Graikija 12 d. (pažintinė - poilsinė) 2015

  • nuo 509,00 € 1 757,48 Lt
  • Populiariausia 2015 m. poilsinė kelionė!
  • REKOMENDUOJAME: 7 nakvynės su pusryčiais ir vakarienėmis viešbutyje Sissy prie Egėjo jūros!
  • Šalis: Graikija
  • Papildoma nuolaida perkant internetu ‑2%
  • Kelionės programa
Atsisiųsti

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Kelionė per Vengriją, Serbiją. Atvykstame į Belgradą. Pažintis su Serbijos sostine: Parlamento rūmai, Rotušė, arkivyskupo Šv. Savos cerkvė, Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas su Belgrado tvirtove, garsioji Knez Mihailova pėsčiųjų alėja. Nakvynė viešbutyje.
 

3 diena Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Makedoniją. Atvykstame į Makedonijos sostinę Skopje, kuri yra Motinos Teresės gimtasis miestas. Miesto senąją ir naująją dalį jungia akmeninis tiltas per didžiausią Makedonijos upę Vardarą. Trumpa apžvalginė ekskursija: senasis turkų laikais statytas miesto kvartalas, Mustafa Pasha mečetė, miesto simbolis – Bizantijos laikų tvirtovė, miesto centras su Makedonijos praeitį įamžinančiais paminklais. Kelionė per Graikiją. Pakeliui grožėsimės Olimpo kalnyno didybe, kuris Graikų laikomas šventa dvylikos antikos dievų buveine. Vakare atvykstame į Kamena Vourla kurortą. Nakvynė viešbutyje arba privačiuose pensionuose.

4 - 9 dienos Poilsis prie Egėjo jūros. Kamena Vourla – kalnų ir jūroje išsibarsčiusių salų apsuptyje esantis kurortas vilioja turistus ne tik nuostabia gamtos panorama, gausiais SPA centrais, skaidriu jūros vandeniu, puikiais paplūdimiais, šiltu klimatu, saulėtomis dienomis, bet taip pat mitais ir legendomis apipintomis vietovėmis, architektūrinių ir istorinių paminklų gausa. O kur dar graikiškos virtuvės patiekalai ir draugiški vietiniai gyventojai !

Pageidaujantiems ne tik pailsėti organizuojame šias nemokamas išvykas:

  • Išvyka į Parnaso kalno šlaite išsidėsčiusius antikinius Delfus – vieną iš žavingiausių Graikijos vietų, kurios istorija siekia Mikėnų periodą. Delfai buvo laikomi antikinio pasaulio centru. Pravažiuojame alyvuogėmis garsėjantį Amfisos regioną. Atvykstame į Delfus, kurie garsėjo kaip Apolono buveinė. Čia žmonės atvykdavo garbinti dievo ir per orakulą klausti jo patarimų. Apžiūrime archeologines Delfų įžymybes: Kastalijos šaltinį (pasak legendos, jo vanduo turi atjauninančių savybių), Apolono šventyklą, vieną įspūdingiausių šio Dievo garbinimo vietų, garsią orakulu ir pitijomis; Atėnės šventyklą bei muziejų*, kuriame saugomi Antikos meno šedevrai. Grįždami sustojame pasigrožėti Arachovos miestelio panorama ir užsukame į vieną iš įspūdingiausių Graikijoje Osios Loukas vienuolyną, įkurtą X a. Helikono kalno papėdėje. (Minimalus keliautojų skaičius 18 asmenų).
     
  • Išvyka į Meteorų vienuolynus ir Termopilus. Kelionė iki Kalambakos per medvilnės plantacijomis apsodintą Tesalijos lygumą. Apsilankymas aukštai uolose pastatytuose Meteorų vienuolynuose*. „Meteora“ išvertus iš graikų kalbos reiškia „esantys tarp dangaus ir žemės“. Šis žodis labai gerai apibūdina 600 metrų aukštyje esančius vienuolynus, kurių įkūrėjas – XIV a. iš Atono pusiasalio atvykęs vienuolis Atanasijus, gavęs Meteorito vardą. Pažintis su vienuolynais ir vienuolių gyvenimu, unikaliomis freskų, ikonų ir drožinių kolekcijomis, nepakartojami panoraminiai vaizdai. Trumpas sustojimas Kalambakos miestelyje. Grįždami sustojame Termopiluose, kur gindami tėvynę žuvo 300 spartiečių. Esant galimybei maudynės terminių vandenų kriokliuose.

Už papildomą mokestį siūlome: ekskursiją į Atėnus**, plaukimą** į nuostabaus grožio salą Skiathos ir graikišką vakarą**

10 diena Pusryčiai. Vykstame į antrą pagal dydį Graikijos miestą - Salonikus. Esant galimybei, pakeliui sustojimas XIII a. statytoje Platamono tvirtovėje.  Už jos sienų yra senovinės Heraklėjos, Makedonijos miesto griuvėsiai ir „ juodasis platanas“, ant kurio šakos 1912m. turkai korė sukilėlius.  Atvykstame į  buvusią Makedonijos sostinę - Salonikus - įkurtą 315m. pr. Kr. Makedonijos karaliaus Kasandro, kuris miestą pavadino savo žmonos, Aleksandro Didžiojo sesers – Tesalonikės vardu. Šis miestas niekada neprarado savo svarbos ir buvo labai mėgstamas Makedonijos karalių. Salonikai traukia istorijos ir senovės meno mėgėjus. Apžvalginė ekskursija: miesto simbolis - Baltasis bokštas, Pilypo II ir Aleksandro Makedoniečio paminklai, imperatoriaus Galerijaus triumfo arka, Šv. Jurgio rotonda, Šv. Demetrijaus bazilika, menanti ankstyvosios krikščionybės laikus, puiki panorama nuo Termų įlankos krantinės. Kelionė per Makedoniją, Serbiją. Nakvynė viešbutyje.

11 diena Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Vengriją. Pakeliui trumpas sustojimas pietų Vengrijos mieste Szegede: miesto Rotušė, Katedra ir jos aikštė, Universitetas, Nacionalinis teatras ir kt. Tęsiame kelionę namų link. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.

12 diena Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Organizuojamos mokamos ekskursijos ir pramogos:

Išvyka į Atėnus

Graikijos sostinė Atėnai – vienas seniausių pasaulio miestų, gyvuojantis daugiau kaip 3500 metų. Miestas garsus demokratija, seniausiu pasaulyje teatru, filosofija ir antikinių paminklų gausa.

Ekskursijos metu aplankome žymiausią Antikos paminklą – virš miesto iškilusį Akropolį, kuris buvo senovės Atėnų tvirtovė ir visuomeninio gyvenimo centras. Kompleksas susideda iš kelių šventyklų, iš kurių svarbiausia – Partenonas, dėl idealių proporcijų dar vadinamas architektūros stebuklu. Į Akropolio kompleksą taip pat įeina Propilėjai, Atėnės Nikės šventykla, Erechtejonas, pirmasis akmeninis Graikijoje Dioniso teatras. Esant galimybei apsilankymas naujajame Akropolio muziejuje*.

Pažintis su miestu: senasis turistų mėgiamas, tavernomis ir suvenyrų parduotuvėmis garsėjantis Atėnų kvartalas – Plaka, Sintagmos aikštė, kur prie nežinomo kareivio kapo galima pasigrožėti karališkųjų sargybinių pasikeitimo ceremonija, senasis Olimpinis stadionas, kuriame 1896m. įvyko olimpinės žaidynės. Laisvas laikas.

(Minimalus keliautojų skaičius 18 asmenų)

Graikiškas vakaras

Jūsų lauks graikų liaudies šokiai. Grojant gyvai muzikai susipažinsite su tautiniais kostiumais, populiariomis graikiškomis dainomis ir šokiais. Vakaro šeimininkai pavaišins tradiciniais graikiškais užkandžiais ir vietiniais šios šalies gėrimais.

Išvyka į Skiathos salą

Plaukimas laivu į nuostabaus grožio salą Skiathos. Plaukdami laivu grožėsimės įstabaus grožio Egėjo jūros salomis. Išlipę lankysimės garsiausiame saloje Lalarijos paplūdimyje, kur galėsime pasimėgauti maudynėmis spindinčiuose Egėjo jūros vandenyse. Vėliau pasivaikščiosime autentiškomis Skiathos miestelio gatvelėmis, kuriose įsikūrusios jaukios kavinukės, suvenyrų parduotuvėlės.

Kelionės priemokos

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (65-75 m.)19,00 € 65,60 Lt
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (18-64 m.)6,00 € 20,72 Lt
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (1-7m.)6,00 € 20,72 Lt
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (8-17m.)5,00 € 17,26 Lt
Pervežimas Klaipėda - Kaunas - Klaipėda37,00 € 127,75 Lt
Pervežimas Kryžkalnis - Kaunas - Kryžkalnis29,00 € 100,13 Lt
Pervežimas Panevėžys - Kaunas - Panevėžys29,00 € 100,13 Lt
Pervežimas Šiauliai - Kaunas - Šiauliai32,00 € 110,49 Lt

Nuolaidos

Keliaujantiems penktą ir daugiau kartų-12%
Keliaujantiems ketvirtą kartą-10%
Keliaujantiems trečią kartą-7%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams iki 12 m.-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui-80%
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui-65%
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui-50%
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui-35%
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui-25%
Jaunavedžiams-10%

Nuolaidos nesumuojamos ir negalioja "Specialiems", "Paskutinės minutės", "Fortūnos" ir "Išankstinio pirkimo" pasiūlymams.

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė patogiu autobusu; 7 nakvynės Graikijoje, Kamena Vourla kurorte 3* viešbutyje arba privačiuose apartamentuose; 7 pusryčiai ir vakarienės Graikijoje, gyvenant 3* viešbutyje Sissy arba Diana 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 20 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda; vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė.

Panašios kelionės