Poilsis Slovėnijos Alpėse

Atsisiųsti

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Vykstame į Slovėniją. Kelionė per Austriją. Po pietų  atvykstame į  vieną nuostabiausių Slovėnijos  kalnų kurortų – Bledą.  Šis miestelis, tapęs Slovėnijos simboliu, yra įsikūręs prie ledyninės kilmės,  smaragdinio Bledo  ežero, traukia turistus nepakartojamo grožio kalnų panorama, ežero saloje baltuojančiais bažnytėlės bokštais  ir nuo XI a. ant skardžio stūksančia įspūdinga  Bledo pilimi*. Laisvas laikas poilsiui prie ežero. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Vykstame į kalnų kurortą Bovecą, dar vadinamą Slovėnijos Alpių centru. Pasikėlimas lyno keliu į Kanin kalnų kurortą. Tai vienintelis Slovėnijos kurortas, kurio vasaros pėsčiųjų žygio takai driekiasi daugiau nei 2 km aukštyje. Žygis pėsčiomis, grožintis didingais, kvapą gniaužiančiais kalnų vaizdais. Esant geram orui,  nuo viršukalnių atsiveria net Adrijos jūros pakrantės panorama. Po pietų ypatinga pramoga mažiems ir dideliems – raftingas* kalnų upe. Tai viena iš populiariausių vasaros pramogų Slovėnijoje. Plaukiant valtimi putojančia upe, Jūs ne tik  įveiksite  kelyje pasitaikančius slenksčius, bet ir grožėtis nuostabiais gamtovaizdžiais.  Vakare piknikas* gamtoje. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Vykstame į Tolminska Korita - žemiausią Triglavo nacionalinio parko vietą. Žygis pėsčiomis tarpekliu, kur susilieja Tolminkos ir Zadlaščicos upės. Šios vietos kerintis grožis įkvėpė italų poetą Dantę, rašant“ Dieviškąją komediją“. Vykstame į Kobarido kalnų kurortą.  Keliaujame iki Sočos upės slėnio  įspūdingiausios vietos – Koziako krioklių. Soča viena iš gražiausių Europos kalnų upių,  veržiasi per siaurus kalnų tarpeklius, garma tarp uolų ir įveikusi visas kliūtis, išsilieja šniokščiančiais kriokliais. Įspūdinga upės panorama geriausiai atsiveria nuo Napoleono tilto. Vakarop slovėniško vyno ir sūrių degustacija*. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Vykstame į vienus gražiausių pasaulyje požeminius stalaktitų – stalagmitų urvus Škocjan Loka, 1986 metais įtrauktus į UNESCO saugomų gamtos paminklų sąrašą. Apsilankymas urvuose*, kur Jūsų lauks įspūdingas, virš bedugnės 45 metrų aukštyje pakibęs,  požeminės upės tiltas ir kvapą gniaužiantis stebuklingas pasaulis su natūraliais požeminiais ežerais, siauriais upės tarpekliais ir slenksčiais, kurios šimtmečių bėgyje suformavo Reka upės vandenys. Vykstame į Slovėnijos sostinę Liublijaną. Aplankysime Šv. Mikalojaus Katedrą, Rotušę, Roba fontaną, simbolizuojantį tris upes – Savą, Krką ir Lliublijanicą, senamiestį ir kitas įžymybes.  Išvykstame į Čekiją. Kelionė per  Slovėniją, Austriją. Nakvynė viešbutyje.

6 diena Pusryčiai. Išvykstame į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžtame į Lietuvą.

Kelionės priemokos

Medicininių išlaidų draudimas senjorams (65-75 m.)11,00 € 37,98 Lt
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiems (18-64 m.)4,00 € 13,81 Lt
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (1-7 m.)4,00 € 13,81 Lt
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (8-17 m.)3,00 € 10,36 Lt
Pervežimas Klaipėda - Kaunas - Klaipėda37,00 € 127,75 Lt
Pervežimas Kryžkalnis - Kaunas - Kryžkalnis29,00 € 100,13 Lt
Pervežimas Panevėžys - Kaunas - Panevėžys29,00 € 100,13 Lt
Pervežimas Šiauliai - Kaunas - Šiauliai32,00 € 110,49 Lt
Vienvietis kambarys100,00 € 345,28 Lt

Nuolaidos

Keliaujantiems penktą ir daugiau kartą-12%
Keliaujantiems ketvirtą kartą-10%
Keliaujantiems trečią kartą-7%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams iki 12 m.-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui-80%
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui-65%
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui-50%
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui-35%
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui-25%
Jaunavedžiams-10%

Nuolaidos nesumuojamos ir negalioja "Specialiems", "Paskutinės minutės", "Fortūnos" ir "Išankstinio pirkimo" pasiūlymams.

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose arba pensionuose; ekskursinė programa; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus objektus ir vietinių gidų paslaugos ~ 140 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu

Pastabos

kelionės kaina priklauso nuo išvykimo datos ir grupės dydžio; pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda

Panašios kelionės