Savaitgalis Paryžiuje - lėktuvu

Atsisiųsti

1 diena Skrydis Vilnius-Paryžius. Atskridus visuomeniniu transportu* vykstame iki viešbučio.  Toliau pažintis su Paryžiumi: Liuksemburgo sodas ir rūmai su aštuoniakampiu tvenkiniu, gausybe žavių terasų ir elegantiškų skulptūrų; Panteonas, buvusi šv.Genovaitės bažnyčia ir  žymių Prancūzijos žmonių kapavietė; įžymusis  Sorbonos universitetas. Laisvas laikas Lotynų kvartale. Po pietų  pažintis su Dievo Motinos katedra ( Notre Dame) Sitė saloje , Karališkaja  koplyčia, Teisingumo rūmais. Pasivaikščiojimas po dešinįjį Senos krantą : Rotušė- puošnūs miesto tarybos rūmai; įdomios  architektūros  Ž.Pompidu šiuolaikinio meno centras; Halių forumas ;Rivoli gatvė su parduotuvių eilėmis; Eliziejaus laukai; karališkieji Luvro rūmai , kur šiuo metu įsikūręs vienas iš didžiausių pasaulyje meno muziejų; Tiuliuri sodai; Santarvės aikštė. Vakare  siūlome  plaukimą laivu* Senos upe. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Alsilankymas  Monmartre, kur stovi balta  Sacre–Coeur (Šventos Kristaus Širdies) bazilika. Nuo jos laiptų ir terasos atsiveria kvapą gniaužiantis Paryžiaus vaizdas. Toliau lankomės  Tertre aikštėje, kur nuo XIX a. iki šių dienų dailininkai eksponuoja savo paveikslus; apžiūrime Galete malūną, Abeses aikštę su Šv.Jono Evangelisto monumentaliąja bažnyčia ir „Aš Myliu“ sieną, Mulen Ruž kabaretą. Metro* vykstame  į modernųjį  Le Defance  dangoraižių rajoną. Laisvas laikas. Pasikėlimas į Eifelio bokštą*. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Traukiniu vykstame į Disneilendą*, kur laukia linksmybės ir smagūs Volto Disnėjaus herojai. Įvairūs atrakcionai pasitinka ne tik pačius mažiausius, bet ir suaugusius. Čia galėsite išbandyti „Indiana Džons“ kalnelius, „Skrydį į mėnulį“ , apsilankyti „Piratų saloje“ ir „Vaiduoklių name“. Norintieji galės pasilikti Paryžiuje ir dieną skirti tolesnei pažinčiai su miestu,  pasirinktinai aplankyti žymiuosius muziejus: Luvrą*, d‘Orsey*, Rodeno*, S. Dali* ir kt. Vakare grįžtame į Paryžių. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Visuomeniniu transportu*  vykstame į oro uostą . Skrydis Paryžius - Vilnius.

Data Vietos Kaina asmeniui
2015-09-19 - 2015-09-22 liko 7 viet. 465,47 €  1 607,19 Lt

- Garantuotas išvykimas daugiau informacijos

visos kelionės datos

Į kelionės kainą įskaičiuota

Skrydis Vilnius-Paryžius-Vilnius; mažas rankinis bagažas - 1 vnt, vienam keleiviui; 3 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais; kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus ir visuomeninis transportas ~ 100 EUR; registruotas orlaivio bagažas; pietūs, vakarienės; miestų turistiniai mokesčiai ir kai kurių lankomų vietovių bei objektų gidų paslaugos; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kainos gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; minimalus keliautojų skaičius – 12 žm.

Panašios kelionės