Italija - Kaprio sala 9 d.

  • nuo 549,00 € 1 895,59 Lt
  • Puikus pasiūlymas!
  • Šalis: Italija
  • Papildoma nuolaida perkant internetu ‑2%
  • Kelionės programa
Atsisiųsti

1 diena Anksti ryte išvykstame iš  Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vakare atvykstame į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.

2 diena Pusryčiai. Išvykstame į Austrijos sostinę ir Dunojaus metropoliją Vieną. Tai imperatoriškos prabangos ir elegancijos miestas. Apžvalginės ekskursijos metu aplankysime Imperijos simbolį - Habsburgų rūmus, Rotušę, Šv. Stepono katedrą - vieną didžiausių ir gražiausių Austrijos bažnyčių, garsiąją  Vienos Operą, Nacionalinį teatrą, paminklą žymiausiai Imperatorienei Marijai Terezai. Kelionė per Austriją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Vykstame į Florenciją. Trumpas sustojimas Pizoje, kur aplankysime stebuklų lauko ansamblį, romaninio stiliaus Katedrą ir garsųjį Pizos bokštą. Apžvalginė ekskursija po renesanso kultūros lopšį - Florenciją, kurios metu aplankysime gotikinę Santa Marija del Fiore katedrą, Džoto varpinę*, Sinjorijos aikštę, Ponte Vekijo tiltą, garsėjantį auksakalių dirbtuvėmis, Šv. Kryžiaus bažnyčią, kurioje palaidoti šį miestą labiausiai išgarsinę žmonės ir kt.  Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Miesto transportu* vykstame į „amžinąjį miestą“ Romą. Ekskursija, kurios metu aplankysime Koliziejų, kuris dar vadinamas Flavijų amfiteatru, renginių metu galėjęs sutalpinti iki 70000 žiūrovų, Kapitolijaus kalvą, Trajano koloną, vaizduojančią imperatoriaus Trajano kovas su Dakija, Venecijos aikštę, Trevi aikštę su garsiausiu Romos fontanu, Ispanijos aikštę ir kt. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Miesto transportu* vysktame į Romą. Apsilankymas Vatikane: Šv. Petro bazilika, Šv. Petro kapas, Siksto koplyčia su garsiosiomis Mikelandželo freskomis, Vatikano muziejus*, kuriame eksponuojami Leonardo da Vinči, Džoto, Ticiano, Mikelandželo ir kitų garsių menininkų darbai. Ekskursijos po Romą tęsinys: Šv. Angelo tvirtovė, Panteonas, gražiausia miesto barokinė Navonos aikštė su Berninio sukurtu fontanu ir kt. Laisvas laikas. Po pietų išvykstame link Sorento, pakeliui aplankome benediktinų ordino Montekasino vienuolyną, kurį įspūdingoje vietoje, ant antikinio akropolio griuvėsių, įkūrė Šv. Benediktas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena Pusryčiai. Laivu* plaukiame į Kaprio salą, kuri dar vadinama „Rojaus sodu žemėje“. Pažintis su Kapriu: Faralijoni uolos, Augusto sodai ir kt. Laisvas laikas poilsiui prie jūros ar plaukimas aplink salą, arba vykimas į Anakaprį, kuris garsėja San Mikelės vila. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena Pusryčiai. Vykstame  į Pompėją. Ekskursija po antikinį miestą - muziejų Vezuvijaus papėdėje: „Pompėja šiandien ir prieš 2000 metų“*. Vykstame į Asyžių, kur aplankysime didingą, Džoto, Čimabulės ir kitų garsių menininkų darbais bei freskomis išpuoštą Šv. Pranciškaus baziliką, kurioje palaidotas garsusis šventasis, Komunos aikštę ir kt. Po pietų išvykstame link Venecijos. Nakvynė viešbutyje.

8 diena Pusryčiai. Vykstame į Veneciją. Atvykus, plaukiame laivu* iki Šv. Morkaus aikštės. Aplankysime Šv. Morkaus aikštę ir Baziliką* su auksiniu altoriumi ir arklių galerija*, Dožų rūmus, Rialto ir Atodūsių tiltus. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio varpinę*, aplankyti Venecijos bažnyčias. Kelionė per Italiją, Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

9 diena Po pusryčių išvykstame namų link. Kelionė per Čekiją, Lenkiją.  Naktį grįžtame į Lietuvą.

Kelionės priemokos

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (65-75 m.)15,00 € 51,79 Lt
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (18-64 m.)5,00 € 17,26 Lt
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (1-7 m.)5,00 € 17,26 Lt
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (8-17 m.)4,00 € 13,81 Lt
Miestų mokestis (privaloma)13,00 € 44,89 Lt
Pervežimas Klaipėda - Kaunas - Klaipėda37,00 € 127,75 Lt
Pervežimas Kryžkalnis - Kaunas - Kryžkalnis29,00 € 100,13 Lt
Pervežimas Panevėžys - Kaunas - Panevėžys29,00 € 100,13 Lt
Pervežimas Šiauliai - Kaunas - Šiauliai32,00 € 110,49 Lt
Vienvietis kambarys142,00 € 490,30 Lt

Nuolaidos

Keliaujantiems penktą ir daugiau kartų-12%
Keliaujantiems ketvirtą kartą-10%
Keliaujantiems trečią kartą-7%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams iki 12 m.-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui-80%
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui-65%
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui-50%
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui-35%
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui-25%
Jaunavedžiams-10%

Nuolaidos nesumuojamos ir negalioja "Specialiems", "Paskutinės minutės", "Fortūnos" ir "Išankstinio pirkimo" pasiūlymams.

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė patogiu autobusu; 8 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose; 4 vakarienės viešbučiuose Italijoje; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus objektus, keltai į Veneciją ir Kaprio salą, viešojo transporto bilietai Romoje, vietinių gidų paslaugos ~170 EUR; miestų mokestis 13 EUR (44,88 LTL); medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Panašios kelionės