Bavarijos grožis

Atsisiųsti

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vakare atvykstame į viešbutį. Nakvynė.

2 diena Pusryčiai. Vykstame į Bambergą. Bambergas – miestas, įsikūręs ant septynių kalvų, dar vadinamas „Vokiečių Roma“. Ekskursija nuostabiame viduramžių mieste,išsaugojusiame savo senovinę architektūrą: romaninę gotikinę Katedrą, Alternburgo tvirtovę, senąją ir naująją rotušes, romaninę Šv.Mykolo ir Šv.Jokūbo bei barokinę Šv.Martyno bažnyčias. Pasigrožėsime miesto panorama nuo Rožių sodo terasos. Miestas yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Vienoje iš senamiesčio užeigų norintieji galės paragauti rūkyto vokiško alaus**, gaminamo tik šiame mieste. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Vykstame į Noišvanštainą* ­­­­­­­­­­- Bavarijos karaliaus Liudviko pasakiškąją pilį, kuri dar vadinama „Baltąja Gulbe”. Kvapą gniaužiantis Marijos tiltelis virš bedugnės. Toliau važiuojame į Miuncheną, dar vadinamą „Vokietijos Florencija“.Miesto centre yra Marijos aikštė ir naujoji ornamentuota Rotušė, šalia – Šv. Marijos bažnyčia (Frauenkirche) ir gotikinio stiliaus Katedra. Miunchenas – muziejų ir galerijų miestas. Iš jų išsiskiria senoji pinakoteka, kurioje eksponuojami Diurerio, Leonardo da Vinčio, Rafaelio paveikslai, Rubenso darbų kolekcija. Miestas garsus kasmetine alaus švente “Oktoberfest“. Pageidaujantys galės aplankyti seniausią pasaulyje aludę „Hofbrauhaus“**. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Kelionė į Švabijos apskrities sostinę, trečią pagal dydį Bavarijos miestą – Augsburgą. Aplankysime senąją Rotušę, XVIa. Dominikonų ir Šv. Onos bažnyčias ir kt. Toliau vykstame į Dinkelsbiulį – buvusį Laisvąjį imperijos miestą, alsuojantį viduramžių dvasia: gynybinė siena su Rotenburgo, Viornico ir kt. vartų bokštais, Turgaus aikštė, Šv. Jurgio bažnyčia, Vyno aikštė su vienu iš gražiausių fachverchinių pastatų – Vokiečių namu. Laisvas laikas. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžtame į Lietuvą. 

 
 

Kelionės priemokos

Medicininių išlaidų draudimas senjoui (65-75 m.)11,00 € 37,98 Lt
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (18-64 m.)4,00 € 13,81 Lt
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (1-7 m.)4,00 € 13,81 Lt
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (8-17 m.)3,00 € 10,36 Lt
Pervežimas Klaipėda - Kaunas - Klaipėda37,00 € 127,75 Lt
Pervežimas Kryžkalnis - Kaunas - Kryžkalnis29,00 € 100,13 Lt
Pervežimas Panevėžys - Kaunas - Panevėžys29,00 € 100,13 Lt
Pervežimas Šiauliai - Kaunas - Šiauliai32,00 € 110,49 Lt
Vienvietis kambarys80,00 € 276,22 Lt

Nuolaidos

Keliaujantiems penktą ir daugiau kartų-12%
Keliaujantiems ketvirtą kartą-10%
Keliaujantiems trečią kartą-7%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams iki 12 m.-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui-80%
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui-65%
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui-50%
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui-35%
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui-25%
Jaunavedžiams-10%

Nuolaidos nesumuojamos ir negalioja "Specialiems", "Paskutinės minutės", "Fortūnos" ir "Išankstinio pirkimo" pasiūlymams.

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 30 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Panašios kelionės