Romantiškoji Vokietija (Reino ir Mozelio slėniai) - Liuksemburgas

Atsisiųsti

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Vykstame į Heidelbergą, kuris garsus seniausiu universitetu Vokietijoje, įspūdingu senamiesčiu bei  įžymiąja Heidelbergo pilimi*. Šios pilies rūsyje yra didžiausia pasaulyje statinė, kuri yra 8 m ilgio bei 7 m pločio, talpinanti apie 220 tūkstančių litrų ir pagaminta iš 130 ąžuolų. Pasivaikščiosime po įžymujį „Senąjį“ tiltą (Alte Brucke),  miesto aikštę, aplankysime barokinę Šv. Dvasios bažnyčią. Heidelbergo miestą mėgo  tokie rašytojai, kaip Markas Tvenas, Getė, Hėgelis. Laivas laikas. Nakvynė viešbutyje

3 diena Pusryčiai. Vykstame į Rudeshaimą – miestelį ant Reino upės kranto, dar vadinamą „Reino vyno sostine“. Žavus miesto senamiestis bei žymioji Drosselgasse gatvė traukia turistus visus metus. Gatvė, kurios ilgis vos 144 m, vilioja turistus pasimėgauti rinktiniais Reino regiono vynais nedideliuose restoranėliuose, kavinėse bei vyno rūsiuose. Esant galimybei, plaukimas laivu* Reino upe. Vykstame į Koblencą – miestą, įsikūrusį Mozelio ir Reino upių santakoje, vadinamą „Vokietijos kampu“. Pažintis su miestu: senamiestis, Šv. Floriono bažnyčia, Imperatoriaus Vilhelmo I statula, Alte Burg pilis ir kt. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Vykstame į Eltzo pilį*, kuri žavi savo aukštais frontonais ir daugybe bokštelių. Kelionę tęsiame į Kochemą – Mozelio upės „perlą“, garsėjanti Riesling vynų įvairove. Nuostabus šios vietovės kraštovaizdis buvo vertinamas dar romėnų laikais. Reichsburgo pilis, įsikūrusi ant kalvos, puikus miesto senamiestis su vingiuotomis siauromis gatvelėmis, aikštės. Esant galimybei, Mozelio regiono vynų degustacija*. Vykstame į seniausią Vokietijos miestą – Tryrą. Pažintis su miestu: įžymieji Porta Nigra vartai*, Imperatoriškos pirtys, Konstantino bazilika, Hauptmarkt aikštė. Toliau kelionė tęsiasi į nykštukinę Liuksemburgo kunigaikštystę: senamiestis, Konstitucijos aikštė, Dievo Motinos katedra, Didžiųjų hercogų rūmai, hercogų tvirtovės fragmentai ir kt. Grįžtame į Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Vykstame į Veimarą – miestą įsikūrusi Ilm upės kilpoje. Getė, Šileris, Listas, Nyčė, Herderis ir daugybė kitų iškilių asmenų yra sietinos su Veimaru. Pažintis su miestu: Rotušė, Šv. Petro ir Povilo bažnyčia, Getės namas ir sodas*, Bauhaus muziejus*, Šilerio namas*, Rūmų muziejus* ir kt. Po pietų išvykstame Lietuvos link. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

6 diena Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Kelionės priemokos

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (65-75 m.)11,00 € 37,98 Lt
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (18-64 m.)4,00 € 13,81 Lt
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (1-7 m.)4,00 € 13,81 Lt
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (8-17 m.)3,00 € 10,36 Lt
Pervežimas Klaipėda - Kaunas - Klaipėda37,00 € 127,75 Lt
Pervežimas Kryžkalnis - Kaunas - Kryžkalnis29,00 € 100,13 Lt
Pervežimas Panevėžys - Kaunas - Panevėžys29,00 € 100,13 Lt
Pervežimas Šiauliai - Kaunas - Šiauliai32,00 € 110,49 Lt
Vienvietis kambarys99,00 € 341,83 Lt

Nuolaidos

Keliaujantiems penktą ir daugiau kartą-12%
Keliaujantiems ketvirtą kartą-10%
Keliaujantiems trečią kartą-7%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams iki 12 m.-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui-80%
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui-65%
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui-50%
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui-35%
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui-25%
Jaunavedžiams-10%

Nuolaidos nesumuojamos ir negalioja "Specialiems", "Paskutinės minutės", "Fortūnos" ir "Išankstinio pirkimo" pasiūlymams.

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 5 nakvynės su pusryčiais viešbutyje; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 80 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Panašios kelionės