09-11 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-08-30 – 09-12 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-08-31 – 09-13 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-01 – 09-14 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-02 – 09-15 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-03 – 09-16 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-04 – 09-17 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-05 – 09-18 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-06 – 09-19 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-07 – 09-20 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-08 – 09-21 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-09 – 09-22 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-10 – 09-23 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-11 – 09-24 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-12 – 09-25 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-13 – 09-26 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-14 – 09-27 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-15 – 09-28 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-16 – 09-29 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-17 – 09-30 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-18 – 10-01 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-19 – 10-02 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-20 – 10-03 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-21 – 10-04 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-22 – 10-05 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-23 – 10-06 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-24 – 10-07 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-25 – 10-08 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-26 – 10-09 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-27 – 10-10 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-28 – 10-11 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-29 – 10-12 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-09-30 – 10-13 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-01 – 10-14 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-02 – 10-15 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-03 – 10-16 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-04 – 10-17 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-05 – 10-18 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-06 – 10-19 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-07 – 10-20 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-08 – 10-21 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-09 – 10-22 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-10 – 10-23 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-11 – 10-24 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-12 – 10-25 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-13 – 10-26 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-14 – 10-27 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-15 – 10-28 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-16 – 10-29 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-17 – 10-29 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-18 – 10-30 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-19 – 10-31 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-20 – 11-01 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-21 – 11-02 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-22 – 11-03 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-23 – 11-04 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-24 – 11-05 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-25 – 11-06 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-26 – 11-07 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-27 – 11-08 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-28 – 11-09 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-29 – 11-10 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-30 – 11-12 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-10-31 – 11-13 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-01 – 11-14 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-02 – 11-15 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-03 – 11-16 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-04 – 11-17 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-05 – 11-18 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-06 – 11-19 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-07 – 11-20 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-08 – 11-21 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-09 – 11-22 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-10 – 11-23 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-11 – 11-24 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-12 – 11-25 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-13 – 11-26 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-14 – 11-27 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-15 – 11-28 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-16 – 11-29 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-17 – 11-30 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-18 – 12-01 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-19 – 12-02 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-20 – 12-03 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-21 – 12-04 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-22 – 12-05 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-23 – 12-06 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-24 – 12-07 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-25 – 12-08 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-26 – 12-09 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-27 – 12-10 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-28 – 12-11 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-29 – 12-12 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-11-30 – 12-13 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-01 – 12-14 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-02 – 12-15 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-03 – 12-16 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-04 – 12-17 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-05 – 12-18 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-06 – 12-19 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-07 – 12-20 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-08 – 12-21 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-09 – 12-22 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-10 – 12-23 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-11 – 12-24 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-12 – 12-25 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-13 – 12-26 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-14 – 12-27 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-15 – 12-28 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-16 – 12-29 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-17 – 12-30 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-18 – 12-31 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-19 – 01-01 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-20 – 01-02 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-21 – 01-03 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-22 – 01-04 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-23 – 01-05 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-24 – 01-06 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-25 – 01-07 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-26 – 01-08 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-27 – 01-09 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-28 – 01-10 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-29 – 01-11 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-30 – 01-12 vietų yra

NUO 932,00 €

2017-12-31 – 01-13 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-01 – 01-14 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-02 – 01-15 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-03 – 01-16 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-04 – 01-17 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-05 – 01-18 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-06 – 01-19 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-07 – 01-20 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-08 – 01-21 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-09 – 01-22 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-10 – 01-23 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-11 – 01-24 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-12 – 01-25 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-13 – 01-26 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-14 – 01-27 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-15 – 01-28 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-16 – 01-29 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-17 – 01-30 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-18 – 01-31 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-19 – 02-01 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-20 – 02-02 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-21 – 02-03 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-22 – 02-04 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-23 – 02-05 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-24 – 02-06 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-25 – 02-07 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-26 – 02-08 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-27 – 02-09 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-28 – 02-10 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-29 – 02-11 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-30 – 02-12 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-01-31 – 02-13 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-02-01 – 02-14 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-02-02 – 02-15 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-02-03 – 02-16 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-02-04 – 02-17 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-02-05 – 02-18 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-02-06 – 02-19 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-02-07 – 02-20 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-02-08 – 02-21 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-02-09 – 02-22 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-02-10 – 02-23 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-02-11 – 02-24 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-02-12 – 02-25 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-02-13 – 02-26 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-02-14 – 02-27 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-02-15 – 02-28 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-02-16 – 03-01 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-02-17 – 03-02 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-02-18 – 03-03 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-02-19 – 03-04 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-02-20 – 03-05 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-02-21 – 03-06 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-02-22 – 03-07 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-02-23 – 03-08 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-02-24 – 03-09 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-02-25 – 03-10 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-02-26 – 03-11 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-02-27 – 03-12 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-02-28 – 03-13 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-01 – 03-14 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-02 – 03-15 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-03 – 03-16 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-04 – 03-17 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-05 – 03-18 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-06 – 03-19 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-07 – 03-20 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-08 – 03-21 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-09 – 03-22 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-10 – 03-23 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-11 – 03-24 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-12 – 03-25 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-13 – 03-26 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-14 – 03-27 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-15 – 03-28 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-16 – 03-29 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-17 – 03-30 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-18 – 03-31 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-19 – 04-01 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-20 – 04-02 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-21 – 04-03 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-22 – 04-04 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-23 – 04-05 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-24 – 04-06 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-25 – 04-07 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-26 – 04-08 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-27 – 04-09 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-28 – 04-10 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-29 – 04-11 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-30 – 04-12 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-03-31 – 04-13 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-04-01 – 04-14 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-04-02 – 04-15 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-04-03 – 04-16 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-04-04 – 04-17 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-04-05 – 04-18 vietų yra

NUO 932,00 €

2018-04-06 – 04-19 vietų yra

NUO 932,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Pasitikimas oro uoste ir visi vietiniai pervežimai;
 • Pažintinės ekskursijos su vietiniais anglakalbiais gidais;
 • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose / svečių namuose dviviečiuose kambariuose su pusryčiais, 1 nakvynė traukinyje;
 • Sutikimo vakarienė Delyje;
 • Jojimas drambliais Džaipure;
 • Važiavimas rikša Čandni Čouk turguje;
 • Jojimas kupranugariais Puškare;
 • Naktinio traukinio bilietai maršrutu Agra – Patankotas;
 • Traukinio bilietai maršrutu Delis – Adžmeras;
 • Autobuso bilietai Manalis  Delis.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 570 EUR
 • Lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga/Varšuva–Delis–Vilnius/Ryga/Varšuva su 1 persėdimu (padedame įsigyti bilietus), kaina nuo 570 EUR;
 • Bilietai į lankytinus objektus pagal programą (apie 45 EUR);
 • Indijos viza (75 EUR);
 • Arbatpinigiai gidui, vairuotojui, nešikams;
 • Draudimas (apie 26 EUR);
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Lankomų objektų eiliškumas gali keistis, kelionių organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti kelionės programą;
 • Keičiantis valiutos kursų ir paslaugų Indijoje kainoms, kėlionės kaina gali kisti.

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą