Kelionės autobusu

Naujienos
Kelionių paieška
Informacija
Kelionės Baltijos šalyseCentrinė ir Pietų Kroatija (10 d.)

Kelionės į Kroatiją

Kelionės maršrutas:

Gracas - kurortas Centrinėje Kroatijoje - Splitas - Trogiras - Krkos upės kriokliai - Paklenicos nacionalinis parkas - Zadaras - Dubrovnikas* - Kornati nacionalinis parkas* - Plitvicos ežerų parkas

Visos nakvynės viešbučiuose !

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje. 

2 diena Pusryčiai. Kelionė per Austriją. Pakeliui sustojimas Štirijos provincijos sostinėje Grace. Ekskursija po senamiestį, aplankant Varpinę, Bokšto aikštę, barokinį mauzoliejų, gotikinę katedrą ir miesto aikštę, apsuptą siaurų viduramžių namų. Kelionė per Slovėniją, Kroatiją. Vakare atvykstame į Kroatiją. Nakvynė.

3 – 8 dienos Poilsis ir įvairios pramogos netoli Zadaro esančiame kurortiniame miestelyje prie Adrijos jūros. Nepaprasto švarumo vanduo, nuostabūs paplūdimiai, įvairiausios vandens pramogos, jaukios kavinės, barai.

Pageidaujantiems ne tik pailsėti, organizuojame šias nemokamas išvykas ir ekskursijas:

1. Išvyką į Splitą. Ekskursijos po miestą metu, Jus sužavės puikiai išlikęs 1700 m. senumo Romos imperatoriaus Diokletiano rūmų kompleksas*, Jupiterio šventyklos griuvėsiai, katedra*, senamiestis ir kiti architektūros paminklai. Laisvu laiku - nepamirštamas atokvėpis vienoje iš šalia garsiųjų rūmų prigludusių kavinių. Trogiras – tai viduramžių „miestas - muziejus“ vadinamas „Venecijos miniatiūra“ įsikūręs salelėje, kuri su sausuma sujungta tiltuku. Į UNESCO įtrauktas miestas turtingas savo istoriniais bei kultūriniais paminklais: XIV – XV a. Rotuše, Dalmatijos meno viršūne – Šv. Lauryno katedra, 1000 metų senumo Šv. Nikolo vyrų vienuolynu, gotikiniais Čipiko rūmais, renesansiniais Žemyno vartais. Grįždami į kurortą, sustosime prie Krkos upės krioklių*. Tai vienas iš Kroatijosnacionalinių parkų, pasižymintis unikaliu kraštovaizdžiu ir įspūdingais upės kriokliais. Esant galimybei, maudynės kriokliuose.

2. Dienos išvyką į Paklenica nacionalinį parką* - pietinę Kroatijos Velebito kalnų dalį, pavadintą pasaulio biosferos rezervuaru – garsėjantį augmenijos ir gyvūnijos įvairove. Kalnų takeliais, grožėdamiesi nepakartojamais vaizdais, einame iki Ramici vietovės, kur anksčiau gyveno žmonės. Grupei pageidaujant, kalnų apsuptyje Jums bus pateikti pietūs* (kepta mėsa su bulvėmis ir daržovėmis, kroatiškas vynas ir naminukė). Papietavę, aplankysime kalnuose gyvenančių senukų šeimą.

3.  Apžvalginę ekskursiją po Zadarą, kuris garsus IX šimtmečio bizantijos architektūros Šv. Donato bažnyčia, išlikusiais romėnų forumo griuvėsiais, penkių šulinių aikšte ir kt.

* Pastaba: nemokamų ekskursijų metu papildomai mokama tik už įėjimo į lankomus objektus bilietus ir vietinių gidų paslaugas.

Už papildomą mokestį siūlome:

-          Dienos išvyką į gražiausią Kroatijos miestą – tvirtovę Dubrovniką, kurio senamiestis apjuostas įspūdinga gynybine siena*, nuo kurios atsiveria nepakartojama miesto panorama. Ekskursija po UNESCO saugomą senamiestį: Placos gatvė, Onufrijaus šaltinis, Rolando kolona, gynybinės sienos ir fortai, bažnyčios, miesto aikštės ir kt. (Minimalus keliautojų skaičius 18 asmenų).

-          Ekskursiją laivu į Kornati salų nacionalinį parką*, - Adrijos jūros perlą. Tai didžiausias salynas Adrijos jūroje, 147 salos, salelės ir uolos. Išvykos metu ne tik grožėsimės nepakartojamais salyno Adrijos jūroje vaizdais, bet ir vaišinsimės nacionaliniais Kroatijos gėrimais bei kepta žuvimi.

-          Vakarėlį nacionaliniame restoranėlyje*. Turėsite galimybę paragauti kroatų nacionalinio patiekalo PEKOS, gurkšnojant giliomis tradicijomis garsėjantį dalmatišką vyną.

-          Nusileidimą plaustais kalnų upe* (raftingą) – tai pati geriausia pramoga aštresnių pojūčių mėgėjams. Leidžiantis sraunia upe, pajusite adrenalino ir energijos antplūdį. Grožėsitės ir mėgausitės nepakartojama gamta. Šis nuotykis ilgam išliks atmintyje.

-          Dienos išvyką visureigiais*, kurios metu keliausite į kalnus senuoju keliu link Likos regiono. Pakeliui grožėsitės nuostabiu peizažu, senąja bažnyčia, įspūdingosios Adrijos jūros panorama, Velebit kanų masyvais. Išvykos metu būsite vaišinami nacionaliniais patiekalais bei gėrimais. Sezono metu maudynės prie Zrmanja upės krioklių, poilsis, žaidimai.

9 diena Anksti ryte išvykstame į Plitvicos ežerų nacionalinį parką*, kur miškais apaugusiame slėnyje tyvuliuoja 16 didelių ir daug mažų krištolo skaidrumo ežerų, kuriuos jungia gausybė vandens krioklių. Nepakartojama gamta, miškai bei kalnų oras, kerintis ežerų ir krioklių, gėlių, gyvūnų ir paukščių pasaulis susilieja į vieną nepakartojamą visumą, traukiančią turistus iš viso pasaulio. Parkas yra įtrauktas į UNESCO paveldo fondą. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

10 diena Pusryčiai. Išvykstame į namų link. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Kelionės datos ir kainos nuo 1390 Lt 402,57 €

Kelionės priemokos:

7 vakarienės kurorte Kroatijoje 290 Lt 83,99 €
Oro kondicionierius (asm.) 70 Lt 20,27 €
7 pusryčiai kurorte Kroatijoje 210 Lt 60,82 €
Pervežimas Klaipėda - Kaunas - Klaipėda 130 Lt 37,65 €
Pervežimas Šiauliai - Kaunas - Šiauliai 110 Lt 31,86 €
Pervežimas Panevėžys - Kaunas/Vilnius - Panevėžys 100 Lt 28,96 €
Pervežimas Kryžkalnis - Kaunas - Kryžkalnis 100 Lt 28,96 €
Vienvietis kambarys 360 Lt 104,26 €
Med. išlaidų draudimas suaugusiam 17 Lt 4,92 €
Med. išlaidų draudimas asm. 3 - 25 m. 51 Lt 14,77 €
Med. išlaidų draudimas asm. 66 - 75 m. 51 Lt 14,77 €

Nuolaidos:

Keliaujantiems antrą kartą - 5 %
Keliaujantiems trečią kartą - 7 %
Keliaujantiems ketvirtą kartą ir daugiau kartų - 10 %
Jaunavedžiams - 10 %
Senjorams (vyresniems nei 65 m.) - 5 %
10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui - 99 %
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui - 80 %
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui - 65 %
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui - 50 %
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui - 35 %
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui - 25 %
Vaikams iki 12 m. - 10 %
Vaikams nuo 12 m. ir studentams - 5 %
Nuolaidos nesumuojamos ir negalioja "Specialiems" bei "Paskutinės minutės" pasiūlymams !

Į kelionės kainą įskaičiuota:

kelionė patogiu autobusu; 7 nakvynės Kroatijoje (privačiame sektoriuje); 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje Čekijoje; kelionės vadovo paslaugos; programoje nurodyta ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

medicininių išlaidų draudimas kelionės metu; bilietai į mokamus objektus Kroatijoje ~ 100 EUR.

Pastabos:

objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda

Panašios kelionės: Kelionės į Kroatija

- Garantuotas išvykimas daugiau informacijos
Partneriams
Kontaktai
Svarbi informacija!
Užsisakykite naujienlaiškį!
"Fortūna" kaina
Specialūs pasiūlymai


Centrinė ir Pietų Kroatija (10 d.) | Kelionės į Kroatiją
© 2004-2012 UAB "Guliverio kelionės". Visos teisės saugomos. Sprendimas: GSS