Slidinėjimas Čekijoje 5 d. (Špindleruv Mlyn)

Apgyvendinimas 3* viešbutyje su pusryčiais šalia slidinėjimo trasų!
Dvi nemokamos slidinėjimo pamokos pradedantiesiems!
Papildoma nuolaida perkant internetu ‑2%

Slidinėjimas Čekijoje 5 d. (Špindleruv Mlyn)

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Atvykstame į Špindleruv Mlyn slidinėjimo kurortą. Įsikuriame viešbutyje. Nakvynė.

2 diena Pusryčiai. Inventoriaus nuoma, slidinėjimo abonementų įsigijimas. Nemokama slidinėjimo pamoka pradedantiesiems. Slidinėjimas Špindleruv Mlyn kurorte, kurį sudaro dvi pagrindinės zonos – Medvedin ir Svaty Petr. Medvedin zonoje yra apie 12 km trasų: 4 km mėlynų, 7 km raudonų, 1 km juodų; įrengti 9 keltuvai. Svaty Petr zonoje yra apie 13 km trasų: 3 km mėlynų, 7 km raudonų, 3 km juodų; įrengti 8 keltuvai, 3 „snowpark“ zonos. Po slidinėjimo siūlome apsilankyti Špindleruv Mlyn vandens pramogų parke (~600 m nuo viešbučio) arba pirtyse ir baseine šalia viešbučio. Nakvynė.

3 diena Pusryčiai. Nemokama slidinėjimo pamoka pradedantiesiems. Slidinėjimas Špindleruv Mlyn kurorte. Vakare (nuo 18 iki 21 val.) siūlome išbandyti naktinį slidinėjimą apšviestoje Hromovka trasoje. Nakvynė.

4 diena Pusryčiai. Slidinėjimas Špindleruv Mlyn kurorte. Krikštynų apeigos naujokams, inventoriaus grąžinimas. Po slidinėjimo siūlome apsilankyti Špindleruv Mlyn vandens pramogų parke (~600 m nuo viešbučio) arba pirtyse ir baseine šalia viešbučio. Nakvynė.

5 diena Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 4 nakvynės viešbutyje Čekijoje su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; dvi nemokamos slidinėjimo pamokos pradedantiesiems; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

4 vakarienės viešbutyje – 32 EUR; medicininės pagalbos užsienyje ir civilinės atsakomybės draudimas; slidinėjimo abonementas; slidinėjimo inventoriaus nuoma ~ 12 EUR dienai


Pastabos

Išvykimas ir grįžimas galimi iš Kauno, Vilniaus, Alytaus arba Marijampolės, Klaipėdos*, Kryžkalnio*, Panevėžio*, Šiaulių* (*yra papildomų sąlygų). Kelionės vadovas turi teisę keisti slidinėjimo programą atsižvelgiant į oro sąlygas.


Kelionės priemokos

4 vakarienės32,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (65-75 m.)33,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (18-64 m.)11,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (1-7 m.)10,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (8-17 m.)9,00 €
Medicininių išlaidų ir civilinės atsakomybės draudimas senjorui (65-75 m.)36,00 €
Medicininių išlaidų ir civilinės atsakomybės draudimas suaugusiam (18-64 m.)13,00 €
Medicininių išlaidų ir civilinės atsakomybės draudimas vaikui (1-7 m.)12,00 €
Medicininių išlaidų ir civilinės atsakomybės draudimas vaikui (8-17 m.)12,00 €

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-80%
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui-65%
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui-50%
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui-35%
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui-25%
Keliaujantiems penktą ir daugiau kartų-12%
Keliaujantiems ketvirtą kartą-10%
Keliaujantiems trečią kartą-7%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Nuolaidos nesumuojamos, keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms.

Špindleruv Mlyn

Špindleruv Mlyn kurortas įsikūręs vaizdingame Krkonošės kalnų slėnyje, netoli Čekijos sienos su Lenkija, apie 150 km nutolęs nuo Prahos. Kurortas garsėja ne tik slidinėjimo trasų skaičiumi ir ilgiu, puikia jų priežiūra , dideliu keltuvų skaičiumi, bet ir įvairiomis žiemos pramogomis. Špindleruv Mlyn nenusileidžia populiariausiems Europos kalnų kurortams.  
Kalnų slidinėjimo trasos: Špindleruv Mlyn slidinėjimo regione yra du pagrindiniai centrai: Medvedino (1235 m) ir Svaty Petr. Keltuvais iš čia galima pakilti iki Plan kalno, esančio 1196 m aukštyje. Iš Medvedino trasų galima patekti į Horny Misečky trasas, kurios puikiai tinka šeimoms su vaikais. Bendras trasų ilgis apie 25 km. Slidinėjimo aukščių skirtumas 710 – 1310 m. Čia rasite tris sudėtingas (juodas) trasas, vingiuojančias nuo Šv. Petro (ilgis 1,5 km) ir Medvedino (ilgis – 2,1 km) viršukalnių, aštuonias vidutinio sudėtingumo, kurių kiekvienos ilgis nuo 2 iki 4 km ir šešias lengvas trasas, skirtas pradedantiesiems. Trasas aptarnauja 16 keltuvų, kurių kėlimo pajėgumas – iki 19500 slidininkų per valandą. Eilių prie keltuvų šiame slidinėjimo regione beveik nebūna. Špindleruv Mlyne veikia dirbtinio sniego sistema, kuri 85 % trasų „papildo“ dirbtiniu sniegu, todėl, netgi esant blogesnėms oro salygoms, įmanoma slidinėti juodomis ir raudonomis trasomis. Dalis trasų sutemus apšviečiamos, todėl slidinėti galima kone 20 valandų per parą. 
Kitos aktyvaus sporto galimybės ir pramogos: Špindleruv Mlyn kurorte įrengta nemažai ilgų ir įspūdingų trasų, kuriomis galima šliuožti lygumų slidėmis. Jų ilgis apie 80 km. Keliaujant nuo vienos keteros prie kitos galima grožėtis įspūdinga apylinkių gamta. Kad neišklystumėt iš kelio, trasos pažymėtos specialiais kuoliukais. Daug džiaugsmo ir smagumo suteikia speciali trasa, kuria galima leistis pripučiamomis padangomis. Viena labiausiai turistų mėgiamų žiemos pramogų Krkonošėje - pasivažinėjimas arkliais kinkytomis rogutėmis po apylinkes. Kiekvieną savaitę kurorte vyksta įvairių žiemos sporto šakų varžybos, kuriose galima laimėti prizų. Apie tokius renginius informacija skelbiama visuose viešbučiuose ir pensionuose.  Vakarais pasilinksminti ir smagiai praleisti laiką kviečia diskotekos, jaukūs kurorto restoranai, užeigos, barai, iš kurių sklinda  čekų liaudies muzikos melodijos. Juk iš tiesų malonu aptarti dienos įspūdžius draugiškoje kompanijoje prie puikaus čekiško alaus bokalo. Po aktyvios dienos atsipalaiduoti ir atgauti jėgas galėsite baseine, užsukti į fitneso centrą ar kėglinę.

TRASŲ ŽEMĖLAPIS RODYTI ŽEMĖLAPYJE

 

SKIAREAL slidinėjimo abonementas

 

2015 12 25 – 2016 03 13

nuo 2016 03 14

Trukmė

Suaugęs

Vaikas*

Senjoras*
Jaunuolis*

Suaugęs

Vaikas*

Senjoras*
Jaunuolis*

3 d.

2360 CZK

1650 CZK

1890 CZK

2020 CZK

1410 CZK

1620 CZK

*Vaikai - nuo 7 iki 11 m.; Jaunuoliai – nuo 12 iki 17 m.; Senjorai – virš 60 m. amžiaus.  Vaikai iki 6 metų, lydimi suaugusių, slidinėja nemokamai.

Slidinėjimo abonentas išduodamas sumokėjus 50 CZK užstatą

Atmintinė

ATMINTINĖ TURISTUI, VYKSTANČIAM Į SLIDINĖJIMO KELIONĘ AUTOBUSU

IŠVYKIMAS: Iš Kauno, Vilniaus, Alytaus arba Marijampolės, Klaipėdos*, Šiaulių*, Panevėžio*, Kryžkalnio*. Į kelionę iš Vilniaus ir Kauno išvykstama anksti ryte, tarp 1:00 ir 5:00 val., iš Klaipėdos*, Šiaulių*, Panevėžio*, Kryžkalnio* 2-3 val. anksčiau. Informaciją apie tikslų išvykimo į kelionę laiką ir vietą, kelionių organizatoriaus atstovo kontaktinę informaciją (telefono numerį ir elektroninio pašto adresą), kurie turistui padėtų susisiekti su kelionių organizatoriumi nenumatytais atvejais, 2–3 dienos prieš kelionę galite rasti mūsų interneto svetainėje (žr. „Išvykimo laikai“) arba sužinoti agentūroje, kurioje užsisakėte kelionę. Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Jeigu turistas neatvyksta nustatytu laiku, už pasekmes atsako jis pats.

* Yra papildomų sąlygų – pervežimų paslaugos teikiamos už papildomą mokestį. Išsamią informaciją apie pervežimų sąlygas ir kainas rasite interneto svetainėje www.guliveriokeliones.lt

AUTOBUSAS: Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra WC, karšto vandens aparatas, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Keliaujant autobusu kas 2,5 – 3,5 val. numatyti ~ 20 min trukmės sustojimai. Pietų metu stojama 45 min. – 1 val. poilsiui. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi! Karštas vanduo autobuse tiekiamas tik autobusui sustojus!

BAGAŽAS: Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 25 kg. Turistas turi galimybę vežtis tik vieną sporto inventoriaus komplektą: slides, lazdas, batus ir šalmą arba snieglentę, batus ir šalmą. Sporto inventorius turi būti supakuotas specialiame dėkle. Jei kelionės metu yra tarpinė nakvynė, rekomenduojame būtiniausius daiktus ir higienos reikmenis, reikalingus tarpinei nakvynei, susipakuoti atskirame krepšyje ir pasiimti su savimi į autobuso saloną.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

KELIONĖS DOKUMENTAI:

* Vykstant į Europos Sąjungai ir Šengeno erdvei priklausančias valstybes, reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys visos kelionės metu. Rekomenduojama į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarka Šengeno erdvei nepriklausančių valstybių piliečiams (ne Lietuvos piliečiams) yra kitokia. Daugiau informacijos rasite:http://keliauk.urm.lt/index.php/titulinis/isvykstantiems

* Nepilnamečiams iki 18 metų, keliaujantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško tėvų sutikimo nereikia, jeigu vaikas vyksta į Šengeno erdvei priklausančią valstybę.

* Vykstantiems į slidinėjimo kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų bei civilinės atsakomybės draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. Mūsų partneris – „Gjensidige Baltic“ (www.gjensidige.lt).

* Vykstant į Europos Sąjungos šalis bei į Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną, galioja Europos sveikatos draudimo kortelė, tačiau ji nepadengia pargabenimo į Lietuvą išlaidų.

* Rekomenduojama apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių gali neįvykti kelionė: paties asmens ar artimų šeimos narių liga ar mirtis, prieš pat kelionę prarastas turtas.

* Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis bei įteiktų atmintinę apdraustajam ir nurodytų kontaktinį telefono numerį, kuriuo reikėtų kreiptis nelaimės atveju norint užregistruoti draudiminį įvykį.

* Slidinėjant asmens dokumentą ir medicininių išlaidų bei civilinės atsakomybės draudimo polisą rekomenduojame turėti su savimi.

REKOMENDUOJAME Į KELIONĘ PASIIMTI:

* sporto inventorių: slides, lazdas, batus, šalmą arba snieglentę, batus, šalmą. Jei vyksta vaikai, apsauginis šalmas privalomas. Neturintiems sporto inventoriaus, rekomenduojame nuomotis nuvykus į slidinėjimo kurortą;
* slidininko/snieglentininko kostiumą (kurortuose kostiumai nenuomojami), kepurę, 2 poras pirštinių, kojines, akinius nuo saulės, apsauginį kremą veidui (nuo šalčio ir nuo saulės), balzamą lūpoms;
* batų džiovintuvą;
* nuotrauką (kai kuriuose kurortuose slidinėjimo abonementui reikalinga nuotrauka);
* pagalvėlę bei pledą poilsiui autobuse, patogią avalynę, higienos priemones (rankšluostis, dantų pasta ir šepetėlis,  muilas, šampūnas, drėgnos servetėlės, plaukų džiovintuvas, kt.);
* medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo;
* maudymosi kostiumėlį, rankšluostį (patartina turėti ir specialias šlepetes baseinui);
* plaukų džiovintuvą (jei kelionės metu jis jums būtinas);
* puodelį ir šaukštelį, cukraus, arbatos, kavos, popierinių servetėlių (autobuse yra karšto vandens aparatas);
* maisto kelionei (fasuotų sriubos ruošinių, džiovintų vaisių, rūkytų, vytintų ir vakuuminiu būdu įpakuotų mėsos bei sūrio gaminių, konservų, duonos);
* mineralinio vandens ir vaisvandenių kelionės pradžiai.

APGYVENDINIMAS:

Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų klasifikavimo sistemos, todėl, priklausomai nuo šalies, yra taikomi skirtingi vienodų kategorijų viešbučių standartai.

 „Turistinė klasė“ – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai arba pensionai, kurių patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti kambaryje arba bendri dviem kambariams. Kai kuriuose kambariuose gali būti balkonas, televizorius, telefonas.

Turistinės klasės viešbučiuose pusryčiai gali būti kontinentiniai arba švediškas stalas. Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio, gali būti pateikiamas pusryčių paketas.

Slidinėjimo kurortuose turistai apgyvendinami kelionės programoje nurodytuose viešbučiuose arba apartamentuose. Viešbučių ir apartamentų aprašymai pateikiami prie kelionės programos.

Vykstant slidinėti, tarpinėse nakvynės vietose turistai apgyvendinami turistinės klasės viešbučiuose Čekijoje arba Lenkijoje. Dviviečiai, triviečiai  kambariai su DU/WC kambaryje arba su DU/WC dviem kambariams. Pusryčiai – kontinentiniai.

Pastaba: standartiniame dviviečiame kambaryje, priklausomai nuo viešbučio išplanavimo, gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam ar ketvirtam asmeniui, dviviečiame kambaryje pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

PINIGAI:
* Rekomenduojame turėti kiekvienos šalies smulkių pinigų (maistui, gėrimams, tualetui, kt.).
Lenkijos zlotai: apie 10 - 30 PLN būtiniausioms asmeninėms reikmėms. Lenkijos zlotų patariame nusipirkti Lietuvoje.

* Daugelyje lankomų šalių galima išsigryninti pinigus bankomatuose ir atsiskaityti tarptautinėmis banko kortelėmis (Visa, Master Card, Euro Card, American Express).

* Mokamiems objektams ir slidinėjimo abonementui rekomenduojame turėti grynųjų pinigų.

* Asmeninėms išlaidoms pinigų pasiimkite pagal savo poreikius.

* Keltuvų ir slidinėjimo inventoriaus kainas bei papildomą informaciją galite rasti mūsų interneto svetainėje (www.guliveriokeliones.lt) arba slidinėjimo kurortų interneto svetainėse.

TARPTAUTINĖS ELGESIO TAISYKLĖS SLIDININKAMS IR SNIEGLENTININKAMS   

1. Pagarba kitiems. Slidininkas ar snieglentininkas privalo elgtis taip, kad nesukeltų pavojaus ar nepakenktų kitiems.

2. Slidinėjimo greičio kontroliavimas. Slidininkas ar snieglentininkas privalo kontroliuoti savo judesius. Šliuoždamas jis privalo pritaikyti greitį įvertinant savo asmeninius gebėjimus, sniego ir oro sąlygas, taip pat ir eismo tankumą.

3. Kelio pasirinkimas. Slidininkas ar snieglentininkas privalo pasirinkti tokią kryptį, kad nesukeltų pavojaus slidininkui ar snieglentininkui priešakyje.

4. Aplenkimas. Slidininkas ar snieglentininkas turi aplenkti kitą slidininką ar snieglentininką aukščiau ar žemiau ir iš kairės ar dešinės, numatydamas, kad jis paliks pakankamai erdvės aplenktam slidininkui ar snieglentininkui, nesudarydamas jokių tyčinių ar nesąmoningų manevrų.

5. Pradėjimas šliuožti, lipimas į viršų. Slidininkas ar snieglentininkas šliuožti pradeda pažymėta trasa. Po sustojimo ar lipimo į viršų nuokalne ir pradėdamas šliuožti vėl, privalo apsidairyti į viršų ir į apačią, kad gali šliuožti nesukeldamas pavojaus sau ir kitiems.

6. Sustojimas greitoje trasos dalyje. Slidininkas ar snieglentininkas privalo išvengti sustojimo greitoje nusileidimo trasos dalyje, siauroje vietoje ar kur ribotas matomumas, nebent tai būtina. Nukritus tokioje vietoje, slidininkas ar snieglentininkas privalo kuo skubiau pasišalinti už trasos ribų.

7. Kopimas ir nusileidimas pėsčiomis. Kopti ar nusileisti pėsčiomis galima tik už trasos ribų taip, kad nebūtų trukdoma trasoje esantiems slidininkams ar snieglentininkams.

8. Informaciniai ženklai. Slidininkas ar snieglentininkas privalo atsižvelgti į visas iškabas ir ženklinimus esančius prie nusileidimo trasų.

9. Pagalba. Nelaimingo atsitikimo atveju, kiekvienas slidininkas ar snieglentininas privalo padėti nukentėjusiajam ir įspėti kalnuose esančias gelbėjimo tarnybas. Jei įmanoma, būtina nukentėjusįjį patraukti už trasos ribų. Jei nukentėjusiojo negalima judinti, būtina skiriamaisiais ženklais pažymėti nelaimingo įvykio vietą.

10. Tapatybės nustatymas. Tiriant nelaimingo atsitikimo aplinkybes kiekvienas įvykio dalyvis ir liudininkas privalo pateikti savo kontaktinę informaciją: vardą, pavardę, adresą bei telefono numerį.

KITA INFORMACIJA:
* Rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju dėl profilaktikos priemonių, kelionės metu padėsiančių išvengti virškinamojo trakto negalavimų, susijusių su pasikeitusiu maistu ar mitybos įpročiais.

* Vykstant į Europos šalis skiepai  nėra privalomi. Skiepais pasirūpinti ir už juos susimokėti turi pats turistas. Išsamesnės informacijos teiraukitės paskambinę į Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir AIDS centrą, tel. (8 5) 2159273 arba interneto svetainėje www.ulac.lt.

* Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Rekomenduojame nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje.
Patartina nesivežti trapių ir dūžtančių daiktų.

Linkime gerai pasiruošti slidinėjimo kelionei!

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai